Başak Burcunun Zıt Burçları | Birbirine Zıt Burçlar

Bu Yazımızda Başak Burcunun Zıt Burçları, Başak Burcu Balık Burcu İlişkisi Nasıl Olur?, Başak Burcu Zıt Burcu ve Uyumu, Birbirine Zıt Burçlar, Zıt Burçların Evliliği Detaylar Yazımızda.

Başak Burcunun Zıt Burçları | Birbirine Zıt Burçlar
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:44
182

Başak Burcunun Zıt Burçları

Başak burcunun zıt burçları Balık burcudur. Aynı şekilde de Balık burcunun zıt burcu ise Başak burcudur. Başak burcu toprak elementine mensup olan değişken karakterli bir burç grubudur. Yöneticisi Merkür olan başak burçlarının ikizler burcu ile aynı gezegen tarafından yönetilmeleri benzer kişilikleri de taşıyacakları anlamlarına da gelmiyor. Başak burcu yönetici Merkür’ün etkisinden dolayı oldukça zeki kişiliklere sahip olan burçlardır.

Şüphecilik de başak burcunun bir başka özelliği olduğu için de her duyduğu ve gördüğü şeyi ilk etapta inanmayı ret eder. Detayları ve iyi gördüğünden dolayı da karşısında yalan söylemek çok de mümkün olmaz. Başak burcuna mensup olan kişiler için en iyi meslekler ise gazetecilik, bilim adımı ve hesap uzmanı gibi mesleklerdir.

Başak Burcu Balık Burcu İlişkisi Nasıl Olur?

Başak burcunun zıt burçları balık burcu olduğu için bu durum oldukça riskli bir takım durumlar doğurabilir. Mantık ve zekası ile hareket eden başak burçları, balığın duygusallığından her zaman hoşlanmayabilir. Zıt burçlar birbirini tamamlasa da anlaşmazlıkları duyguların önüne geçtiği zamanlarda ise ipler iyice gerilebilir.

Son zamanlarda zıt burçların birbirini tamamlayıcı niteliklere sahip oldukları ve mükemmel bir uyum sağladıkları konuşuluyor. Fakat bu durum da her zaman mümkün olmayabilir. Başak burcu mantık ve zeka insanı olduğu için her zaman balığın duygusallığına ve hayal perestliğine tahammül edemeyebilir. Bu nedenden dolayı da bu iki burcun ya muhteşem bir şekilde tamamlamaları ya da hiçbir şekilde anlaşmamaları olağan bir durumdur.

Başak Burcu Zıt Burcu ve Uyumu Nasıl Sağlanır?

Başak burcunun zıt burçları balık burcu ile anlaşamayacağının da anlaşabileceğinin bir garantisi yoktur. Zıt kutuplar birbirini çekse de zaman zaman bu durum itmeler için de geçerli olabilir. Bu hususta ise ikili arasında mükemmel bir uyum her zaman da mümkün olamayabilir.

Fakat başak burçları balık burçları ile tamamen kendileri tamamlayabilir. Balığın dinginliği ve sevgisi başak burçlarının yeni bir hazine bulmuş kadar sevindirecek ve mutlu edecektir. Başak burçlarının şüpheciliği karşısında ise balık burçları kendilerini suçlu hissetmez ve şüphelerini sabır ile yok ederse de bu ilişkide muhteşem bir uyum yakalanır.

Genel olarak da karşılıklı iki tarafın da eksileri artıları birbirlerini tamamlar ve kişiler bir bütün olarak bir olmayı becerebilirlerse de sonsuz bir mutluluk onları bekliyor olacaktır. Fakat Başak burcunun zıt burçları balık burcunun duygusal tarafını da başak burçlarının doyurması gereklidir. Bu duygusal doyumu ve sevgiyi de başak burçları tam bir güven elde ettiklerinde karşı tarafa verecektir.

Balık burçları da başak burçlarının şüpheciliğini kişiselleştirmez ve onların bir özelliği olduğunu ilk etapta çabuk kabullenirlerse bu ilişki birbirini tamamlayan ve heyecan dolu bir ilişkiye dönüşür.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072876517/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x