Koç Burcunun Cinsel Hayatı – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
EniyiSozler
Ramazan'i Şerifiniz Mübarek olsun.

Koç Burcunun Cinsel Hayatı

Koç Burcunun Cinsel Hayatı

Koç Burcunun Cinsel Hayatı Koç burcunun cinsel hayatı normalde de dışa dönük ve enerjik oldukları için hareketli ve eğlencelidir. Hatta normalde zıt kişilikleri ile anlaşmakta zorluk çeken Akrep burcu ile Koç burcunun anlaşmazlığı yatağa girene kadardır. O dakikadan sonra her ikisi de ateşli ve şehvetli duygularla aşkı doyasıya yaşarlar. Koç burcunun cinsel hayatında öncelikle arada […]

Koç Burcunun Cinsel Hayatı

Koç Burcunun Cinsel Hayatı

Koç burcunun cinsel hayatı normalde de dışa dönük ve enerjik oldukları için hareketli ve eğlencelidir. Hatta normalde zıt kişilikleri ile anlaşmakta zorluk çeken Akrep burcu ile Koç burcunun anlaşmazlığı yatağa girene kadardır. O dakikadan sonra her ikisi de ateşli ve şehvetli duygularla aşkı doyasıya yaşarlar. Koç burcunun cinsel hayatında öncelikle arada duygusal bir bağ olması önemlidir.

Özellikle koç burcu kadınları sevdiklerinde ve güven duyduklarında istekli olurlar. Koç burçlarının yay burçlarıyla da cinsel olarak uyumlu olduklarını söylemek mümkündür. Özellikle cinsel olarak atılgan geri planda olmayı sevmeyen aktif bir Koç erkeği normalde çok dışa dönükken yatakta çekingen olabilen Yay burcu kadınını kabuğundan çıkarabilir. Koç burcu ve yengeç burcu uyumu da yay ile benzerdir. Yengeç burcu kadını normalde de çekingen ve içe dönükken Koç burcu erkeğine güvendiğinde yatakta inanılmaz uyumu sağlamaktadır.

Koç Burcu Cinsellikte Çekingen midir?

Koç burcu kadını da erkeği de hiçbir alanda çekingen olmadığı gibi cinsellikte de çekingen değildir. Hep ön planda ve kendilerinin merkeze alındığı ilişkiler isterler. Sürekli ilgi bekleyen Koç burcunun cinsel hayatında da aktiflik ve kendilerinin ön planda olduğunu söylemek mümkün.

Koç burçları duygusal ilişkiye cinsellikten daha fazla değer veren insanlar oldukları için karşılıklı ilişkilerinde önce güven tesis etmek isterler. Uzun süreli ve istikrarlı ilişkilerin burcu olan Koç burcu cinsel hayatında sadece kendi mutluluğunu değil partnerinin mutluluğunu da gözetir. Bu anlamda partnerinin isteklerini yapmaktan çekinmez.

Hatta partnerinin ondan bir şey istemiş olmasını büyük bir mutlulukla karşılar. Koç burcu cinsellikteki mutluluğunu ve muhabbetli halini sonrasında da sürdürür, zaten alışık oldukları uzun süreli sevgilileri ile oldukları için ilişki sonrasında umursamaz tavırlara bürünmeleri söz konusu değildir. Bu durum hem koç burcu için hem de karşısındaki insan için ilişkilerini canlı ve dinamik tutmayı heyecanı hep korumalarını sağlar.

Koç Burcu Kadını İle Koç Burcu Erkeği Uyumu Nasıldır?

Koç burcunun cinsel hayatı aynı burçtan olan bir koç ile daha da renklenir. Farklı ve umulmadık heyecan veren fantezileri koç erkeğinden duyacak bir koç kadını kendini çekmez ve aktif ve ateşli bir biçimde karşılık verir. Marsın ateşli bir burcu olan koç burçlarının bir araya gelmesi duygularının açığa çıktığı cinsellik ile tamamlanır.

Bir koç erkeği ile koç kadını uzun sürecek ve birlikteliklerinde karşılıklı mutluluğu esas aldıkları ve bencil davranmadıkları için hem duygusal hem de cinsel anlamda hep memnun olurlar.


Bu yazı 122 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sinem: 👏
2019-05-24 00:46:34