Anlatımlı Atkı Bere Örneği | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Anlatımlı Atkı Bere Örneği

Anlatımlı Atkı Bere Örneği

Anlatımlı Atkı Bere Örneği

Anlatımlı atkı bere örneği Bere modeli seçimi konusunda yüz tipinizin büyük bir önemi olduğunu unutmamalısınız. Bere örneklerinin yüz tipinize uymaması modelin kötü olduğu manasına gelmemektedir Siz yine de yüzünüze en çok giden modeli bulmak için internette yapılan yorumlara bir göz atabilirsiniz.

Anlatımlı Atkı Bere Örneği

Anlatımlı atkı bere örneği konusunda dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da kullanmış olduğunuz ipin kalitesidir. Kaliteli olmayan bir ip ile modeliniz çok iyi olsa bile elde edeceğiniz sonucun sizi çok da tatmin etmeyeceğinin bilincinde olunması gerekmektedir.

Anlatımlı olan örneklerde bu tür detaylar bazen atlanmaktadır. Si de hoş bir model ortaya koymak için kesinlikle hoş bir markanın kaliteli bir yününü tercih etmelisiniz.

Anlatımlı Atkı Bere Örneği

Bere Örneği Adım Adım Nasıl Ortaya Koyulur?

Anlatımlı atkı bere örneği konusunda örgüsünü devam ettirmek isteyen kişileri atması gereken adımlardan bazıları şu biçimdedir;

  • Atkınız 80 ilmeklik bir başlangıç ile ortaya koyulması bir yetişkin için yeterli olacaktır. Zaten Selanik modeli olacağı için hafif de bir esneme payı meydana gelecektir.
  • 80 ilmeklik olan bu örgünüzü almış olduğunuz ölçüye kadar uygularsanız ve bunun da devamında kesme adımını tamamlarsanız minik çağlı bir atkı karşınıza çıkacaktır.
  • Son dönemlerde uzun atkılar ve geniş şallar moda olduğu için ortaya çıkacak olan sonuç sizi büyük bir ihtimal ile tatmin edecektir.

Bu adımları tığ işi ile ortaya koyarsanız daha zor türeyen bir model karşınıza çıkacaktır. Fakat bir diğer yanda da modelin daha hoş ve ayrıntılı olarak ortaya çıkmasına yardımcı olma imkanını elde edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde süslemelere de ayrıca bir özen göstermeli ve dikkatli olmalısınız.

Bere Süslemesi Hakkında

Anlatımlı atkı bere örneği konunda verilen ölçüleri bir kenara bırakıp kendi ölçülerinizi temel almalısınız. Bazılarımız bol modellerden hoşlanırken bazılarımız da bunun tam aksine daha minik ve başa oturan bereleri tercih etmekteyiz. B ayrımları ortaya koyarak modelinizi oluşturmalısınız. Bunun akabinde bitirme adımını da tamamlayarak modeli dilediğiniz gibi süslemeye devam edebilirsiniz. Süsleme sırasında zevkinize uygun ve modayı takip eden bütün materyalleri kullanabilirsiniz.


Bu yazı 1220 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x