yandex
Burçlar Sinirlenince Ne Yapar? | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Burçlar Sinirlenince Ne Yapar?

Burçlar Sinirlenince Ne Yapar?

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Burçlar Sinirlenince Ne Yapar?, Burçların Sinirlenme Sebepleri Nelerdir?, Sinirlenince Ortamı Terk Eden Burçlar Hangileridir?, Kalbinde Kötülük Olan Burçlar, Hangi Burç Neye Kafayı Takar Detaylar Yazımızda.

Burçlar Sinirlenince Ne Yapar?

Her insanın sinirlendiği şeyler ve sinirlendiğinde verdiği tepkiler farklıdır. Burçlar sinirlenince ne yapar? Burçların karakter özelliklerine göre verdiği tepkiler belirlenmiştir. Buna göre bazıları sakin kalmayı başarırken, bazıları kendini kaybedebilir. Hatta bazı burçlar, sinirlendiğinde olmadıkları bir kişi haline dönüşme eğilimindedir. Koç burcu enerjik yapısıyla tanınsa da, tersi pistir. Genellikle çevrelerinde sürekli mızmızlanan ve enerjilerini düşüren kişilere karşı çabuk öfkelenirler.

Bu kişiler sinirlendiğinde bağırıp çağırır ve ortamdan uzaklaşırlar. Boğalar ise sabırları taştığında patlayan kişilerdir. Ayrıca sinirlendikleri kişi ile uzun süre küs kalabilirler. Özellikle bir insanın çok üstüne gelmesi, zorla konuşturulmaya çalışmak, eşyaların kaybolması ve karınlarının acıkması onları öfkelendiren sebepler arasında bulunmaktadır. Uzak Durulması Gereken Burçlar

Bunun yanı sıra İkizler, el kol hareketleri yaparak ve sürekli konuşarak sinirlerini çıkartırlar. Ayrıca kızgın oldukları zaman sağa sola yürümeyi de ihmal etmezler. Gezmekten alıkoyunmak ve konuşurken zorla susturulmak İkizleri sinirlendirir.

Burçların Sinirlenme Sebepleri Nelerdir?

Burçlar sinirlenince ne yapar? sorusunun yanında sinirlenmelerine neden olan şeyler de bir o kadar önemlidir. Yengeçler sinirlendiğinde kendi başına kalmayı, telefonu kapatmayı ve içine kapanmayı ister. Yengeçleri en çok sinirlendiren şeyler ise özel eşyaların başkaları tarafından izinsiz bir şekilde karıştırılmasıdır. Kükreyen Aslanlar, en çok umursanmadığı, yalan söylendiği, takdir göremediği ve takılmadığı zamanlarda sinirlenir.

Bu durumda tüm okları karşısındaki kişiye fırlatır ve kırıcı sözler söylemekten çekinmez. Ayrıca ortamdan giderek, geri dönmemeyi de garanti altına alır. Sakin yapıları ile bilinen Başaklar ise sinirlendiğinde gözü dönenlerdendir. Sinirlendiklerinde kapı pencere aşağı inebilir, duvarlar çatlayabilir.

Aynı zamanda o an söylediği sözler insanları tam kalbinden burmaktadır. Başakları sürekli sorgu halinde tutmak, konuşturmak, pislik ve dağınıklık sinirlendirmektedir. Burçlar sinirlenince ne yapar? sorusunda en çok tepki veren ve canavara dönüşen kişiler arasında yer almaktadır.

Sinirlenince Ortamı Terk Eden Burçlar Hangileridir?

Terazi burçları son ana kadar gülümsemeyi ihmal etmez. Gerekli konuşmaların ardından tartışma devam ediyorsa, zarafetini bozmadan ortamı terk eder. Teraziler en çok iftira atılması, rahatlarının bozulması ve parasızlık dönemlerinde sinirlenmektedir. Sinirlendiğinde çılgına dönen diğer burç ise Akreplerdir. İnatçı yapılarıyla bilinen Akrepler, sinirlendiğinde son hızla konuşmaya devam eder. Onları susturmak veya durdurmak mümkün değildir. Ayrıca etrafındaki şeyler ne olursa kırma ve dökme eğilimleri de vardır. Sadık Burçlar

Sabırlı olsalar da, patlama noktaları geldiğinde uzun süre gitmez. Olayın ardından günler geçse de, olayı tekrar hatırlayan ve aynı şiddetli öfke ile devam eden Akrepler, nesneleri kırarken kendilerine de zarar verebilir. Kandırılmak, aldatılmak, aptal yerine konmak ve fikirlerin dinlenmeden karşı gelinmesi Akrepleri delirtir. Yaylar, tartışma konusunu en çok uzatan burçlardır.

Olay çözülene kadar konuşmaya devam ederler. İşler büyüdüğünde ise ortamı terk edebilirler. Yayları en çok yetersiz bulunmak ve engellenmek sinirlendirir. Oğlaklar bağırıp çağırmak yerine keskin sözler söyleyerek insanı kalbinden vurur. En çok sinirlendikleri şey ise saygısızlık, iki yüzlülük ve yalan söylenmesidir. Sinirlendiğinde buzdan duvar ören Kovalar, anında uzaklaşmaktadır.

Asi cevaplar vererek karşısındaki kişi ile arasına mesafe koymaktadır. Nankörlüğe katlanamazlar. Balıklar ise sinir anında ortamı terk eder ve kendine bir meşgale yaratır. Güvendiği kişilerden kazık yenmesi Balıkların içine kapanmasına neden olur. Burçlar sinirlenince ne yapar? sorusu için bazıları ortamı terk etmeyi seçse de, bazı burçlar deliye dönerek kendilerini kaybeder.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1937 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x