Birbirinden Korkunç 6 Paranormal Olay | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Birbirinden Korkunç 6 Paranormal Olay

Birbirinden Korkunç 6 Paranormal Olay

Birbirinden Korkunç 6 Paranormal Olay

Doğa üstü varlıklara ya da kötü ruhların varlığına inanır mısınız bilmem. Ancak bu hikayelerin sizi birkaç gece uykusuz bırakacağından eminim. Korku filmi tadında kısa korku hikayelerini sizler için derledik. Baştan söylüyorum ben korkmam yhaaa inanmam böyle şeylere diyerek kendinizi gaza getirmeyin sakin sakin okuyun sindirin.

Arkadaşın Kim

Arkadaşın Kim

Abimle beraber oturma odasında oturmuş film izliyorduk. Bu sırada eve babam geldi. Kafasını kapıdan çıkartarak bize selam verdi sonra tekrara çalışma odasına girdi. Daha sonra kapı tekrar açıldı. Babamın bir arkadaşı bize selam verdi. Yaklaşık 10 dakika sonra babamın mutfağa gittiğini gördüm ve onunla birlikte aşağı indim. Ona arkadaşının kim olduğunu sordum.  Bana tuhaf tuhaf baktı ve eve tek başına geldiğini söyledi. Ama yanındaki adamın yüzünü çok net hatırlıyorum. Beyaz tenli siyah saçlı bir adamdı.

Ağzı Kanlı Biri Odandan Çıktı

Ağzı Kanlı Biri Odandan Çıktı

Okuldan gelince çok yorulmuştum ve kendimi hemen yatağa bıraktım. bir kabus gördüm. Ağzı ve yüzü kan olmuş birisi bana bağırıyordu. Daha tam olarak uyanamadan ev arkadaşımın attığı çığlıklarla aşağı indim. Elimden tutup bni çekiştirmeye başladı. Hemen buradan gitmeliyiz ağzı ve yüzü kan olmuş birisi senin odandan çıkıp banyoya girdi. Dedi.

O Evi Terk Edin

O Evi Terk Edin

Erkek arkadaşımla beraber kaldığımız evde aslında her şey yolunda gidiyordu. İkimizde mutluyduk ve ne evde ne de evin çevresinde şikayet edeceğimiz bir durum yoktu. Ancak bir gece erkek arkadaşımla beraber isteri krizi geçirerek uyandık. Birbirimizi sakinleştirmeyi başardığımızda ikimizin de aynı rüyayı gördüğünü anladık. Rüyamızda ağzı olmayan siyah ve beyaz insanlarla çevrildiğimizi görmüşüz. Bu durumu bir arkadaşıma anlattığımda verdiği ilk tepki o evden hemen ayrılın oldu.

Omzuma dokunduğunu Hissettim

Omzuma Dokunduğunu Hissettim

Bu olay gerçekleştiği sırada henüz 17 yaşındaydım. Banyoda deliler gibi ağlıyordum ve lütfen biri yardım etsin diye fısıldadım. Bu cümleyi dile getirdikten sonra bir elin omzuma dokunduğunu ve destek vermek istermişçesine sıvazladığını hissettim. Korkmadım ama eli ve sıcaklığını hala hatırlıyorum

Elektrik Düğmesi Açıp Kapanıyordu

Elektrik Düğmesi Açıp Kapanıyordu

Akşamüstü tüm aile oturmuş film izliyorduk. Daha sonra terrier ve alman kurdu cinsi olan köpeklerimiz koridorda boş bir alana bakmaya başladılar. Arkamızı döndüğümüzde koridor karanlıktı ve etrafta hiç kimse yoktu. Daha sonra filme odaklanmaya devam ettik. Ancak köpekler birden o tarafa bakıp hırlamaya ve havlamaya başladılar. Ne olduğunu merak edip eşimle birlikte o tarafa döndüğümüzde elektrik düğmesinin kendi kendisine açılıp kapandığını fark ettik. O anda hem köpekler hem de biz çılgına döndük.  Bir hafta sonra ise buna benzer bir durum daha yaşandı. Bütün aile oturma odasında oturuyorduk. Köpeklerimiz topla oynamayı çok sevdiği için evin her tarafında top var. Köpeğim otururken birden kalktı ve yine koridora doğru bakmaya başladı. Ancak bu sefer kuyruğunu sallıyordu. Daha sonrasında bir top koridordan köpeğime doğru geldi. Hepimiz büyük bir dehşete kapıldık.

Bu sen olamazsın

Bu Sen Olamazsın

Eskiden çok yakın oluğum bir insan ile oldukça hararetli bir tartışma içerisine girmiştik. Daha sonrasında bu tartışma sertleşmeye başladı. İkimizde çok sinirliydik bu yüzden evden çıktı ve arabasına binerek uzaklaştı.  Gideli daha 2 dakika bile olmamışken kapı çaldı. Geri gelmişti ancak normalde asla söylemeyeceği şeyler söylemeye ve bağırmaya başladı. Üzerime geliyordu. Onda bir gariplik olduğunu sezdim. Görünüşünde ve ses tonunda bir gaiplik vardı. Ne olduğunu anlatamıyorum ama onun person olmadığını hissediyordum. Ağzımdan Person bu sen olamazsın cümlesi çıktı. Bunun üzerine bana alaycı bir gülümseme ile döndü ve benim Person olduğumu mu sandın?


Bu yazı 940 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x