yandex
Başak Burcunun Zıt Burçları | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Başak Burcunun Zıt Burçları

Başak Burcunun Zıt Burçları

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Başak Burcunun Zıt Burçları, Başak Burcu Balık Burcu İlişkisi Nasıl Olur?, Başak Burcu Zıt Burcu ve Uyumu, Birbirine Zıt Burçlar, Zıt Burçların Evliliği Detaylar Yazımızda.

Başak Burcunun Zıt Burçları

Başak burcunun zıt burçları Balık burcudur. Aynı şekilde de Balık burcunun zıt burcu ise Başak burcudur. Başak burcu toprak elementine mensup olan değişken karakterli bir burç grubudur. Yöneticisi Merkür olan başak burçlarının ikizler burcu ile aynı gezegen tarafından yönetilmeleri benzer kişilikleri de taşıyacakları anlamlarına da gelmiyor. Başak burcu yönetici Merkür’ün etkisinden dolayı oldukça zeki kişiliklere sahip olan burçlardır.

Şüphecilik de başak burcunun bir başka özelliği olduğu için de her duyduğu ve gördüğü şeyi ilk etapta inanmayı ret eder. Detayları ve iyi gördüğünden dolayı da karşısında yalan söylemek çok de mümkün olmaz. Başak burcuna mensup olan kişiler için en iyi meslekler ise gazetecilik, bilim adımı ve hesap uzmanı gibi mesleklerdir.

Başak Burcu Balık Burcu İlişkisi Nasıl Olur?

Başak burcunun zıt burçları balık burcu olduğu için bu durum oldukça riskli bir takım durumlar doğurabilir. Mantık ve zekası ile hareket eden başak burçları, balığın duygusallığından her zaman hoşlanmayabilir. Zıt burçlar birbirini tamamlasa da anlaşmazlıkları duyguların önüne geçtiği zamanlarda ise ipler iyice gerilebilir.

Son zamanlarda zıt burçların birbirini tamamlayıcı niteliklere sahip oldukları ve mükemmel bir uyum sağladıkları konuşuluyor. Fakat bu durum da her zaman mümkün olmayabilir. Başak burcu mantık ve zeka insanı olduğu için her zaman balığın duygusallığına ve hayal perestliğine tahammül edemeyebilir. Bu nedenden dolayı da bu iki burcun ya muhteşem bir şekilde tamamlamaları ya da hiçbir şekilde anlaşmamaları olağan bir durumdur.

Başak Burcu Zıt Burcu ve Uyumu Nasıl Sağlanır?

Başak burcunun zıt burçları balık burcu ile anlaşamayacağının da anlaşabileceğinin bir garantisi yoktur. Zıt kutuplar birbirini çekse de zaman zaman bu durum itmeler için de geçerli olabilir. Bu hususta ise ikili arasında mükemmel bir uyum her zaman da mümkün olamayabilir.

Fakat başak burçları balık burçları ile tamamen kendileri tamamlayabilir. Balığın dinginliği ve sevgisi başak burçlarının yeni bir hazine bulmuş kadar sevindirecek ve mutlu edecektir. Başak burçlarının şüpheciliği karşısında ise balık burçları kendilerini suçlu hissetmez ve şüphelerini sabır ile yok ederse de bu ilişkide muhteşem bir uyum yakalanır.

Genel olarak da karşılıklı iki tarafın da eksileri artıları birbirlerini tamamlar ve kişiler bir bütün olarak bir olmayı becerebilirlerse de sonsuz bir mutluluk onları bekliyor olacaktır. Fakat Başak burcunun zıt burçla balık burcunun duygusal tarafını da başak burçlarının doyurması gereklidir. Bu duygusal doyumu ve sevgiyi de başak burçları tam bir güven elde ettiklerinde karşı tarafa verecektir.

Balık burçları da başak burçlarının şüpheciliğini kişiselleştirmez ve onların bir özelliği olduğunu ilk etapta çabuk kabullenirlerse bu ilişki birbirini tamamlayan ve heyecan dolu bir ilişkiye dönüşür.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1639 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x