yandex
Gelin Olup Gidiyorum Diyenlere Baştan Sona Nişandan Düğüne Tüm Organizasyon Hazırlıkları | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Gelin Olup Gidiyorum Diyenlere Baştan Sona Nişandan Düğüne Tüm Organizasyon Hazırlıkları

Gelin Olup Gidiyorum Diyenlere Baştan Sona Nişandan Düğüne Tüm Organizasyon Hazırlıkları

Bu Yazımızda Gelin Olup Gidiyorum Diyenlere Baştan Sona Nişandan Düğüne Tüm Organizasyon Hazırlıkları, Düğün Organizasyonu, 2021 Nikâh Davetiyesi Modelleri, 2021 Nikâh Şekeri Modelleri, 2021 Nişan Elbisesi Modelleri, 2021 Kına Gecesi Elbise Modelleri, 2021 Trend Gelinlik Modelleri, 2021 Kabarık Gelinlik Modelleri, En Güzel Gelin Başı, Gelin Duvak Modelleri, Gelin Saçı Modelleri, Renkli Gelin Çiçeği Modelleri, Söz Nişan Hazırlıkları Nasıl Yapılır?, Nişan Organizasyonu, A dan Z ye Düğün Organizasyonu Detaylar Yazımızda.

Baştan Sona Nişandan Düğüne Tüm Organizasyon Hazırlıkları

Baştan Sona Nişandan Düğüne Tüm Organizasyon Hazırlıkları Özenle hazırlanan davetiyeler konuklarınızda davete icabet etme gerekliliği yaratmaktadır. Çünkü hiç kimse özel bir davete hayır demek istemez. Bu sebeple nikâh davetiyelerinde de oldukça hassas ve özenli davranmak gerekmektedir. Alışılmış davetiyelerin aksine birbirinden farklı ve şık davetiye tasarımları 2021 nikâh davetiyesi modelleri ile sizleri beğenisine sunulmaktadır. Birçok marka farklı tasarımlarını sizlerin beğenisine sizlere kolaylıkla karar verme imkânı sağlamaktadır. Evlilik Hayatı

2021 Nikâh Davetiyesi Modelleri


Nikâh Davetiyesi Modelleri

Nikâh Davetiyesi Modelleri

Nikâh Davetiyesi Modelleri

Nikâh Davetiyesi Modelleri

2021 nikâh davetiyesi modelleri arasında yer alan farklı tasarımlardan bahsetmek istiyorum. Bu davetiye tasarımları aklınızda yer alan sıradan davetiyeleri sizlere unutturacak ve konuklarınızın kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayacaktır. Konukların atmak istemeyecekleri bu davetiyeler arasında ilk sırada yer alan davetiye tasarımı resimli davetiyeler yer almaktadır. Resimli davetiyelerin üzerinde size ait özel fotoğraf baskısı yer almaktadır. Bu davetiyeler ile davetlilerinize daha samimi bir şekilde davette bulunabilirsiniz.

Erkekler Neden Aldatır Kutu davetiye modelleri de 2021 nikâh davetiyesi modelleri arasında hem farklı hem de özel tasarımlar arasında yer alıyor. Kapağında isimlerinizin yazdığı bu kutuların içine minik bir notta detayları ekleyebilirsiniz. Sonrasında ise davetliler bu kutuları atmak yerine takı kutusu olarak veya bir aksesuar olarak kullanmak isteyeceklerdir. 2021 nikâh davetiyesi modelleri arasında takvim davetiyeler de oldukça rövanşta. Bir takvim üzerine nikâh tarihinizi işaretleyerek misafirlerinize farklı bir yöntemle davette bulunabilirsiniz. Bu davetiyeler görünüm itibari ile de atılmak istenmeyecek davetiyelerdir.

2021 Nikâh Şekeri Modelleri

Nikâhınıza gelen davetlileriniz için” zahmet edip gelmiş eli boş göndermek olmaz” diyorsanız sizler için lezzetli olduğu kadar şık ve sevimli bir görünüme sahip olan nikâh şekeri modellerini araştırdık. Herkes nikâh şekerinin akılda kalıcı ve işlevsel olmasını istemektedir. Bu isteklere göre birçok firma hem farklı hem de isteğinizi karşılayacak olan nikâh şekeri modelleri tasarlamaktadır.


Nikâh Şekeri Modelleri

Nikâh Şekeri Modelleri

Nikâh Şekeri Modelleri

Nikâh şekerleri denildiğinde akla gelen ilk tasarım olan ve adeta gelenek haline gelen denizyıldızı nikâh şekeri modelleri uzun zamanlardan beri en çok tercih edilen şeker tasarımları arasında yer alıyor. Nikâh sonrasında dolapları süsleyen bu hoş şekerlerin şekeri her ne kadar yenilmese de aksesuar olarak iyi bir seçim. Nikâh şekerinizin sadece görünüm olarak değil lezzet olarak da davetlilere hitap etmesini istiyorsanız kutu nikâh şekeri modelleri tam size göre. Bu şirin ve süslü kutuların içerisinde lezzetli şekerler yer almaktadır. Üstelik bu şekerlerin tadına bakabilirsiniz. Şekerinizi de yedikten sonra bu şirin kutularınızı takı kutusu olarak değerlendirebilirsiniz.


Nikâh Şekeri Modelleri

Nikâh Şekeri Modelleri

Nikâh Şekeri Modelleri

Nikâh şekerlerinde görselliğe önem veriyorsanız ünlü şeker markalarının nikâh şekeri modelleri arasında yer alan bisiklet tasarımına bayılacaksınız. Sepetine lezzetli şekerler koyabileceğiniz ve davetlileriniz için şık aksesuar olarak kullanabilme imkânı sağlayabileceğiniz bu şık ve güzel nikâh şekeri modellerini de tercih listenize ekleyebilirsiniz.

Nikâh şekerlerinde yer alan bu çeşitliliği arttırmak mümkün. Sizler de biraz internet üzerindeki bu sektörde iş yapan küçük ya da büyük çaplı firmaları inceleyerek kendinize özel bir nikah şekeri modeli oluşturabilir ya da var olan seçimler üzerinden gidebilirsiniz.

2021 Nişan Elbisesi Modelleri

Herkesin hayatında yaşayacağı en özel günlerden biri olan nişan törenleri hem gelin adayları hem de damat adayları için hem heyecanlı hem de çok anlamlı bir gündür. Bu özel günde özellikle kadınlar giyimleri ile dikkat çekmek ve en güzel olmak isterler. Nişan törenleri için hem şık hem de özel tasarımlar yeni sezonda da sizlerin beğenisine sunuluyor.

2021 nişan elbisesi modellerinde her yaşa ve her tara hitap edecek olan birbirinden şık elbise tasarımları sizleri bekliyor. Özellikle balık elbise modelleri geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da oldukça rövanşta dememiz yerinde olur. Balık elbise modellerinde göğüs kısmı şeritlerle sarılı olan ve sırt dekolteli olan tasarımlar da bir o kadar ilgi çekici ve şık bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacaktır. 2021 nişan elbisesi modelleri arasında en çok tercih edilen renkler kırmızı ve pembe olmaktadır. Balık elbiselerde ise siyah şeritlerle ve payetlerle süslenmiş olan tasarımları görebilirsiniz.


Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan elbisesi modelleri arasında tesettürlü bayanlar için de birbirinden şık tasarımlar yer almaktadır. Uzun ve dantelli elbiselerle zarafeti yansıtan tasarımların yanı sıra hafif kabarık elbiselerle adeta bir prenses gibi görünebilirsiniz. Tesettür 2021 nişan elbisesi modellerinde Osmanlı motifleri de oldukça moda. Bu elbiseler ile siz de hem zarif hem de asil bir görünüm elde edebilir ve gecenin yıldızı siz olabilirsiniz.

