yandex
Aslan Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri
Günün Sözü

Aslan Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Aslan Burcu Ve Özellikleri

Bu Yazımızda Aslan Burcu Ve Özellikleri, Aslan Burcu Genel Özellikleri, Aslan Burcu Kişisel Özellikler, Aslan Burcu Fiziksel Özellikleri, Aslan Burcu İyi Anlaştığı Burçlar, Aslan Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar, Aslan Burcu Cinsel Özellikleri, Aslan Burcu Sağlığı, Aslan Burcu Elementi, Aslan Burcu Gezegeni, Aslan Burcu Rengi, Aslan Burcu Günü, Aslan Burcu Sayısı, Aslan Burcu Çiçeği, Aslan Burcu Kokusu, Aslan Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler, Aslan Burcu Kızdığı Şeyler, Aslan Burcu Sevdiği Şeyler Detaylar Yazımızda.

Aslan Burcu Genel Özellikleri

( 23 Temmuz – 23 Ağustos) > Aslan burçlar aleminin en lideri olarak karşınıza çıkıyor. Güneşin onun gezegeni olması da en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Benmerkezci yapıya sahip olan Aslanlar aynı zamanda yardımsever kişilikleri ile de ön plana çıkabiliyor. Bir aslan genel olarak pek çok kişi ile rahat şekilde anlaşabiliyor ama ondan başkasının orada üstünlük kurmaması gerekiyor. Bu özellik hem kadınları hem de erkekleri için geçerli bir durum oluşturuyor. O nedenle Aslan burcunun iki cinsi için de çok dikkatli davranmanız ve etkili bir hamle yapmanız gerekebilir.

Zor Aşık Olan Burçlar

Güneşten etkilenen bir burç olduğu için etkileri de tam olarak yansımaktadır. Aslanın yıldızı da Güneştir. Hayat veren ve güçlü yapıya sahip olan Güneşin burç üzerindeki etkileri de bir o kadar fazladır. Güneş parlaktır ve yakıcı bir özelliğe sahiptir. Tüm bu özelliklerin Aslanda da olması tesadüf değildir. Eşsiz insan yapısı tam olarak Aslan bünyesinde karşınıza çıkacaktır. Başarı bir Aslan için çok önemlidir ve başarısız olmaları neredeyse imkansıza yakındır. Şans konusu olduğunda da yine aslanın oldukça başarılı olduğunu görebiliyorsunuz.

Engel söz konusu olduğunda hiçbir şekilde kabul edilemez ve engelleri aşmak için her yola başvurulur. Gurur da onlar için çok önemlidir. Gururları için vazgeçemeyecekleri hiçbir şey yoktur. Hem kendilerine olan güvenleri ile hem de başkalarına olan yaklaşımlarıyla diğer insanların da dikkatlerini çekmeyi başarırlar.

Yöneticilik özelliği oldukça yüksektir. Aynı zamanda fiziksel özellikleri de yine onların ayrıt edici yanlarından biridir.

Aslan gibi güçlü, kararlı ve istikrarlıdır. Tembel gibi görünseler de bu tamamen karşıdaki insanları kandırmak amaçlı olabilir. Sakin insanlardır ve kolay kolay sinirlenmezler. Tutarlı ve yumuşaktırlar. Diretmekten çok ikna etmeye çabalarlar. Rol yapmak onlar için oldukça kolaydır çünkü perde ve sahne onlar için en özel ikilidir. Ünlü olmak ve sanat ile uğraşmak bu nedenle Aslan burcu için oldukça kolaydır gerçek hayatında da rol yapmayı gerekiyorsa mağduru oynamayı çok iyi becerirler. Çok farklı görüşlere sahip olabiliyorlar. Çünkü Aslan burcu çeşitlilik gösteren bir burçtur.


Aslan Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Uyumlu Burçlar

Uyumsuz Burçlar

Gösteriş onlar için önemlidir. Canlılığı da çok severler. Aynı zamanda enerji doludurlar ve insanlara da enerji sunabilirler. Yaşamın gücü ve liderlik onların temsil ettiği durumlardır. Bunun yanında asil olduklarını da söylemek gerekecektir. Hareketlidir ve cana yakındır. Hemen hemen herkes ile kolay iletişim kurabilir. Çok güçlü olmasına rağmen gücünü kullanmadan hemen önce sakinlik hakim olacaktır. Yani Aslan misali ormanın kralıdırlar ve sinirlendiklerinde ise karşı konulamazlar.

Çekici olduklarını söylemek mümkündür. Karşı koymak ve uzak durmak zor olacaktır. rol yapma ihtiyaçlarının dışında sade bir birey olduklarını görürsünüz. Doğal davranırlar ama sadece gerçekten sevdikleri kişilere. Gözleri de genel olarak ışıl ışıl parlayacaktır.

Aslan Burcu Kişisel Özellikler

En önemli özellikleri önderlik nitelikleridir. Başkalarının hayatları alt üst ise onlar bunu görev edinir ve kişilere mükemmel bir güç sağlamaya çalışırlar. Biraz fazla karışmak ise insanlar ile aralarını açabiliyor. Kibirli bir yapıları olduğu da gözden kaçmıyor. Yönetirim sözcüğü onlar için en uygun olan sözcük oluyor. Kendi dünyalarının içerisinde her zaman parlayan bir yapıya sahip olacaktır. Odak noktası her zaman bir Aslan olmalıdır. Organizasyon konusunda da çok güçlü olduklarını söylemek mümkündür. Genel olarak başkalarına kendi doğrularını akdetmek isterler ve bu durum sorunlara neden olabilir. En iyi dönemlerinde etkileyici ve güler yüzlü olduklarını söylemek gerekiyor. Genel olarak bir başkasına yardım etmek doğalarında bulunuyor.

Hem sevimli hem de iyi niyetlidir. Eğer ki bir gün Aslana karşı bir hata yaparsanız o bunu olgunluk ile karşılayacak ve sizleri affedecektir. Ama eğer ki sabır taşarsa o zaman onun tepkilerinden korkmanız için pek çok nedeniniz olacaktır. Dürüst ve mert olduklarını söylemek gerekiyor. Zor günler onlar için pek de etkili değildir. Çünkü şansları sayesinde tüm zorlukların üstesinden kolay bir şekilde gelebilirler.

Sadık Burçlar

Güneş kendi gezegenleri olduğu için karanlık günler onlar için pek de yakın değildir. Genel olarak aydınlık ve huzur dolu günler aslan burcunun en iyi yanıdır. Eğer ki bir Aslan kendini geliştirmiyorsa ya da herhangi bir konuda eğitim almıyorsa onunla baş etmek çok daha zordur. Çünkü bir konuda bilgisi olmasa bile söyleyecek mutlaka çok şeyi bulunacaktır.

Kadınları söz konusu olduğunda oldukça heyecanlı olduklarını görebiliyorsunuz.

Bunun yanında girişimci bir ruhları da vardır. Yaratıcılık onlar için en önemli özellik oluyor. Çok sadık olmalarının yanında hem iyimser hem de tutkuludur. Sorumluluklarını bilir ve mutlaka gurur konusunda ön plana çıkar. Geniş bir düşünce yapısı bulunacaktır.

Aslan burcu kadınının bencil olduğunu anlayabiliyorsunuz. Kendini düşündüğü için de başkaları ile aralarında sorun yaşanabiliyor. Aynı şekilde direktör yapısı da yine sinir bozucu özellikler arasında bulunuyor. Bazı durumlarda kaba olabiliyor. Keyif denildiğinde akan sular duruyor. Savurgan bir yapısının olması da kötü özelliklerindendir. Her zaman düşünceleri sabittir ve bunları yıkmak imkansıza yakındır.

En Çok Aldatan Burçlar

Aslan burcu erkeği ile yüce gönüllülüğe sahiptir. En dikkat çekici özelliği yardımsever oluşudur. Yaratıcıdır ve coşkuludur. Çok yönlü şekilde düşünebilir ve problemleri çözebilir. Gururlu olmasının yanında bir de sadık bir yapısı vardır. Kararlı ve iyimser bakacaktır. En önemli diğer özelliği de kendinden emin olmasıdır. Sorumluluklar onlar için önemlidir ve mutlaka sorumluluklarını yerine getirir.

Benmerkezci olduğunu söylemek gerekiyor. Eli açık olduğu için tasarruf yapmak ne yazık ki mümkün olmuyor. Kendini beğenmiş bir yapısının olması diğer insanlar ile sorun yaşamasına neden olabiliyor. Küstahlık yapmış olduğu zamanlar da bulunuyor. Keyfine çok düşkün olduğu için hiçbir kuralara boyun eğmez. Sabit düşünceli olduğundan ötürü de bu düşünceleri değiştirmek mümkün değildir. İktidar delisi olduğunda her zaman yönetimin onların elinde olmasını isteyeceklerdir.

Aslan Burcu Fiziksel Özellikleri

Fiziksel özellikler söz konusu olduğunda uzun boy karşınıza çıkıyor. Kemiklerin kalın olduğunu görebiliyorsunuz. Geniş omuzlar söz konusu oluyor. Kasların da gelişmiş olduğu aşikar. Açık renk saçlarının olması, beyaz tenli olmaları, büyük ve yuvarlak bir kafa yapılarının olması onların en belirgin özellikleridir. Gözleri oldukça etkileyicidir. Dış görünüm bir Aslan için çok önemlidir ve bu nedenle bakımlı olduklarını söylemek mümkündür. Yürüyüşlerinden dahi etkilenebilirsiniz. Girilen bir ortam içerisinde tüm gözler bir anda onların üzerinde toplanacaktır. Fiziksel olarak sütün olduğunu fark etmemeleri mümkün değildir. Bu nedenle benmerkezci ve bencil bir yapıları vardır.

Aslan burcu kadınının gür saçları bulunur ve kalın tellidir. Hem saçları hem de tenleri genel olarak açık renklidir. Yuvarlak yüzleri bulunur. Gözleri en önemli bölgelerinden biridir. Boylarının kısa ya da orta olduğunu bilmeniz gerekiyor. Yemek yemek bir Aslan kadını için çok önemlidir ve bu nedenle kilolu olanlarını görmeniz mümkündür. Giyim söz konusu olduğunda iyi olduklarını söylemek mümkün olmasa da kötü olmadıklar da kesindir. Modayı takip etseler de tam olarak uygun tercihler yapamazlar. Genel olarak pek çok kişi tarafından beğenildiklerini belirtmek gerekecektir.

Uzak Durulması Gereken Burçlar

Aslan burcu erkeği ise kadınlarına göre daha etkileyicidir. Bir kere gür saçları bulunacaktır. Bunun yanında uzun boylu ve geniş omuzlu olduklarını söylemek gerekiyor. İnce bir vücudu olsa da fit olduklarını bilmeniz gerekecektir. İlk olarak yemek yemek onlar için sadece bir ihtiyaç olduğundan kilolu olanlarını görmeniz pek de mümkün değildir. Aslan burcu erkeği gözleri ve bakışları ile pek çok kişiyi etkileyebilir. Kendine yakışanı giyer ve giyim konusunda kötü oldukları söylenemez.

Aslan Burcu Sağlığı

Burç genel olarak omurga, kalp ve sırtı yönetmektedir. Çok hareketli yapıları genel olarak bu durumdan meydana gelir. Hayat dolu bir yapısı vardır. Genç zamanlarını dolu dolu geçiren bir Aslan ilerleyen seneler ile birlikte sakin bir hayat sürmeye başlar. Ama eğer ki aynı hareketlilik devam ediyorsa o zaman ne yazık ki kalp yetmezliği büyük bir risk oluşturabilir. Uzun ve orta boy çok yaygındır.

Kemik yapılarında genel olarak sorun yaşanmaz. Çok çabuk hastalanmazlar. Çok dayanıklı olduklarını söylemek gerekir. Gerek spor gerek ise yürüyüş onlar için çok önemlidir ve hastalanmamalarının nedeni de çok daha sağlıklı bir yaşamı benimsemiş olmalarıdır. Eğer ki psikolojik olarak kendilerini çok zorlarlarsa o zaman sinirsel hastalıklar ile baş etmek zorunda kalabilirler. Atılgan yapıları da genel olarak kazalar ile sonuçlanabilir.

Aslan Burcu Elementi

Ateş burçlarından biri olan Aslan, enerji konusunda asla tükenmez. Girişken olmalarının yanı sıra iyi bir yönetici pozisyonundadır. Hırslı olmaları, aceleci olmaları ise bazen iyi sonuçlar vermez. Girdikleri bir ortamda hemen parıldarlar. Pek çok kişi onların etrafında dolanır ve bu nedenle de insanların gözdesi olabilirler. Topluluklar bir aradaysa onları yönetecek tek kişi sadece bir aslan olabilir. Akıllarında bir şey oluşturduklarında hemen onu uygulamaya koymak isterler. Ama ani hamlelerden bir süre sonra sıkılır yeni atılımlar yapmaya başlarlar.

Başka birinin emirlerine uymak, onu kabul etmek ve kendini yönetmek asla mümkün olan bir durum değildir. İçlerinde hiçbir şey biriktiremez hemen dışa vururlar. Tepkilerinden insanlar korkar çünkü orantısız bir sinir söz konusu olabilir. Sert tepkileri kendilerini iyi ifade edebilmek adına kullanırlar. İç dünyaları karışıktır ve bu nedenle de dış dünya üzerinde de gerilimlere hiçbir şekilde tahammülleri olamaz.

Analiz söz konusu olduğunda Ateş elementinin vermiş olduğu his ile birlikte çok iyi tahliller yapabilirler. Çünkü onlar birer insan sarrafıdır. Yeni fikirler her zaman kendilerinde mevcuttur. Bu neyi fikirleri kolay şekilde uygulamak da onların işidir.

Romantik Burçlar Hangileri?

Hedefleri bitmek bilmezdir. En yukarıya koyduğu hedefine yaklaştığını anladığında hedefi daha da yukarı kaldıracaktır.

Dostluklar onlar için çok önemlidir ve dostlarını kaybetmek onlara çok büyük bir acı verecektir. Yardıma ihtiyacı olan bir arkadaşları varsa o zaman yapmaları gereken en önemli şeylerden biri tüm güçlerini toplamak olacaktır.

Kıpır kıpır bir yapıları vardır ve genelde yerlerinde oturmayı başaramazlar. Kinci bir yapıları yoktur. Her ne kadar çok çabuk patlama gösterseler de çok kısa süre içerisinde sakinleşirler ve kendilerine yapılanları da hemen unuturlar. Ama kinci olan kişiler varsa onlarla iletişim kurmak Aslan için hiç de kolay olmayacaktır. 

Yeni insanlar ile tanışmak onlar için çok önemlidir. Yeni yerler ve kültürler tanımak çok önemli bir konudur. Bunun yanında insanlar ile ilişkileri çok iyi olduğundan kendini hiçbir zaman yabancı hissetmeyecektir.

Aslan Burcu Gezegeni

İstediğiniz her şeyi yapabiliyorsanız ve istediğiniz her şeye ulaşabiliyorsanız o zaman Güneş çok aktif bir şekilde sizlerin üzerinde yer alıyor demektir. Güneş en önemli yıldızdır ve üzerinize etki etmesi ile birlikte mükemmel olaylar da sizleri bulacaktır. Özellikle Aslan burçları doğum günlerinde tüm özelliklerinin iki katına sahip olur. Çünkü Güneşin bu özelliği vardır. Daha enerjik daha şanslı olmak doğum günlerinizde daha da elde edilesi bir durumdur. Günlerin farklılıklarından dolayı bu durum 2-3 gün gecikmeli olabilir ama sonuç olarak doğdunuz güne yakın olan zamanlarda enerjinizin farkına varabilirsiniz.

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Yönetici gezegen Güneştir ve genel olarak verdiğiniz kararlarda ve hayatınızda Güneşin büyük bir etkisi olduğunu görebiliyorsunuz. Büyük bir ışıktır ve hayatın kaynağını oluşturmaktadır. Genel olarak benlikler Güneşin hareketleri ile ortaya çıkacaktır. Genel olarak parıldamak ve hayata sıkı sıkı tutunmak gezegenden kaynaklı bir durumdur.

Aslan Burcu Rengi

Renkler oldukça güçlüdür ve dolayısı ile de insanları etkileyecektir. Aslan burcu genel olarak Güneşin de etkisiyle turuncu, sarı ve kırmız renklerine hakimdir. Genel olarak altın rengini de kullanmayı sever. Parlak olması ve gösterişli olması Aslanlar için önemlidir.

Genel olarak evinizin ya da belirli alanların rengi kişisel renginiz ile birlik içerisindeyse o zaman huzuru bulmak ve özelliklerinizi çok daha net şekilde yansıtmak mümkün olur. Renklerin etkileri hiçbir zaman küçümsenmemelidir. Genel olarak tasarım ve dekorasyonda, kıyafetlerde, üst ve baş içerisinde bu renklerin hakim olması çok önemli bir konudur.

Aslan Burcu Günü

Özel günlerden biri olan Pazar genel olarak Aslan burcunun günü olarak karşınıza çıkıyor. Pazar günleri söz konusu olduğunda Aslanların çok daha enerjik ve aktif olduğu bir gerçektir. Aynı zamanda istediklerini yapabilmesi için de en önemli günlerden biridir. Ülkemiz içerisinde tatil günü olması da amaçları için önünü açacaktır.

Aslan Burcu Sayısı

Aslan için uğurlu sayılar 1 ve 4 olarak karşınıza çıkıyor. Aslında bir aslan her şeyi ilk denemede başarabiliyor. Bu nedenle 1’in uğurlu sayı olması çok önemli bir konudur. 1 ve 4 genel olarak hayatı şekillendirmektedir. İnsanların bu nedenle durumlara önem vermesi gerekecektir.

Aslan Burcu Çiçeği

Ahududu çiçeği Aslan burcunun en önemli bitkisidir. Genel olarak rengi ile bir çekicilik çağrıştıracaktır. Hafif mayhoş tadı da tam olarak aslan burcunu anımsatmaktadır.

Aslan Burcu Kokusu

Genel olarak mutlu olmak istiyorsanız o zaman belirli kokulara sahip olmanız gerekiyor. Aslan burcu için kır çiçeklerinin yaymış olduğu koku çok önemlidir. bunun yanında lavanta da yine onların huzur ile dolmasında büyük bir etkiye sahiptir. Papatyalara bakmak onlar için büyük bir keyif veriyor.

Aslan Burcu İyi Anlaştığı Burçlar

Aslan burcunun anlaşabildiği çok fazla burç var çünkü genel olarak insanlar ile ikili ilişkilerinde oldukça başarılıdır. İlk olarak Kova, ikizler ve Terazi en iyi anlaştığı burçlar arasında yer alıyor. Bu burçta olan kişileri anlamakta ve onlara kendini anlatmakta da hiçbir şekilde sorun yaşamaz. Aslan ilişki konularında ise su gurubundan birini seçmelidir. Aslan burcunun yatak partnerinin mutlaka Akrep olması gerekiyor. Çünkü heyecanı ve yenilikleri her zaman keyifli buluyor. Hem duygusallık hem de tutkulu bir cinsellik yaşamak istiyorsa bir Aslan mutlaka Balık burcu ile beraber olmalıdır. Genel olarak oğlak ya da Başak Aslanlar için uygun bir seçim olamaz. Çünkü her iki taraf da iktidara sahip olmak istediği için uygun ikili oluşturamaz. Aslan ile Aslan da çok iyi anlaşabilir.

Aslan burcu ile Aslan burcunun evlilikleri oldukça iyidir. Çünkü çok iyi bir sorumluluk söz konusu olacaktır. Aynı şeylerden hoşlanmak aynı şeyleri beğenmek de etkili olacaktır. Aslan burçları para biriktirme de çok iyi değildir. Bu nedenle de bu konuda hemfikir olduğu burçlar ile çok daha yakın olabilir. Aynı zamanda başak ve oğlak burçları ile zevkleri çok uymadığı için sorunların yaşandığını görebiliyorsunuz.

Aslan Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar

Aslanlar genel olarak Akrep, Boğa, Başak ve Oğlak burçları ile anlaşamıyor. Çünkü her burç kendinin çok daha üstün olduğunu iddia ediyor ve bu aslanlar için büyük bir problem oluşturuyor.

Aslan burcu çok çabuk kıl kapabilen bir burçtur. Mesela kendi tutumlu olmadığı için tutumlu olan burçlar ile kolay kolay anlaşamaz. Bunun yanında zevkleri olmayan bir kişi ile de hiçbir şekilde iletişim kuramaz. Her ne kadar yatakta mükemmel bir enerji alsa da Akrep burcundan günlük yaşantıda onunla da anlaşamaz.

Aslan Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler

Yönetici özellikleri çok ileri seviyededir. Bu nedenle de genel müdür ya da müdür olmak onlar için oldukça iyi olacaktır. aynı zamanda parti başkanlığı ve siyaset de onlar için oldukça önemlidir. Başhekim olabilecekleri gibi üniversitede profesör de olabilirler. Aynı zamanda edebiyat konusunda da iyi olduklarını söylemek gerekiyor. Bu nedenle edebiyat ile ilgili olan oyunculuk, rejisör ve sanatçılık onlar için uygundur. Sanat galerisi sahibi olabilirler ya da sarraf olabilirler. İç mimarlık ya da butik işletmeciliği de onlar için uygun oluyor.

Aslan Burcu Cinsel Özellikleri

Cinsellik söz konusu olduğunda usta olduklarını söylemek mümkündür. Sevdiği bir varsa ona her zaman sevdiğini gösterir ve bunun yanında cinsel anlamda da çok başarılı olduğunu söylemek gerekiyor. Cinsellikte ipler her daim Aslanın elinde olmalıdır. Çekici ve karizmatik olmalarından dolayı çok kolay şekilde cinsel partner bulabilirler. Partneri için önemli olmak ister ama aynı zamanda tek olmak da çok önemlidir. Ama kendi tek eşli olmak konusunda çok da başarılı değildir.

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?

Cinsellik konusunda ilk adım genel olarak aslandan gelecektir. Derin duyguların yönettiğini de söylemek gerekir. Reddedilmek hiçbir zaman bekledikleri durumlar arasında değildir ama bazen bu ani davranışları karşıdakini itebilir. Aslan için her şey tek şanstan ibarettir. Bir kere hayır cevabı aldıysa bir daha denemez.

Seçilmiş kişiler ile birlikte olduğuna inanan Aslan burcu bu nedenle oldukça anlayışlı bir yapıya sahiptir. Hem cinsellik aşamasında hem de gerçek hayatta her zaman kendine itaat edilmesini isteyecektir.

Aslan Burcu Kızdığı Şeyler

Aslanları mutlu etmek her ne kadar zorsa onları sinirlendirmek de bir o kadar kolaydır. Aslanların en önemli özellikleri yara alsalar bile hemen iyileşirler ve sizler onlardan aldığınız yaralar ile bir ömür yaşamak zorunda kalırsınız. Bu nedenle Aslan ile iletişim kuracak olan kişilerin çok dikkatli olması gerekecektir.

Egolarının sarsılmasından hiçbir şekilde hoşlanmazlar. Genel olarak hakaret ya da küçümseme onlar üzerinde bir işe yaramaz ve sinirlenmezler. Ama onlara mükemmel olsalar da onlar ile birlikte olmak istemediğinizi söylediğinizde çok sinirlenecektir. Çünkü onlar mükemmel olan insanlardır ve mükemmelliklerinden çıkıp eksik olan yanlarını düşünmek çok zor olacaktır.

Aslan Burcu Sevdiği Şeyler

Aslanlar genel olarak ilgi ister. Çünkü sizlerin ilgisi her zaman bir aslanı mutlu edebilir. Belki havalara uçacak kadar sevinmezler ama keyifleri her zaman yerinde olacaktır. Eğer ki onların üzerinizde hakimiyet kurmalarına izin verirseniz yine oldukça fazla mutlu olacaktır. Ne kadar çok kişi yönetmeyi başarırsa Aslan burcu o kadar mutlu olur. İnsanların ona danışması, fikirlerinin alınması hoşuna gider. Bir diğer yandan insanlara hediye almak da onları mutlu edecektir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 3830 kez okundu.

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-01-05 00:41:52
2021-12-13 16:51:02
2021-12-08 21:52:14
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x