Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Burçlar Sinirlenince Ne Yapar? | Burçların Sinirlenme Sebebi

Burçlar Sinirlenince Ne Yapar? | Burçların Sinirlenme Sebebi

Bu Yazımızda Burçlar Sinirlenince Ne Yapar?, Burçların Sinirlenme Sebepleri Nelerdir?, Sinirlenince Ortamı Terk Eden Burçlar Hangileridir?, Kalbinde Kötülük Olan Burçlar, Hangi Burç Neye Kafayı Takar Detaylar Yazımızda.

Hangi Burç Neye Kafayı Takar

Her insanın sinirlendiği şeyler ve sinirlendiğinde verdiği tepkiler farklıdır. Burçlar sinirlenince ne yapar? Burçların karakter özelliklerine göre verdiği tepkiler belirlenmiştir. Buna göre bazıları sakin kalmayı başarırken, bazıları kendini kaybedebilir. Hatta bazı burçlar, sinirlendiğinde olmadıkları bir kişi haline dönüşme eğilimindedir. Koç burcu enerjik yapısıyla tanınsa da, tersi pistir. Genellikle çevrelerinde sürekli mızmızlanan ve enerjilerini düşüren kişilere karşı çabuk öfkelenirler.


Burçlar Sinirlenince Ne Yapar? | Burçların Sinirlenme Sebebi

Bu kişiler sinirlendiğinde bağırıp çağırır ve ortamdan uzaklaşırlar. Boğalar ise sabırları taştığında patlayan kişilerdir. Ayrıca sinirlendikleri kişi ile uzun süre küs kalabilirler. Özellikle bir insanın çok üstüne gelmesi, zorla konuşturulmaya çalışmak, eşyaların kaybolması ve karınlarının acıkması onları öfkelendiren sebepler arasında bulunmaktadır. Uzak Durulması Gereken Burçlar

Bunun yanı sıra İkizler, el kol hareketleri yaparak ve sürekli konuşarak sinirlerini çıkartırlar. Ayrıca kızgın oldukları zaman sağa sola yürümeyi de ihmal etmezler. Gezmekten alıkoyunmak ve konuşurken zorla susturulmak İkizleri sinirlendirir.

Burçların Sinirlenme Sebepleri Nelerdir?

Burçlar sinirlenince ne yapar? sorusunun yanında sinirlenmelerine neden olan şeyler de bir o kadar önemlidir. Yengeçler sinirlendiğinde kendi başına kalmayı, telefonu kapatmayı ve içine kapanmayı ister. Yengeçleri en çok sinirlendiren şeyler ise özel eşyaların başkaları tarafından izinsiz bir şekilde karıştırılmasıdır. Kükreyen Aslanlar, en çok umursanmadığı, yalan söylendiği, takdir göremediği ve takılmadığı zamanlarda sinirlenir.

Bu durumda tüm okları karşısındaki kişiye fırlatır ve kırıcı sözler söylemekten çekinmez. Ayrıca ortamdan giderek, geri dönmemeyi de garanti altına alır. Sakin yapıları ile bilinen Başaklar ise sinirlendiğinde gözü dönenlerdendir. Sinirlendiklerinde kapı pencere aşağı inebilir, duvarlar çatlayabilir.

Aynı zamanda o an söylediği sözler insanları tam kalbinden burmaktadır. Başakları sürekli sorgu halinde tutmak, konuşturmak, pislik ve dağınıklık sinirlendirmektedir. Burçlar sinirlenince ne yapar? sorusunda en çok tepki veren ve canavara dönüşen kişiler arasında yer almaktadır.

Sinirlenince Ortamı Terk Eden Burçlar Hangileridir?

Terazi burçları son ana kadar gülümsemeyi ihmal etmez. Gerekli konuşmaların ardından tartışma devam ediyorsa, zarafetini bozmadan ortamı terk eder. Teraziler en çok iftira atılması, rahatlarının bozulması ve parasızlık dönemlerinde sinirlenmektedir. Sinirlendiğinde çılgına dönen diğer burç ise Akreplerdir. İnatçı yapılarıyla bilinen Akrepler, sinirlendiğinde son hızla konuşmaya devam eder. Onları susturmak veya durdurmak mümkün değildir. Ayrıca etrafındaki şeyler ne olursa kırma ve dökme eğilimleri de vardır. Sadık Burçlar

Sabırlı olsalar da, patlama noktaları geldiğinde uzun süre gitmez. Olayın ardından günler geçse de, olayı tekrar hatırlayan ve aynı şiddetli öfke ile devam eden Akrepler, nesneleri kırarken kendilerine de zarar verebilir. Kandırılmak, aldatılmak, aptal yerine konmak ve fikirlerin dinlenmeden karşı gelinmesi Akrepleri delirtir. Yaylar, tartışma konusunu en çok uzatan burçlardır.

Olay çözülene kadar konuşmaya devam ederler. İşler büyüdüğünde ise ortamı terk edebilirler. Yayları en çok yetersiz bulunmak ve engellenmek sinirlendirir. Oğlaklar bağırıp çağırmak yerine keskin sözler söyleyerek insanı kalbinden vurur. En çok sinirlendikleri şey ise saygısızlık, iki yüzlülük ve yalan söylenmesidir. Sinirlendiğinde buzdan duvar ören Kovalar, anında uzaklaşmaktadır.

Asi cevaplar vererek karşısındaki kişi ile arasına mesafe koymaktadır. Nankörlüğe katlanamazlar. Balıklar ise sinir anında ortamı terk eder ve kendine bir meşgale yaratır. Güvendiği kişilerden kazık yenmesi Balıkların içine kapanmasına neden olur. Burçlar sinirlenince ne yapar? sorusu için bazıları ortamı terk etmeyi seçse de, bazı burçlar deliye dönerek kendilerini kaybeder.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318903/


Bu yazı 2308 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x