2021 Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına geceleri evlilikten önceki son aşama olarak bilinmektedir. Düğünlerden birkaç gün önce yapılan bu organizasyon uzun zamanlardan beri gelenek haline gelmiş ve bu geleneğin içerisinde geleneksel kına gecesi elbiseleri yer almıştır. Kına gecesi elbise modelleri arasında birçok farklı tasarım yer almaktadır. 2021 kına gecesi elbise modellerinde de her sezon olduğu gibi geleneksel elbiseleri bulmak mümkün. Geleneksel elbiseler olarak adlandırılan bindallılarda birbirinden şık ve farklı tarzlarda elbiseler yer almaktadır. Bindallılar uzun zamanlardan beri kendini korumaktadır. Uzun elbisesi, kepi ve ayakkabılarıyla bir bütün oluşturan bu elbiseler tarihi dokusuyla birlikte sizlere ayrı bir hava katacaktır.


Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına gecelerinde bindallı yerine normal elbise kullanmak isteyenler için de hem şık hem de özel tasarımlar yer almaktadır. 2021 kına gecesi elbise modelleri arasında gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilen elbiseler uzun ve sade elbiseler olmaktadır. Ağırlıklı olarak kırmızı rengin kullanıldığı bu elbiselerde zarif dantel detaylı ve şık taş işlemeli elbise tasarımlarını bulabilirsiniz. Balık elbise modelleri de 2021 kına gecesi elbise modellerinde oldukça moda. Bu özel günde hafif kabarık tül elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Gecenin sonuna kadar bindallıyla dolaşmak istemeyenler de gecenin bir kısmında bindallı diğer kısmında şık kına gecesi elbisesi giyebilir. Kına gecesi elbiselerindeki çeşitlilik ile siz de aklınızda olan bir tasarımı kolaylıkla seçebilir ve kına gecenizde göz kamaştırıcı bir karizmaya ulaşabilirsiniz.

Düğün Organizasyonu

Düğün zamanı yaklaştığı zaman elinizin ayağınıza dolaşmaması için, düğünden epey zaman önce düğün organizasyonlarına başlanması gerekir. Malumunuz ki, düğün tarihi yaklaştıkça hem ailelerde hem de gelin ve damatta heyecan ve telaş tavan yapmaktadır. Bu heyecan ve telaşın arasında ise ya bazı kişiler davetli listesinde gözden kaçıyor ya da bazı eksiklikler oluşuyor. Bu tür sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız düğün organizasyonuna aylar öncesinden başlamanızda fayda var. Peki, düğün organizasyonlarına yönelik adımlar nasıl gerçekleştirilmelidir?

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu yapacağınız zaman, yapacağını ilk iş, düğününüzde ne olmasını istiyorsanız bunun bir taslağını oluşturmalısınız. Sizin düğününüzde her şeyi siz düzenlemek ve her şeyin sizin istediğiniz gibi olmasını istiyorsanız ilk önce düğün salonunda ki oturma planından, ortamın ışıklandırmasına kadar birçok şeyi göz önüne almalısınız. Bazı küçük detaylar sizler için önemli sonuçlar oluşturabilir.

Bu sebeple her şey en ince ayrıntısına kadar kafada bitirilmelidir. Daha sonra sırada davetli listesi bulunuyor. Davetli listenizi oluşturmaya çok önceden başlarsanız daha çok kişinin sizlinle olmasını sağlayabilirsiniz. Düğünden sonra kırgınlık olmasın diye, orada bulunmasını istediğiniz herkesin ismini bir deftere yazın. Bu işi de hallettikten sonra sırada düğünde çalınmasını istediğiniz şarkıların bir listesini oluşturabilirsiniz. Düğün zamanı yaklaştığında hala dans şarkınıza karar veremezseniz, sizlerin de düğününüzde  “nikahına beni de çağır sevgilim”  sözleri yankılanabilir.

Eğer bu işlerle uğraşmak istemiyorsanız düğün organizasyonu konusunda çalışmalar yapan firmalarla anlaşarak işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

2021 Trend Gelinlik Modelleri

Ünlü modacılar her sezon başında yapmış oldukları koleksiyonları sizlerle paylaşarak sizlere yeni sezonun trendleri hakkında bilgi verirler. Sizlerin de bildiği gibi her sezon farklı tarzlar da kıyafetler reyonlarda yer alıyor. Bu farklı kıyafetler arasında gelinlikleri de görmek mümkün. Diğer kıyafetler de olduğu gibi gelinliklerde de her sezon farklı tasarımlar ön plana çıkıyor. Yakın zamanda düğünü olacak olan gelin adayları ise 2021 trend gelinlik modellerini yakından takip etmektedirler. Bu gelinlikler arasında herkesin beğenisine hitap edecek olan tasarımları bulmak mümkün.


Trend Gelinlik Modelleri

Trend Gelinlik Modelleri

Trend Gelinlik Modelleri

Trend Gelinlik Modelleri

Trend Gelinlik Modelleri

Trend Gelinlik Modelleri

2021 trend gelinlik modelleri arasında ilk sırada, sade ve şık görünümü ile uzun zamanlardır kadınların en çok tercih ettikleri tüllü ve dantellerle süslenmiş olan gelinlikler geliyor. Bu gelinlik türleri her gelin adayını daha şık – albenili ve hoş bir görüntüye ulaştırdığı için her gelinlik sezonunda trend olarak yerini alıyor. Farklı tarzlara sahip olan gelin adayları için de 2021 trend gelinlik modelleri arasında farklı tasarımlar dikkat çekiyor. Bu tasarımlar arasında balık gelinlik modelleri özellikle ünlülerin sıklıkla kullandıkları tasarımlar olmaktadır. Eğer düğününüz de abartılı bir gösteriş istemiyorsanız o halde sade gelinlik modelleri tam da sizlere hitap ediyor. Sade gelinlikler beyaz uzun elbise görünümünde olan gelinliklerdir. Bu tasarımlar farklı gelin çiçekleri ve duvaklar ise zenginleştirilerek hem masum hem de şık bir uyum oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

2021 Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlikler uzun yıllardan beri modasını hiç kaybetmeyen tasarımlardır. Üzerinde yer alan detaylar değişse bile, kabarık gelinlik tasarımları her sezon farklılıklar ile sizlerin karşısına çıkmaktadır. Bunun sebebi ise birçok gelin adayının düğününde prenses gibi olmak istemesidir. Prenses giyim tarzına en yakın olan kabarık gelinlikler 2021 sezonunda da gelin adaylarını hayran bırakacak tasarımları sizlere sunuyor.


Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

2021 kabarık gelinlik modelleri arasında özellikle sade tasarımlar dikkat çekiyor. Geçen sezonlarda görmeye alışık olduğumuz ağır işlemeli gelinlik tasarımları, 2021 kabarık gelinlik modellerinde pek rastlanmıyor. Detaylar genellikle etek uçlarında yoğunlaşıyor. Kabarık gelinliklere bakıldığında birçok tasarımda üst kısmın sade, etek kısmının hareketli olduğu görülmektedir. Bu da gelin adaylarının daha sade ve daha zarif görünmesine olanak sağlamaktadır.

Kabarık gelinlikler arasında en çok tercih edilen modeller ise prenses gelinlik adı verilen, kabarık ve yoğun tüllerden oluşan tasarımlar yer alıyor. Yeni sezonda yer alan prenses gelinliklerde straplez kesimler yerine, düşük omuzlu tasarımlar tercih ediliyor. 2021 kabarık gelinlik modelleri arasında prenses gelinlikler dışında farklı alternatifler de bulunuyor. Üzerinde zarif detaylar buluna, hem sade hem de şıklığı bir arada sunan farklı gelinlik tasarımları arasında da size en yakın olan gelinlik modellerini seçebilirsiniz. Kabarık gelinliklerde özellikle düşük omuzlu tasarımlar sezonun modası. Alt tarafı kabarık üst kısmı sade olan gelinliklere bu kol tasarımı çok yakışıyor.

En Güzel Gelin Başı

Düğün zamanı yaklaşan gelin adaylar tatlı bir tela içerisine girmişlerdir bile. Gelinlik seçimi, saç modeline karar verme gibi önemli detaylar kadınların uzun zamanını almaktadır. Herkes düğününde en güzel olmak ister. Bu sebeple de tüm detayları ince ince düşünürler. Bu detayların içerisinde en önemli olan ise gelinlik seçimi ve bu gelinliğe uygun olan saç ve makyaja karar verme sürecidir.

Gelin adayları dünyanın en güzel gelinliğini seçmiş olsalar dahi, özensiz bir saç modeli her şeyi olumsuz olarak gösterebilir. Bu sebeple gelin adayları gelinlik seçimi kadar gelin saçlarına da özen göstermektedirler. En güzel gelin başı modelleri diye bir kalıp oluşturmak yanlış bir algı oluşturabilir. Kullanmak istediğiniz gelin saçını doğru bir şekilde yaparsanız ve tamamlayıcı aksesuarlar için de doğru karar verirseniz en güzel gelin başı sizin olabilir. Bu konuda en güzel gelin başını tamamen sizlerin tercihleri belirleyecektir. Birçok gelinin düğünler için tercihleri sıkı veya dağınık topuzlar olmaktadır. Topuz saç modeli yüz hatlarınızı belirgin yatığı için gelinliklerle çok yakışmaktadır.


En Güzel Gelin Başı

En Güzel Gelin Başı

En Güzel Gelin Başı

En Güzel Gelin Başı

En Güzel Gelin Başı

En Güzel Gelin Başı

En Güzel Gelin Başı

En güzel gelin başı modelleri arasında karar vermek için referans almanız gereken en önemli etken gelinlik modeliniz olacaktır. Gelinliğinizin yaka kısmına ve detaylarına bağlı olarak saçınızı topuz veya dağınık bırakmak ya da düğünün yapılacağı mekâna göre bir model seçmek işinizi daha pratik hale getirebilir.

Gelin Duvak Modelleri

Dünyanın en güzel kıyafeti olan gelinlikler bile bazen kötü bir görünüm oluşturabiliyor. Bunun tek sebebi ise “zaten ben en güzel gelinliği aldım her türlü güzel olurum” düşüncesi olmaktadır. Bir gelinlik her ne kadar güze olursa olsun, tıpkı kıyafetler de olduğu gibi aksesuarlar kullanılmadığında daha sönük bir görünüm oluşmaktadır. Peki bir gelinliğin sahip olması gereken aksesuarlar acaba nelerdir? 

Gelinliklerin en güzel aksesuarları şüphesiz ki duvaklar ve gelin çiçekleri olmaktadır. Özellikle duvaklar gelinliklerle bir bütün olmaktadır. Duvaksız bir gelinlik çok boş bir görünüm oluşturduğu için duvaklarda farklı modeller ve tasarımlar bulunmaktadır.


Gelin Duvak Modelleri

Gelin Duvak Modelleri

Gelin Duvak Modelleri

Gelin Duvak Modelleri

Gelin Duvak Modelleri

Gelin Duvak Modelleri

Gelin Duvak Modelleri

Gelin Duvak Modelleri

Gelin duvak modelleri genel olarak bakıldığında gelinliklerin modelleri ile doğru orantılıdır. Eğer hareketli bir gelinlik almışsanız duvağınızın daha sade olması gelinliği bir adım daha ön plana çıkarmanızı sağlar. Aynı şekilde sade gelinler için de farklı işleme ve süslü olan duvakları kullanarak gelinliğinize farklı bir hava katabilirsiniz. Gelin duvak modelleri arasında uzun veya kısa olan tasarımlar bulunmaktadır. Eğer düğününüzü düğün salonunda yapmayı planlıyorsanız, uzun duvakları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kır düğünü yapmak isterseniz uzun duvak modelleri aradığınız duvak olmayabilir. Rahat hareket etmenize mani olabileceği için uzun gelin duvak modelleri yerine daha kısa olanları tercih etmenizde fayda var.

Duvaklarda gelinliğinizin modeline bağlı olarak kabarık tüllerden oluşan havalı tasarımları da, daha sade olan işlemeli duvak modellerini de tercih edebilirsiniz.

