Aslan Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Aslan Burcu

Bu Yazımızda Aslan Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Aslan Burcu Hangi Özelliklerden Nefret Eder?, Aslan Burcu Kimler ile Anlaşır?, Aslan Burcu Kimler ile Anlaşamaz Detaylar Yazımızda.

Aslan Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Aslan Burcu
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:46
190

Aslan Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Aslan burcu 12 burç arasından kesinlikle zenginliğe ve gösterişe en önem veren burçların başında gelmektedir. Aslan burcunun temel özelliklerin bir bakıldığı zamankilerin özellikle zenginliğe önem vermesi ile ön plana çıktığı görülmektedir. Fakat aynı zamanda sevdiği kişilere karşı masumiyeti ve alçak gönüllülüğü de içerisinde bulundurmaktadır. Tabi ki bunun için öncelikle aslanların sevgisini kazanmanız gerektiğini de unutturmamak lazımdır. Aslan burcu girdiği ortamda oldukça popüler olmayı seven ve kişilerin gözlerinin üzerinde olmasını seven kişilerin başında gelmektedir. Siz de bu konuda öncelikle kendinizi aslana sevdirmeli daha sonrasında da ilişkinizi akışına bırakmanız gerekmektedir. Aslan burcunun anlaşamadığı burçlar arasında bir seçim yapıldığı zaman kesinlikle öncelikli olarak akrep burcunun ön plana çıktığı görülmektedir.

Aslan Burcu Hangi Özelliklerden Nefret Eder?

Aslan burcunun anlaşamadığı burçlar konusunun başında kesinlikle akrep burcu ve boğa burcu gelmektedir. Bu sistem içerisinde iki inatçı burcun birbiri ile akıcı bir ilişki yaşamasının çok da mümkün olmayacağının altı kesinlikle çizilmelidir. Aslan burcu ile iyi geçinmek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bazı temel özellikler de bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Aslan burcu her şeyden önce kıyafetine veya moda ile alakalı olan kriterlere önem veren kişilere karşı büyük bir hayranlık beslemektedir. Bu nedenle onun gözünde önemli bir insan olma şansını elde etmek isterseniz kesinlikle dış görünüşüne dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Aslan burcu konusunda kişilerin özellikle dikkat etmeleri gereken noktaların başında bu burcun emirlerden ya da bir diğer kişinin emri altında olmaktan nefret ettiğinin aklında bulundurulması lazımdır. Lider ruhu ile kişilerin üzerinde tahakküm sağlamayı kendisine çok daha fazla yakıştırmaktadır.
  • Aslan burcu ile iddialaşmak da onun kesinlikle sevmediği noktaların başında gelmektedir. Onun ile iddialaşmak onun nefretini kazanmaya eş değer olarak görmektedir.

Bu noktalara dikkat ederek aslan ile çok sıkı dost olabilirsiniz. Unutmayın ki çok sıkı dost olsanız bile aslan burcunun egosunu incitirseniz onu bir hayli kıracağınızdan da emin olmanız gerekmektedir. Bu şekilde onun düşmanlığını bile kazanabilirsiniz. Aslan burcunun anlaşamadığı burçlar başlığından ziyade onun sevmediği karakter özellikleri bulunmaktadır.

Aslan Burcu Kimler ile Anlaşır?

Aslan burcunun anlaşamadığı burçlar konusunun tam zıttı olarak bir de hangi burçların aslan burcu ile anlaştığı konusunda araştırma yapılırsa karşımıza ikizler burcu çıkmaktadır. İkizler burcunun rahatlığı ile aslan burcunun egosu ve yönlendiriciliği birleştiği zaman muhteşem bir ikili karşımıza çıkmaktadır. Aslan burcunun kişilere sağladığı o güzel güvenli ortam birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Bunun dışında kişilerin özellikle aslan burcunda beğendiği noktaların başında dış görünüş konusunda oldukça hoş bir yapıya ve seksi bir auraya sahip olmalarıdır. Aslan burcunun anlaşıp anlaşmadığı kişiler bu şekilde değişim gösterebilmektedir. Karakteriniz kuvvetli ile aslan sizin için muhteşem bir dost olacaktır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072876437/


0
Would love your thoughts, please comment.x