en iyi sözler

Afallamış Emojisi | Afallamış Emojisi Ne Anlama Gelir?
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Afallamış Emojisi | Afallamış Emojisi Ne Anlama Gelir?

Afallamış Emojisi | Afallamış Emojisi Ne Anlama Gelir?

Bu Yazımızda Afallamış Emojisi, Şaşırmış Emojisi, Afallamış Emojisi Ne Anlama Gelir, Afallamış Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır Detaylar Yazımızda.

Afallamış Emoji Şaşırmış Emojisi

Beklenmedik bir durumla karşılaşılması, mutlu veya mutsuz olmanız fark etmeksizin bu emojiyi kullanmanızı mümkün kılacaktır. Hem son derece anlaşılabilir bir yapıda olması hem de duygularınızı en net şekilde göstermenizi sağlayan bir emoji seçimi yapılmış olması yoğun ilgi görüyor.


Afallamış Emojisi | Afallamış Emojisi Ne Anlama Gelir?

Afallamış Emoji Afallamış Emojisi Ne Anlama Gelir; Afallamış olan yüz ifadenizi, emojinin genel özelliklerine bağlı olarak herkes tarafından anlaşılabilir hale getirebilirsiniz. Şaşırmış emojisi ile olduğu gibi, bir durum veya alan üzerinde karşılaştığınız beklenmedik sonuç nedeniyle aşırı şaşırdığınızı ifade etmeniz sağlanır. Kötü bir anlamı bulunmadığı gibi, şaşırmanın dışında iyi bir anlamı da bulunmuyor.

Afallamış Emoji Afallamış Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Bir anda beklenmedik olayla karşılaştığı için aşırı şaşırmış kişiler tarafından sık kullanılan emojilerden bir tanesidir. Özellikle de duygu karmaşası yaşadığınız, ne diyeceğinizi bilemediğiniz, anlam veremediğiniz durumlarla karşılaştığınız bir süreç için bu emojiyi kullanmanız mümkün olacaktır. Afallamış emojisi genel olarak olumsuz bir tablo için kullanılsa da, çok güzel bir haber alındığında da kullanıma uygun olan yapısı nedeniyle ilgi görüyor.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073354105/


Bu yazı 1131 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x