Gelin Saçı Modelleri

Düğünlerin en çok ilgi çeken ismi gelinlerdir. Bu sebeple gelin adayları gelinliğine, saçına ve makyajına her zamankinden daha fazla özen göstermektedirler. Gelin adayları en güzel gelinliği alsalar dahi işleri bitmez. Gelinlik kadar önemli olan bir diğer konu ise saç ve makyaj olmaktadır.

Normal zamanlarda dahi kadınlar saçlarını yapmadan dışarı çıkmak istemezler. Sizleri daha şık gösterecek olan ve daha özenli olmanızı sağlayan saç stilleri gelinler için daha fazla önemlidir. Gelinlere yön göstermesi açısından, kuaförlerde yer alan dergilerde farklı gelin saçı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin arasında kadınlar kendilerine en çok yakışacağını düşündüğü saç modeline karar vererek düğüne yakın zamanda bu saç modelinin provasını yaparlar.


Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Gelin saçı modellerinde aslına bakıldığında iki temel stil bulunmaktadır. Biri topuz, diğeri ise dağınık saç olmak üzere gelin saçı modelleri bu stiller üzerinde şekil almaktadır. Yüz şeklinize ve gelinlik modelinize uygun olan bir gelin saçı modelini kuaför eşliğinde seçebilirsiniz. Birçok gelin adayı düğününde topuz saçları tercihe derler. Bazı gelin adayları yukarıdan sıkı bir şekilde yapılan topuzları, bazıları da ense hizasından yapılan dağınık topuzları tercih etmektedirler.

Ben doğal kır düğünü yapacağım diyenler ise saç modellerinde genellikle açık saçları tercih etmektedirler. Özellikle maşa yapılmış havalı saçlara, şık bir çiçek tacı takarak yapılan modeller yeni sezonun en çok tercih edilen saç stilleri olacak gibi görünüyor.

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Bir genç kız için dünyanın en güzel kıyafeti olan gelinlikler bazen tek başına o kadar da güzel olmayı başaramamaktadır. Her kıyafette olduğu gibi gelinlilerde de aksesuarlar kullanılmadığında bir boşluk hissi oluşmaktadır. Bu sebeple her ne kadar güzel bir gelinlik alırsanız alın, bu gelinliğe uygun bir aksesuar da kullanmalısınız. Gelinliklerin en şık tamamlayıcıları olan gelin çiçeklerinde farklı renkler ve farklı seçenekler bulunmaktadır.


Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Renkli Gelin Çiçeği Modelleri

Son zamanların modası olan renkli gelin çiçeği modelleri genellikle yaz düğün yapacak olan bayanların en çok kullandıkları çiçekler olmaktadır. Bu çiçekler bulundurdukları farklı renklerle beyaz gelinliklere renk katarak hem şık hem de daha göz alıcı bir görünüm sağlamaktadır.

Renkli gelin çiçeği modelleri yakın zamanda moda oldu. Son birkaç senedir yaygın olarak kullanılan canlı çiçeklerle birlikte, renkli gelin çiçeği modelleri de hızlı bir yükselişe geçti. Ve birçok gelin adayı bu çiçekleri tercih ettiler. Renkli gelin çiçekleri olarak anılan tüm çiçek çeşitleri normal şartlarda da bayanların hoşuna gitmektedir. Bu güzel çiçekler ile gelinliklerini süslemek isteyen ve daha şık bir uyum sağlamak isteyenler renkli gelin çiçeği modellerini tercih etmektedirler. Renkli çiçekler sadece canlı çiçeklerde değil, yapay olan çiçek modellerinde de yer almaktadır. Yapay çiçekler daha uygun fiyatlı olmaları ve uzun süre kullanılsa dahi bir sorun olmayacağı için gelinlerin tercihleri oluyor. Bu çiçeklerde de farklı renk seçenekleri yer almaktadır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 407 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Büşra Yazar Büşra Yazar Eniyisozler.Net Sitesinde Her Söz, Mesaj ve Makaleler Özenle Özgün ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) Katagori Yazıları... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Katagorimizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Özenle Özgün ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x