yandex
Akrep Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri
Günün Sözü

Akrep Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Akrep Burcu Ve Özellikleri

Bu Yazımızda Akrep Burcu Ve Özellikleri, Akrep Burcu Genel Özellikleri, Akrep Burcu Kişisel Özellikler, Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri, Akrep Burcu İyi Anlaştığı Burçlar, Akrep Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar, Akrep Burcu Cinsel Özellikleri, Akrep Burcu Sağlığı, Akrep Burcu Elementi, Akrep Burcu Gezegeni, Akrep Burcu Rengi, Akrep Burcu Günü, Akrep Burcu Sayısı, Akrep Burcu Çiçeği, Akrep Burcu Kokusu, Akrep Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler, Akrep Burcu Kızdığı Şeyler, Akrep Burcu Sevdiği Şeyler Detaylar Yazımızda.

Akrep Burcu Genel Özellikleri

( 23 Ekim – 21 Kasım ) >  Akrep burcu genel olarak en cezp edici burçlardan biridir. Bu nedenle de şeytan tüyleri sayesinde herkese kendilerini sevdirebilir. Burcun erkekleri kadınları etkileme konusunda oldukça başarılıdır. Bunun yanında kadınlarının da oldukça cezp edici olduğunu söylemek gerekiyor. Bir erkek için Akrep kadını oldukça çekici olacaktır. Genel olarak kıskançlık bu burç için oldukça etkili bir özelliktir.
Burçlar aleminin en zor burçlarından biridir. Karamsarlıkları ile insanları etkileme güçleri kadar çekicilikleri ile de etkileyebiliyorlar. Hem kadınlarının hem de erkeklerin oldukça güçlü olduklarını bilmeniz gerekiyor. Bu burç ile anlaşmak çok da kolay olmasa da yine de bunu deneyen çok kişi var.

Zor Aşık Olan Burçlar

Kıskançlık her zaman en önemli özellikleridir. Kadınları da erkekleri de kıskançtır. Sadece sevgilileri konusunda değil arkadaşları ya da aile bireyleri konusunda da kıskanç olduklarını söylemek gerekecektir. Güven kırıklıkları çok fazladır ve bu nedenle de kolay kolay güvenmeyi tercih etmezler. Bunların yanında güven vermek de kolay değildir. Ama size bir kere güvenirlerse her zaman o güveni içlerinde barındırırlar. Hem hırslı hem de başarılı bir özellik olduğunu söylemek gerekiyor. Hırslı oldukları için istedikleri kişileri de kolay şekilde elde edebiliyorlar. Bu nedenle de birini etkilemek onlar için hiçbir zaman zor olmuyor.

Çok aktif kişilerdir ve her zaman uğraşabilecekleri şeyler vardır. Boş durmak onlar için imkansızdır. Geniş arkadaş çevresinin nedeni de şeytan tüyü barındırmalarıdır. Ama dost olarak kabul ettiği kişilerin gerçekten de çok az olduğunu bilmeniz gerekecektir. Aşk onlar için çok önemlidir. Hem tutkulu hem de romantik olduklarını görebiliyorsunuz. Cinsellik de onlar için ön planda olan bir durumdur.

Su gurubu elementi olduğu için en seksi kadınlarını oluşturacaktır.


Akrep Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

İç dünyalarının duygusal olduğunu söylemek mümkündür. Göründüklerinden çok daha duygusaldır ve kırılgandır. Dişli gibi görünseler de çok kırılgan oldukları için etkiyi yeterince veremez. Sakin olduğu da bilinir.

Eğer ki canını yakarsanız o zaman dişlerini göstermeye başlayacaktır. Kadınını üzmeden önce bir kere düşünmek her zaman önemlidir. Dış görünüşlerine her zaman çok önem verir ve erkeklerin de bunu yapmasını bekler. Akrep kadınları sizlere unutamayacağınız bir yaşam ve ilişki sunabilir.

Uyumlu Burçlar

Uyumsuz Burçlar

İhtiras ve tutku Akrep kadınlarının en önemli özelliğidir. Eğer ki aşkı hissettirebilecek bir erkek potansiyeli varsa artık bırakması söz konusu bile değildir. Kısa birliktelik kadınları değillerdir. Uzun birliktelik için ilişkilere başlarlar. Erkekleri etkilemek konusunda uzman oldukları bir gerçektir. Girdikleri ortamlarda da genel olarak dikkat çeken kişi olacaktır.

