Akrep Burcunun Zıt Burçları – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Akrep Burcunun Zıt Burçları

Akrep Burcunun Zıt Burçları

Karşıt burç hesaplama, en vicdansız burç, zıt burçların evliliği…Detaylar yazımızda…

Akrep Burcunun Zıt Burçları

Akrep burcu yönetici gezegeni mars olan ve oldukça iddialı bir şekilde bulunduğu toplulukta kendini ön plana çıkaran burçların başında gelmektedir. Marsın etkisinde olması da tabi ki bu konuda önemli bir yere sahiptir. Hayatına girdiği bireyi hem ateşli hem de kıskanç bir birey yapan mars akrep burcu üzerindeki etkisini de net olarak göstermektedir. Akrep burcunun zıt burçları kapsamında minik bir araştırma yapıldığı zaman kişilerin ne derece önemli bir etki altında oldukları ve karakterlerini gezegenlerin duruşunun ne denli etkilediğini direkt olarak anlayabilirsiniz.

Bu sistem içerisinde akrep burcu en karakteristik sistemlerin başında gelmektedir. Aslına bakılırsa bu burç ile anlaşan çok da fazla kişi olmayacağının farkında olunması gerekmektedir. Bazı burçlar sevdiği ya da sevmediği kişilerin etrafında olmasına çok da önem vermezken akrep burçları etraflarında yalnızca onları seven kişilerin bulunmasını istemektedir.

Hangi Burç ile En Çok Zıtlaşır

Akrep burcunun zıt burçları konusunda araştırma yapıldığı zaman aslan ve akrep burcunun birbiri ile çok da iyi ilişkileri olmadığı farkında olunması gereken noktaların başında gelmektedir. Siz de eğer ki akrep burcuysanız ve bunun özelliklerini yaşıyorsanız en az sizin kadar iddialı olan aslan burcu ile çok da iyi bir ilişki yaşama imkanını elde edemeyeceğinizin farkında olmalısınız. Aslan burcu ve akrep burcunun ilişkisi adeta bir ipte iki cambaz oynamaz ata sözü ile net bir biçimde açıklanabilmektedir.

Akrep Burcu ile Uyum İçerisinde Olan Burçlar Hangileridir?

Akrep burcunun zıt burçları konusunda bir inceleme yapıldığı zaman oldukça büyük bir liste karşımıza çıkmaktadır. Bu konu hakkında kişilerin karşıt bir araştırma yapmaları durumunda aslına bakılırsa akrep burcunun anlaştığı çok sayıda burç olduğu da dikkate değer bir noktadır. Kişilerin akrep burçları ile yakın arkadaş olabilmeleri için mutlaka ve mutlaka dürüstlüğü ön planda tutmaları lazımdır. Dürüst olmayan bir birey ile akrep burcunun aynı ortamda bulunması bile oldukça zor olacaktır. Eğer dürüstseniz ve akrep burcu ile de anlaşma konusunda biraz da olsa alttan almaya meyliniz varsa çok sıkı bir dost kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Koç ve Akrep Burcunun Uyumu

Akrep Burcunun Anlaştığı Burçlar

Akrep Burcunun Fiziksel Özellikleri

Akrep Burcunun Özellikleri Nelerdir

Akrep Burcunun Uğurlu Sayısı

Akrep Burcunun Yükseleni

Akrep Burcunun Zayıf Yönleri

Anlaşmanın Yolları Nelerdir?

Akrep burcunun zıt burçları konusunda anlaşmak istediğiniz ama temel kriterleriniz nedeni ile farklı düştüğünüz noktalar varsa bu burca karşı az da olsa alttan almayı öğrenmeniz gerekmektedir. Altan almayan dikleşen iki bireyden biri akrep ise diğerinin o savaştan mağlup çıkacağının şimdiden farkında olunması lazımdır. Anlaşmanın yollarına bir göz atıldığı zaman siz de aile gibi görebileceğiniz sıkı bir dost ya da akıcı bir ilişki yaşayabileceğiniz bir sevgiliye sahip olmak isterseniz akrep burcu kesinlikle odak noktanızda olması gereken burçların başında gelmektedir. Anlaşmanın yolu biraz özet geçmek gerekirse alttan almak ve ona uyum sağlamaktır.


Bu yazı 524 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2
Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum Konuları
1 Konu Cevapları
2 İzleyiciler
 
En Çok Tepki Verilen Yorum
En Yeni Yorum Dizisi
2 Yorum Yazarları
AdminZöhrenaz DEMİREL Son Yorum Yazarları
  Abone Ol  
Bildir
Zöhrenaz DEMİREL
Ziyaretçi
Zöhrenaz DEMİREL

Kimler ile anlaşabiliyor?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM