en iyi sözler

Bıkkın Emojisi | Üzgün ve isteksiz Emojisi
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Bıkkın Emojisi | Üzgün ve isteksiz Emojisi

Bıkkın Emojisi | Üzgün ve isteksiz Emojisi

Bu Yazımızda Bıkkın Emojisi, Üzgün ve isteksiz Emojisi, Bıkkın Emojisi Ne Anlama Gelir, Bıkkın Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır Detaylar Yazımızda.

Bıkkın Emoji Üzgün ve isteksiz Emojisi

Sevmediğiniz durumlar için bıkkınlık ve mutsuz emojisi gönderdiğinizde, konuştuğunuz kişi de hızlıca ne hissettiğinizi anlayabilecektir. Huzursuzluğunuzu, keyifsizliğinizi ifade etme konusunda herhangi bir sorun yaşamamanız sağlanacak sembollerden bir tanesidir. Genel özellikleri nedeniyle üzgün ve isteksiz olduğunuzu belirtmenizi sağlar.


Bıkkın Emojisi | Üzgün ve isteksiz Emojisi

Bıkkın Emoji Bıkkın Emojisi Ne Anlama Gelir; Bıktığınız, artık eskisi kadar keyif almadığınız ve hiçbir şekilde hoşunuza gitmediğini düşündüğünüz durumlarla ilgili olarak ani kararlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle veya tanımadığınız kişilerle tanışma evresindeyken de aynı emojiyi kullanmanız mümkün. Olumlu bir yanı bulunmasa dahi, yorgunluk ve isteksizlik durumlarını ifade etmek için son derece kullanışlı bir surat ifadesi bulunur.

Bıkkın Emoji Bıkkın Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Yaptığınız şeylerden dolayı artık bıktığınız, yapmaya devam etmek istemediğiniz, yorulduğunuz ve sevmemeye başladığınız göz önünde bulundurulur. Sembolün genel özellikleri, bıkkınlık durumunun tam olarak ifade edilmesini sağlayan yapısı nedeniyle son derece önemli bir kullanım süreci bulunacaktır. Her zaman için sevmediğiniz, beğenmediğiniz, ilgi göstermediğiniz gereken durumları bıkkın emojisi il karşı tarafa aktarma imkanına sahip olacaksınız.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073354231/


Bu yazı 1669 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x