Akrep burcu erkekleri de en kıskanç ve en tutkulu erkekler arasında yer alacaktır. Aşkı yaşamak yerine yaşatmayı çok daha fazla seviyor. Her ne kadar çapkın gibi dursa da bir kere sevdi mi tam seviyor. Cinsellik konusunda da çok başarılı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Cinsellik konusuna da fazlaca düşkün olduğunu bilmeniz gerekiyor. Eğer ki bir Akrep burcu erkeği ile birlikte iseniz o zaman mükemmel bir aşk yaşayacağınızdan da emin olabiliyorsunuz. Eğer ki bu erkeklerin canlarını yakarsanız o zaman kaçmaktan başka bir şansınız kalmaz. Çünkü aynı zamanda asabiyetleri ile de ön plana çıkacaktır.

Akrep burcu erkekleri genel olarak iğnelerini sevmedikleri kişilere batırır. Yani ona karşı yapılan bir kötülüğün her zaman belirli bir cevabı olacaktır. Genel olarak kadınları kendine bağlamayı başarabiliyor. Bu nedenle de aldatma gibi konular genel olarak gündemde olmuyor.

Akrep Burcu Kişisel Özellikler

Sadık olmaları en önemli özelikleri arasında yer alacaktır. Bunun yanında yaratıcı olduklarını da söylemek gerekiyor. İlk olarak aşırı duygusallık, çekicilik ve karizmatik duruş onlar için önemli özelliklerdir. Baştan çıkarma konusunda da başarılı olduklarını söylemek mümkündür. Sabırlı ve sakindir. Ama kızması için minik bir hamle yeterli olacaktır. İş kolik olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Sağlam kişiliği ile pek çok kişiyi etkisi altına alabiliyor. Kıskanç ve meraklı olduğunu da bilmek zorundasınız. Çok açık görüşlü değildir. Acımasızdır ve kuşkucudur. Bunun yanında alıngan ve inatçı olduğunu da söyleyebiliriz.

Sadık Burçlar

Kadınları söz konusu olduğunda cazibeli olduklarını söylemek mümkün oluyor. İsteklerine ulaşabilmek adına çok hırslı olduklarını söylemek gerekiyor. Sezgileri kuvvetlidir. Bunun yanında onları tanımak çok kolaydır. Hoş bir mizacı olan bu kadınların kibirli olduklarını unutmayın. Oldukça kıskanç bir yapıları vardır. Kendinden üstün birisini görürlerse kıskanabilirler. Aynı zamanda arkadaşlık ve dostluk kavramları onlar için çok önemlidir. Dostları da genel olarak sevilen ve sayılan kişiler olur. Ama insanlara güven duygusu çok az olduğundan onunla geçinmek kolay değildir.

Doğrucu bir karaktere sahiptir. Yalan söylemeyi sevmediği gibi yalan söyleyenleri de sevmez.

Yalan onu pek çok kişiden aniden uzaklaştırabilir. Cesurdur. Her zaman elini attığını koparır. Çabalamaktan da kolay kolay vazgeçmeyeceğini görebilirsiniz. Başarısızlık onlar için yıkıcıdır bu nedenle de başarısız olmak onların kabul edebilecekleri bir durum değildir. Şüphecidir. Bu nedenle de insanların hal ve tavırlarını inceler. Mantıklı bir insan gibi görünse de ne yazık ki çok da değildir. Çünkü duygusallıkları her zaman bir adım daha öndedir. İyilik yapıyorsanız iyilikle, kötülük yapıyorsanız kötülükle yanıt alırsınız. İntikam duygusu oldukça gelişmiştir. Her ne kadar kendini ezdirmese de bazı konularda kediye dönebilir.

Akrep burcu erkekleri de son derece isteklidir ve arzuludur. Bu nedenle de neyi yapmak istiyorsa onun için etkili bir şekilde davrandığını görebilirsiniz. Keşfetmek ve öğrenmek sonsuzdur. Elde etmek istiyorsa bir şeyi onu mutlaka elde eder. Kararlı olmaları gerçekten önemli özelliklerinden biridir.

Genel olarak dışarıdan baktığınız zaman farklı bir kişi görebiliyorsunuz ama iç dünyaları çok farklıdır. Ona dışarıdan bakan çok eğlenceli olduğunu, neşeli olduğunu düşünür ama içinde genelde karamsardır. Her zaman olmasa da bazı zamanlarda romantizm Akrep burcu erkekler için önemli bir konu olabiliyor. Düşüncesiz bir yapıları kesinlikle yoktur.

En Çok Aldatan Burçlar

Güçlü bir kişilik söz konusu oluyor. Genel olarak zevk aldığı konulardan uzaklaşmak istemiyor. Hayatın güzel taraflarını görmeyi umut eder. Aynı zamanda etrafa da genel olarak neşe katar. Ama bazen de karamsar olduklarını görürsünüz. İç dünyalarının karışık olmasından ötürü biraz zorlanabiliyorlar.

Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri

Akrep kadını söz konusu olduğunda tam bir dişi kavramı görebiliyorsunuz. Oldukça güzel fizikleri ve görünüşleri ile sizleri etkileyebiliyorlar. Aynı zamanda derin bakışlarından da etkilenmemek mümkün değildir. Bu bakışları bazılarını rahatsız dahi edebilir ama genel olarak baş döndürücü olduğunu söylemek gerekiyor. Alın yapısı genel olarak açıktır. Yüzleri ise oval yapıdadır. Köşeli çeneleri vardır. Biraz toplu olan kadınlar çoğunluktadır. Dolgun dudakları her zaman ön plana çıkacaktır. Yiyeceklere çok düşkündür. Nasıl giyinmeleri gerektiğini bilirler ve genel olarak koyu renk kıyafetler seçerler.

Genel olarak Akrep erkekleri fiziksel olarak bakışları ile etkileyici oluyorlar. Yani onlar baktığında karşıdaki bir kişi ona hipnoz olabiliyor. Köşeli çeneleri vardır. Dudaklarının dolgun olduğunu söylemek gerekiyor. Orta ya da uzun boyludur ve ince bir yapıları vardır. Giyim konusunda çok hassaslar ve modayı da her zaman takip ederler. Bu nedenle de koyu renkleri tercih ederek, insanları giyimleri ile de etkilerler.

Uzak Durulması Gereken Burçlar

Sert bir görünümleri vardır Akrep burcunun genel olarak. Ama bu görünüm genel olarak insanları etkileyen özellikler arasındadır. Bu nedenle bu sert duruşları ile pek çok kişiyi kolay şekilde etkileyebilirler.

Akrep Burcu Sağlığı

Cinsellik söz konusu olduğunda Akrep burcunun ilk sırada yer alması önemli bir konudur. Bu nedenle de hastalıklar da genel olarak üreme organlarından ötürü olacaktır. Hem fiziği olan hem de sağlıklı olan kişiler kilo problemleri ile de pek karşılaşmıyor. Aldıkları zaman da çok kolay bir şekilde verebiliyorlar. Özellikle dış görünüş çok önemli olduğu için alınan kilolar hemen geri veriliyor.

Kafalarında çok şey kurar ve kendilerini sürekli olarak psikolojik olarak zorlarlar. Bu yüzden psikolojik travmalar da sık görülmektedir. Güçlü bünyeleri olduğu için savaşma konusunda da başarılı oluyor ve kolay bir şekilde hastalanmıyorlar. Gerek grip gerek ise nezle onlara pek uğramıyor.

Bedenlerine her zaman iyi bakıyorlar. Bu nedenle de fiziksel olarak güçlü olduklarını söylemek mümkündür. Eğer ki kendilerini beğenmiyor ya da zayıf görüyorlarsa o zaman spor yapmak onlar için önemli bir konu oluyor.

Akrep Burcu Elementi

Su gurubu elementi karşınıza çıkıyor. Özellikle bu element nedeni ile Akrep burcu insanlarının çok kırılgan bir yapılarının olduğunu görebiliyorsunuz. Dış etkiler onlar için önemlidir ve bu nedenle de yüksek bir düzeyde etkilenme söz konusu olacaktır.

Güçlü sezgileri vardır ve bu nedenle dile getirilemeyen şeyleri bile kolay bir şekilde anlayabilirler. Bu aşamada insanların niyetlerini çok çabuk sezebilirler. Hiçbir sebep yok gibi gösterip daha sonrasında bir anda patlama yaşayabilirler. Alıngan olsalar da onları çileden çıkarmak için biraz daha fazlası gerekecektir. Sosyal ve dışa dönük karakterlerini dışa yansıtsalar dahi her zaman yaşamın bir gereği olduğu için yaparlar. Genel olarak kendi iç dünyalarında yaşarlar ve mükemmel hale getirirler.

Romantik Burçlar Hangileri?

Tabi ki de dış ortamdaki kişilerin su gurubunun iç dünyasından haberi olmayacaktır.

Hayalcilikleri ile ön planda olan bu kişiler evreni bile baştan yaratabilecek kapasiteye sahiptir. Çevreyi gözlemlemek tamamen onların işidir. Bu nedenle de etrafında nelerin olup bittiğini de çok hızlı bir şekilde anlayabiliyorlar.

Kavrama konusunda oldukça başarılıdırlar. Herhangi bir şeyi sadece 1 kere anlatmanız yeterli olacaktır. Küçük şeylerin araştırmasını yapmayı yeni şeyler öğrenmeyi çok severler. Çok hırslıdırlar ama onu da gizli bir şekilde yaparlar. Her ne kadar bu insanları çok uzun süredir tanıyor bile olsanız onları tam olarak çözmeniz mümkün olmayacaktır. Önüne gelen her insanın hayatı hakkında bilgi sahibi olmasına izin vermezler.

Eğer ki aşk söz konusu olursa o zaman sevdikleri kişi gerçekten çok şanslı olacaktır. Çünkü onlar dünyayı onun etrafında döndürmek isteyeceklerdir. Romantik bir yapıları olduğundan da romantizmin en üst seviyede olacağını görebileceksiniz. İnsanları eleştirmek, iğnelemek onlar için zevk veren konulardır.

İlgi duymuş oldukları alanlar sıradan olmaz. Bu nedenle de genellikle duygular ön planda olur. Karamsarlık her zaman kapılarındadır ve modları biraz düşse hemen etkisi altında kalırlar. Hiç tanımadıkları kişilere bile yardım etmek onları mutlu eder. Planlı da olabilirler anlık da onlar için durum önemlidir.

Akrep Burcu Gezegeni

Plüton bu burcun yönetici gezegenidir. Değişim, yeniden doğma, gençleşme gibi konulara etki eder. Hayatın boyunca zor görevler edinen burcun hiçbir zaman da belkiler ile uğraşmadığını simgeler. Burada başlangıcı olan hiçbir iş bitişe kadar bırakılmaz.

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Genel olarak ateşle oynamayı seven ve hayatını zorluklar üzerine kuran kişileri temsil ediyor. Ama çok güçlü oldukları için başlarına gelen güçlükler ile de sorunsuz bir şekilde mücadele edebilirler. Plüton etkisinde olan kişilerin genel olarak büyük işler başardığını ve toplumsal olanların da içerisinde olduğunu görebiliyorsunuz.

Arzu edilmeyen ne kadar korkutucu görev varsa her biri Plüton içerisinde olacaktır. Ölüm, yıkım, yok olma gibi konular söz konusu olmaktadır. Reenkarnasyon da yine etkili olan konular arasında yer alacaktır.

Akrep Burcu Rengi

Koyu kırmızı ve yeşil Akrep burcu ile tam anlamı ile bütünleşiyor. Özellikle hem evinin köşelerinde hem de kıyafetlerinin üzerinde kırmızı rengi görebiliyorsunuz. Kırmızının olduğu her yerde bu burcun büyük bir huzur bulduğunu söylemek yanlış olmuyor. Genel olarak arabaları, çantaları da kırmızıyı içerisinde barındıracaktır.

Renk etkilerinin yanında yine huzuru temsil eden yeşil rengini de net şekilde görebiliyorsunuz. Yeşil yerlerde bulunmak, çimler üzerinde yürümek onlar için gerçekten de önemli bir konu oluyor.

Akrep Burcu Günü

En önemli günleri Salı olarak karşınıza çıkıyor. Genel olarak Salı günlerinin etkisinin diğer günlerden çok daha farklı olduğunu görebiliyorsunuz. Bu nedenle insanlar genel olarak önemli işlerini Salı günleri yapmaya özen göstermelidir.

Akrep Burcu Sayısı

9 rakamı uğurlu rakam olarak karşınıza çıkacaktır. Bu rakam sayesinde pek çok işinizi planlayabilirsiniz. Göreceksiniz ki yaşamınızda bu rakamı tuttuğunuz sürece etkilerinden de yararlanabiliyorsunuz.

Akrep Burcu Çiçeği

Çiçek söz konusu oluğunda eşek dikeni karşınıza çıkıyor. Hareket düşkünü olan Akrep burçları yürüyüş yapmayı ve doğa ile iç içe olmayı sever. Bunun yanında bu çiçek de onlar için önemlidir. Büyüleyici bir etkisi vardır. Ateş Çiçeği, Kırmızı Karanfil, Hanımeli gibi çiçekler de bu kişileri etkiler.  

Akrep Burcu Kokusu

Genel olarak karanfil kokuları ve lavanta bu kişilerin hoşuna gider. Aynı zamanda yapraklı ve çiçekleri kırmızı olan bitkiler de onları memnun edecektir. Kırmızı kır lalesi her zaman huzur vericidir.

Akrep Burcu İyi Anlaştığı Burçlar

Genel olarak toprak gurubu ile çok iyi anlaşır. Bu aşamada Boğa, Başak ve Oğlak onlar için önemli burçlardır. Oğlak ile aralarında büyük bir çekim vardır bu nedenle de içlerinde mükemmel bir ilişki yaşanabilir.

Başak burcu da genel olarak Akrep burcunun dikkatini çekebiliyor. Aynı zamanda Boğa ile Akrep de çok iyi bir birlikteliğe sahip olabilir. Yengeç burçları ile de çok iyi anlaşır. Özellikle aşk konusunda mükemmel bir uyum söz konusu olabiliyor. Sevilen kişi Akrep tarafından deli gibi kıskanılır. Bu nedenle ikizler bu durumdan pek memnun kalmaz.

Akrep Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar

Genel olarak şeytan tüyü olduğu için anlaşılması zor bir karakter değildir. Ama yine de genel olarak İkizler burcuna sahip olan kişiler ile anlaşamaz. Çünkü baskıcı tavırlar İkizleri hemen kendinden uzaklaştıracaktır. Aslan burcu da yine anlaşamayacağı bir burçtur. Çünkü Aslan hakimiyet kurmak istediği zaman Akrep buna izin vermez. İzin vermediği için de ikili iyi bir şekilde geçinemez. Genel olarak sakin olan tipler ile arkadaşlık kurması gerekiyor. Bu nedenle Balık burcu ile uyum içerisinde olabiliyor.

İnsanlar ile genel olarak iyi anlaşsa da kıskançlık duygularından nefret eden ve kıskançlık konularına açık olmayan İkizler burcu genel olarak Akrep ile anlaşamaz. Bu nedenle de ikili hem arkadaş olarak hem de sevgili olarak ideal sevgiliyi oluşturamaz.

Akrep Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler

Başarı söz konusu olduğunda hırslı yapıları ile ön plana çıkmak mümkün oluyor. Bu nedenle de iş hayatı da en az günlük hayat kadar aksiyonlu ve hareketli geçecektir. Kafaya konulan bir şeyin yapılması çok önemlidir. Eğer ki bu kişilere masa başı işi verilirse verimli bir sonuç alınamaz. Bu nedenle de hareketli işlerde çalışması gerekecektir.

İş bulma konusu çok zor olmasa da işte kalma konusu biraz zor olabiliyor. Yerinde durmadıkları için aynı işi uzun süre yapmak zor olabiliyor. Genel olarak ortamlarda başkan ya da müdür, sanatçı olduğunu görebilirsiniz. Başarı onlar için çok önemlidir ve her iş onlara başarı getirecektir.

Akrep Burcu Cinsel Özellikleri

İlk olarak cinsellik söz konusu olduğunda tartışmasız akla gelen ilk burç her zaman akrep olacaktır. Hem kadını hem de erkeği bu konuda oldukça başarılıdır. Cinsel anlamda fantezileri olan bu kişiler tutkulu bir aşk da yaşamak ister. Tek gecelik ilişkiler de yine bunlar için önemlidir. Ama sadık yapıları olduğu için cinselliği eşleri ile yaşamak çok önemlidir.

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?

Hem özel hem de heyecanlı bir cinsel birliktelik yaşamak istiyorsanız o zaman mutlaka Akrep ile birlikte olmanız gerekiyor. Vermeyi de almayı da sevdiği için ilişkilerde sadece tek Araflı bir tatmin söz konusu olmayacaktır. Aşık olunan bir kişi varsa o zaman cinsellik çok daha farklı bir boyuta çıkabilir.

İstekleriniz her zaman Akrep burcu için önemli oluyor. Tek taraflı bir cinsel birliktelik asla ona göre değildir. Bu nedenle de mutlu olabileceğiniz bir ilişki içerisinde olacağınızdan emin olabiliyorsunuz. Karşıdaki kişiyi keşfetmek isteyecektir. Bu nedenle susmak ve onun keşfetmesini beklemek en mantıklı hareket oluyor.

Akrep Burcu Kızdığı Şeyler

Genel olarak karamsar, öfkeli ve karanlık bir burç olduğunu söylemek mümkündür. Genel olarak öfkelenmeleri için bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. En başından eğer ki onlar sinirlenmek istiyorlarsa zaten sinirleniyorlar. Kalp kırma konusunda da ne yazık ki kendilerine pek hakim olamıyorlar. Bu nedenle sinirlerin ardından pişmanlıkların olduğunu da bilmeniz gerekiyor.

Üzmek istediğiniz zaman ise biraz daha fazla çaba harcamak gerekiyor. Çünkü genel olarak her şeye üzülebilen bir yapıları yoktur. Genel olarak eleştiriye kapalı olan bu burcu üzmek için onların kendilerini en iyi hissettikleri anda onlara kötü özelliklerini söylerseniz sonuç almış olursunuz.

Genel olarak bencil bir yapıları vardır ve her zaman dikkatlerin üzerinde olmasını isterler. Dikkatler onun üzerinden başka bir yere saparsa o zaman mutsuz olur ve mutsuzluklarını da herkese yayarlar.

Akrep Burcu Sevdiği Şeyler

Sevdiği konuların başında cinsellik geliyor. Aynı zamanda dinlenmekten de çok hoşlanıyorlar. Övgülerden büyük bir keyif alıyorlar. Genel olarak giyinmek ve süslenmek onlar için önemlidir. İlgi odağı olmak onları çok mutlu eder. Hediye almayı ve vermeyi çok severler. Planlı yaşamaktansa anın tadını çıkarmak onlar için çok daha önemlidir. Bu nedenle insanların bazıları Akrep burcuna ayak uydurması da zor olabiliyor.

Her gün farklı bir şey yapmayı severler. Genel olarak içki içmek ve arkadaşlar ile bir araya gelmek onları mutlu edecektir. Dans etmek de yine onlar için önemlidir. Özellikle akşamları yapılan aktivitelerden çok daha büyük bir zevk alacaktır. Yalnız başına olmaktansa arkadaş ortamında eğlenmeyi tercih eder. Bu da onun arkadaş düşkünlüğünden kaynaklanan bir durumdur. Kıskançlık duygusu arkadaşlarının üzerinde dahi vardır. İki arkadaşının birbiri ile sohbet etmesinden dahi sorun çıkarabilir. Onun için özel arkadaşlar sadece onun için olmalıdır. Kendi ve arkadaşı arasında ne kadar yakın olursa olsun başka bir kişiyi hiçbir zaman istemeyecektir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 3560 kez okundu.

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-01-05 00:41:52
2021-12-13 16:51:02
2021-12-08 21:52:14
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x