yandex
Arkadaşım Eski Sevgilimle Çıkıyor | En iyi Anlamlı, Güzel Sözler Arşivi ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Arkadaşım Eski Sevgilimle Çıkıyor

Arkadaşım Eski Sevgilimle Çıkıyor

Bu Yazımızda Eski Sevgilim Arkadaşımla Konuşuyor, Rüyada En Yakın Arkadaşın Eski Sevgiliyle Çıkması, Eski Sevgilim Arkadaşlarımla Takılıyor, Arkadaşınızın Eski Sevgilinizle Birlikte Olması Detaylar Yazımızda.

Arkadaşım Eski Sevgilimle Çıkıyor

İhanet tatminsizliği giderme arayışıdır. Duygularımızı hiçe saymanın özet kelimesidir. Bunu deneyimlemenin en acı olaylarından biridir. Arkadaşınızın eski sevgilinizle birlikte olması. Yaşanılan olay sizin açınızdan oldukça üzücü olmakla birlikte eski sevgiliniz ayrıntısını göz önünde tutmalısınız.

Aslında arkadaşlığın yazılı olmayan kuralları arasındadır. Arkadaşların birbirlerinin sevgililerine yan gözle bakmaması. Ama yıkılan çok daha önemli kuralları gördükçe bu kurulan bile yıkılabileceğini unutmayalım. Arkadaşınız eski sevgilinizle çıkıyor olabilir çünkü aşkın kimi nerede ve nasıl bulacağını bilemeyiz. Yıllarca  uzak olarak baktığımız kişiler bir anda hayatımızın en önemli kişisi olabilir onlarla bir aşka yelken açmış olabiliriz.

Arkadaşınızda eski sevgilinize karşı o kıvılcımı hissettiğiniz anda onunla birlikte geçirdiğiniz zamanları kısmalı hatta hiç görüşmemeye dikkat etmeniz gerekecektir.   

Onlara önemsemediğinizi hissettirseniz de küçük bir kaygınız zamanla sizi yakacağı gibi bu ateş bir çok kişiyi etkisi altına alabilecektir.

Bu durumu küçümseyin: Arkadaşınız eski sevgilinizle birlikte olabilir bu durum dünyada zannettiğinizden çok daha fazla söz konusudur. Eğer bu başlangıcı onlar söylemeden siz fark ettiyseniz onlarla olan paylaşımlarınızı sonlandırın.

Aptal gibi hissetmeyin : Asıl kayıp olan arkadaşınızı belki de en yakın arkadaşınız olarak gördüğünüz kişini yitirmek olarak aklınıza gelebilir. Onunla birlikte çocukluk anılarınızı gözünüzün önüne getirip yargılamayın. Güveninizi yitirmiş olsanız da kendinize yeni bir yol çizerek hayatınıza kaldığınız yerden devam etme gayretini gösterin.

Dikkat edilmeli ki bazı eskilerden ne olursa olsun uzak durulmalıdır. İlişkinizin neden bittiğini unutmamalı onun size yaşattığı kötü günleri hatırlayarak unutma sürecini hızlandırabilirsiniz.

Arkadaşım Eski Sevgilimle Çıkıyor

Eski sevgiliniz için arkadaşınızı kaybetmeye hazır olup olmadığınızı düşünmekte de fayda var. Eğer arkadaşınızı kaybetme riskini alamayacak kadar önemliyse duygularınızı bastırıp onlarla görüşmeyi kabul edebilirsiniz. Ancak aranızda çizilmesi gereken sınırlar olmalıdır. Mesela sadece arkadaşınzın olabileceği ortamlarda bulunabilirsiniz. Dertlerinizi ve detaylarını da arkadaşınıza eski sıklıkla anlatmamanızda sizin yararınıza olacaktır.

Eski sevgilinizin arkadaşınızla yaşadığı olayı yaşayış şeklini kurup kendinizi veya yaşamaya başlamış olduğunuz bir ilişkiniz varsa yıpratmayın. Verdiğiniz kararları sadece kalbinizle değil mantığınızla da vermelisiniz.

Eski sevgilinizi hayatınızdan çıkarın :  Eski sevgilinizi unutmanın zamanı çoktan gelmiş ve geçmiştir bu ilişkiyle birlikte. Hüzünlü şarkılar dinlemeyin, romatik filmler seçmeyin, komedi aksiyon filmleri ve rock müzik sizin sorununuza hafifletmek için yardımcı olacaktır.

Onu unutmaya başlamak için birlikte yaptığınız şeyleri yapmaktan bir süreliğine vazgeçerek başlayabilirsiniz.  Hayatınıza yeni insanları alarak onları tanımaya çalışmaya başlayın

Sizinle kısa veya uzun zaman sevgili olmuş bir erkeğin karakteri hakkında bu olayla birlikte yeteri kadar bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Üzerinde çok durulacak bir konu olmadığını vurgulamak isterim. Önemli olan aklınızın duygularınızın size doğru yolu göstermiş olmasıdır. Bu durumdan o kişiden ayrılmış olduğunuz için mutluluk duymalısınız. Geçmişinizde trajik bir olay olarak kalmaması için ise bunun hata olduğunu kabul edip gelecekte doğru insanlarla karşılaşmanız önemli olan konudur.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 5727 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x