Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Anlatımlı Bolero Örneği

Anlatımlı Bolero Örneği

Bu Yazımızda Anlatımlı Bolero Örneği, Tığ İşi Bolero Yapımı, Bolero Modeli ve Yapılışı, Açıklamalı Bolero Modeli Yapılışı, Kolay Bolero Modelleri, Örgü Bebek Bolero Modelleri Açıklamalı, Tığ İşi Bebek Bolero Modelleri Ve Yapılışı, Yazlık Bolero Modelleri Ve Yapılışı Detaylar Yazımızda.

Anlatımlı Bolero Örneği

Anlatımlı bolero örneği Bu kışın modası olan parçalara bakarsanız karşınıza çıkacak olan modellerden birinin de bolero olduğunu kısa sürede fark edeceksiniz. Bolero Modeli ve Yapılışı bulmak istiyorsanız bunu internette rahatlıkla yapabilir ve kendiniz için bolero modelleri bulabilir ya da kız çocukları için şirin ve şık bolero örnekleri bulabilirsiniz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu kış da moda olacağı düşünülen bolerolar örmesi çok kolay kıyafetlerden biridir.

Çünkü kısa olduğu için çabuk biter. Üstelik hem büyükler için hem de çocuklar için kullanılabilir. Ayrıca evdeki kalan ipleri değerlendirmenin de en güzel halidir. Bolero örerken çok fazla ip gitmediğini görebilirsiniz.

Anlatımlı Bolero Örneği

Kolay Bolero Modelleri bulmak için bolero gibi kazaklara da bakabilir ya da beğendiğiniz bir çocuk modeli varsa bunu kendiniz için uyarlayarak daha büyük olanını örebilirsiniz. Bolero modellerini el işi dergilerinde çok fazla görebileceğiniz gibi videolarda ve blog sitelerinde de çok fazla karşılaşabilirsiniz. Kazak şeklinde olan bolero yapımını anlatacak olursak şu şekilde yapıldığını anlatabiliriz:

  • Boleroyu örmek için kollardan başlamanız gerekir. Kolları örmek için tercih edeceğiniz ip kalınlığı ve şiş kalınlığı tamamen size kalmıştır. İpinizi ve yününüzü temin ettikten sonra istediğiniz şekilde örmeye başlayabilirsiniz. Ancak yün ve şiş uyumuna özen göstermelisiniz.
  • Kollardan başlanan bu bolero için dikim işlemi de sadece kollar için gerekli olacaktır.
  • 20 ilmek atarak başlayabilirsiniz. Ancak bedeninize göre ilmek sayısı azalabilir ya da çoğalabilir. Eğer bunu bir çocuk için yapıyorsanız o zaman tam yarısını baz alabilirsiniz.
Anlatımlı Bolero Örneği
  • 30 sıra haroşo örerek başlayabilirsiniz. Daha sonrasında modele başladıktan ve ilk sırayı ördükten sonra 15 ilmek arttırmalısınız. Bir sonraki soraya geçtiğiniz zaman da yine 15 ilmek arttırın.
  • Haroşoyla en çok yakışan örgü saç örgüsü olduğu için modelin aralarında saç örgüsü vardır. Bu saç örgüsü de 3x3x3 şeklindedir.
  • Bolero bittiği zaman 3 arkada ve 3 önce toplam 6 saç örgüsü saymanız gerekir. Açıklamalı Bolero Modeli Yapılışı içerisinde örgülerin nasıl yapılacağıyla ilgili detaylar bulabilir ya da zevkinize göre örgü yerine başka bir desen de tercih edebilirsiniz.
  • Kaç ilmek kestiyseniz ve arttırdıysanız bitirirken de sağ ve sol olmak üzere eşit şekilde gitmeniz, kesim yapmanız önemlidir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1696 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar