yandex
Balık Burcu Ve Özellikleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Balık Burcu Ve Özellikleri

Balık Burcu Ve Özellikleri

Bu Yazımızda Balık Burcu Ve Özellikleri, Balık Burcu Genel Özellikleri, Balık Burcu Kişisel Özellikler, Balık Burcu Fiziksel Özellikleri, Balık Burcu İyi Anlaştığı Burçlar, Balık Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar, Balık Burcu Cinsel Özellikleri, Balık Burcu Sağlığı, Balık Burcu Elementi, Balık Burcu Gezegeni, Balık Burcu Rengi, Balık Burcu Günü, Balık Burcu Sayısı, Balık Burcu Çiçeği, Balık Burcu Kokusu, Balık Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler, Balık Burcu Kızdığı Şeyler, Balık Burcu Sevdiği Şeyler, Balık Burcu Karakter Yapısı, Balık Burcu Çevreye Olan Uyumu, Balık Burcu Sevdiği Müzikler, Balık Burcu En Belirgin Özelliği Detaylar Yazımızda.

Balık Burcu Genel Özellikleri

( 19 Şubat – 20 Mart )> Balık burcu ikili ilişkiler kurarak insanların hayatlarında yer almak için çaba sarfeden bir kişiliğe sahiptir. Dünya genelinde her balık burcunun kendini geliştirmesinin  ve ortama uyum sağlamasının dışında belli başlı farklılıkları olduğu görülebiliyor. 19 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğanların olduğu burcun özelliklerini direkt olarak hayatınızın geri kalanını şekillendirirken görebilirsiniz. Sahip olunan özelliklerin farkında olamama, kendini küçük görme ve sürekli olarak öz eleştiri yapmaya çalışma en çok görülen özelliklerdendir. Bundan dolayı da burcun erkek ve kadınlarında çift karakterli olma durumu söz konusudur.

Zor Aşık Olan Burçlar

Özellikle zorluklarla devamlı olarak karşılaşan veya düzenli hayat sürdüren kişilerin karakterlerini oturtmakta zorlandıklarını söylemek mümkündür. 12 burç arasındaki rahatına en düşkün ve hislerini ön plana çıkarmaktan hoşlanan burcun sahibinin balık olduğunu söylemek mümkündür.

Kişisel özellikleri ve bir kişinin günlük hayatında yaptıkları incelendiğinde de burcu hakkında tahminde bulunabilmek kolaydır. Tam olarak burcunun karakterini taşıması ve nerede ne yapılacağının kestirilemez olmasıyla dikkat çeken kişilerin çok dikkatli olması gerekiyor. Önem verdikleri ve sevdikleri şeyleri değiştirememe, en sık gösterilen özelliklerden biridir. Rahatlığınıza önem vermeniz, hayatınızdaki en önemli dönüm noktalarında hiçbir girişimde bulunmamanıza ve fırsatları tepmenize yol açacaktır.

Balık Burcu Karakter Yapısı

Dünyayı gezmek isteyen bir yapıya sahip olsa da, kendi içerisine dönük özellikleriyle dikkat çeken kişiliklerin çoğu duygularla yönetilmektedir. Balık erkeklerinden ziyade kadınlarında bunun çok daha yaygın olduğunu söylemek mümkündür. Uykuyu ve idealleri seçerken direkt olarak bilinmeyenleri bulmaktan ve zorluğa sürükleyebilecek durumlardan uzak durmaktan söz edilecektir. Kişi kendisine bu ince ve mutlaka yapması gereken eleştiriyi yaptığı taktirde zaman içerisine karakterini de geliştirebilir.

Uyumlu Burçlar

Uyumsuz Burçlar

Sinirlilik açısından bir balık erkeğinin ve kadının genel yapısı incelendiğinde çok fazla sinirli olunmadığını söylemek mümkündür. Olağan durumlar karşısında beklenen tepkileri göstermeleri ve bazı durumlarda hiç tepki göstermemeleri, onların duygusal durumları içlrinde de çözmelerini ortaya koymaktadır. Yıldızının zenginlik temsilcisi Jupiter olduğu bilinen bir burcun sahiplerinin yavaş ve rahatına düşkün insanlar olması dikkatlerden kaçmamalıdır. Kolay yoldan veya diğer insanların çok daha fazla çaba sarfederek başarılı oldukları konularda balık burcunun tüm yeteneklerini ortaya koyarak başarılı olması kolaydır.

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Fazle egoist olmaktan ve her giydiğinin yakıştığını öne sürerek davranmaktan ziyade, kendini sürekli olarak yeren tavırlarıyla dikkat çeken pek çok balık burcu bulunur. Bu kişilerin erkek veya kadın olması farketmeksizin, ortamda beğenilmeye dair herhangi bir kaygısı yokmuş gibi anlaşılmasına neden olmaktadır. Rahatı ve huzuru arayan tip olarak karşımıza çıkıyor olsalar da, davranışlarında bunu hiçbir zaman bulamadıkları anlaşılabilmektedir. Kendi görünüşlerine önem verme konusunda hassas olan balık burcu sahipleri, başkalarının kendileri hakkındaki yorumlarını da çok fazla ciddiye alırlar.

Balık Burcu Kişisel Özellikleri

Çift yıldızlı olan bir burcun sahibinin tek ve sağlam karakterli olmasını beklemek yanlış bir durum olacaktır. Dönem dönem kendinizle veya çevrenizle ilgili vereceğiniz kararlarda tamamen zıt durumlar görülebilecektir. Bunun arkadaşlarınız veya diğer sevdiğiniz insanlar tarafından fark edilmesi, ona göre davranılması da sürekli olarak devam edecek ilişkilere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Sadık Burçlar

Kırılma ve incinme açısından en önde gelen burçlardan bir tanesi olan balık için yapılan incelemelerde saldırgan tutumdan uzak durulmak istendiğine değiniliyor. Bunun nedeni ise neşe, bolluk, zenginlik gibi kavramlara çok fazla önem gösterilmesi fakat aslında bunlar için o kadar da fazla çalışmaya niyetli olunmamasıdır. Kendinden ziyade sevdiklerine daha fazla önem veren kadınların erkeklere kıyasla detaylara ve mutluluğa verikleri önemin seviyesi de daha yüksektir.

Balık Burcu Çevreye Olan Uyumu

Hislerini bir akrep erkeği veya kadını kadar net şekilde çizmemiş olan balık burcunun karakter olarak kendi durumunu ortaya koyabilmesi çok zordur. Bugün verdiği kararı bir hafta sonra değiştirebilme, olaylara ilk bakış açısını da duygusallıkla şekillendirebilme özelliğine sahiptir. Bundan dolayı da birçok kez hata yapmaya meyilli olan burcun sahibinin balık olduğuna şahit olunmuştur.

Balık Burcu Element Bilgileri

Su elementiyle bütünleşmiş olanların karakterindeki özellikler de elementine uygun şekilde gelişmiştir. Kendini geliştirebilmek adına kendine zarar verebilecek yapıya sahip kişilerin büyük bir bölümü bu riski alır ve sonucunda duygusal davranırlarsa başarısız olurlar. Mantıklı bir şekilde karar verilen her eylem ise balık burcu için tam anlamıyla muazzam sonuçların ortaya çıkabilmesini sağlamaktadır. Sevilen çiçeklerde ve diğer temel özelliklerde de kişilerin hayatlarını neye göre şekillendirdiği ortaya çıkabiliyor. Keskin renklerden ziyade daha fazla huzur veren ara, herkesin hayatında mutluluğu ve huzuru temsil edebilecek renklerden daha fazla hoşlanılmaktadır. Bu da bir süre sonra sinir katsayınızın her olay için daha düşük kalmasına, vereceğiniz tepkilerin yumuşamasına yol açacaktır. Böylelikle de duygusallığın ve devamlı olarak hislerle devam edilen sürecin geliştirilebilmesi amacıyla yapılan girişimlerde sonuca ulaşılabiliyor.

Balık Burcu Gezegeni

Yıldızına ve gezegenine göre yapılan incelemelerde en karmaşık fakat bir o kadar da anlamlı sonucu balık erkeği elde etmektedir. Sert ve etkili sonuçların alınmasında bile beklenen durumla karşılaşılmış gibi davranılabileceği gibi, en küçük başarıda da mutluluk yaşayabilecektir. Kendini mutlu edebilmeyi bilen erkeğin temel özelliklerinde merhamet ön planda geliyor. Her ne kadar ikili ilişkilerde normal ve iki tarafı etkileyecek durumda daha fazla kırılan balık olsa da, gezegeninden kaynaklanan bir duygusallık söz konusudur. Neptün etkisinde olan ve bunun dışında da Venüs’ün üzerinde taht kurduğu balık burcunun karakteri net olarak anlaşılamayabilir. Kısa vadede nasıl bir insan olduğunu anlayamayacağınız kadınların sinirli hallerini görmeden yakınlaşmanız önerilmez.

En Çok Aldatan Burçlar

Mutlu anlarında dünyanın en mutlu insanı olduklarını hissettirseler de, kızgın veya üzgün anlarında da en çok darbe almış kişi gibi davranırlar. Bu da bir süre sonra eşin, dostun davranışlarını kişiye göre şekillendirmek zorunda kalmasına yol açacaktır. Gezegeninizden kaynaklanan ve sizi sürekli iyiye taşıyacağını düşündüğünüz uğurluluk ve merhabet gibi temel özellikler bulunuyor. Hayatında başarıya erişmesi için üşengeçliğinden kurtulması yeterli olan balık burcu erkek ve kadınlarının kendini kanıtlama çabasından çıkması gerekiyor. Bu çaba bir süre sonra sizin karakterinizin zaten çift karakterli olan yapısını içinden çıkılmaz hale getirecektir.

Balık Burcu Rengi

Her balık burcunun katı ve keskin renklerden ziyade daha arada, herkesin beğenmeyeceği renkleri beğenebildiği görülebiliyor. Üzerlerinde kullandıkları kıyafetler, arabalarının görünüşü, kendi genel görünüşleri veya bulundukları mekanlar da kendilerine göre olmalıdır. Huzursuz ve mutsuzluk, zaman içerisinde bulunulan ortamdaki süreçten faydalanılamamasının önünü açacaktır. En çok sevilen renklerin arasında deniz mavisi, yeşilimsi mavi, yeşil ve gümüş renkleri bulunur. Kırmızıya ve sarıya ilgisi olan, kendini ortaya çıkarmayı seven karakterdeki insanlarla da karşılaşılabilir. Bu sürecin sonucunda da yine kendini ortaya koyabilecek genel yapıya geri dönülerek, insanların burcun sahibi hakkında yapılan yorumları önemsememesine neden olacak durumla karşılaşılacaktır. Huzurlu olduğu taktirde çevresinde hiçbir problem yokmuş gibi davranma konusunda başarılı olan balık burcu erkeğinin sevdiklerini koruması ve rahatına düşkün olması doğaldır.

Balık Burcu Günü

Hayatında en rahat olduğu günlerin nedensiz bir şekilde Perşembe olduğunu düşünen çok sayıda balık burcuyla karşılaşılabilmektedir. Bunun temelinde Venüs ve Neptün’ün etkisinde kalan bireylerin yapacağı işlemler gelmektedir. İnci çiçeğini çok fazla seven kişilerin gün içerisindeki çiçek ve daha detaylı kokulu şeylere olan ilgileri de bitmek tükenmek bilmez. Hafta boyunca hiçbir şeyi umursamadıkları ve bir o kadar da mutlu oldukları gün çoğu zaman Salı’dır.

Uzak Durulması Gereken Burçlar

Hayatına şekil verme açısından yavaş ve kendini çok fazla etkileyemeyecek gibi duranların aslında en önemli anlarda beklenmedik kararlar verikleri de görülebiliyor. Tamamen duygusal sürecin içerisinden geçildiği durumlarda balık burcuna en iyi yardımı yine kendisi yapacaktır. Merhametli olması, kendine merhaber duyulmasından ileri gelmemektedir. Bundan dolayı başkalarına karşı yapılan şeylerde başarılı fakat kendine yapılan şeylerde beklenmedik sonuçlarla karşılaşılmasına neden olabiliyor.

Balık Burcu Çiceği

Burcun sahibinin sevdiği çiçeklerin de aslında doğanın en çok görülen e bulundukları ortamı şölen havasına getiren çiçeklerden oluştuğunu anlamak zor değildir. Kolay bulunabilen ortamlarda yaşamını sürdüren balık burcu kadınının veya erkeğinin huzura ulaşabilmek amacıyla girişimlerinde başarıya ulaşması mümkündür. Balık burcunun sahiplerinin en çok sevdiği çiçekler inci çiçeği, beyaz gül ve zambak olduğu saptanmıştır. Bu da kişilerin ne kadar standart fakat bir o kadar da anlamlı çiçeklere yöneldiğinin anlaşılabilmesine yaramaktadır.

Romantik Burçlar Hangileri?

Klasik müzikten aşırı derecede hoşlanan bireylerin romantik alanda sürprizle karşılaşma veya sürpriz yapma durumlarında gözü dolabilir. Alınacak başarılı veya başarısız sonuçlar, kişinin hayatının geri kalanını etkileyebilecek sürecin başlatılmazına zemin hazırlayacaktır. Bundan dolayı dikkatli olunmalı ve girişimde bulunulan işlemlerle ilgili olarak her zaman için duygusallıktan kaçınılması gerekmektedir.

Balık Burcu Sayısı

Sadece gerektiği alanlarda duygularını ön planda tutmak isteyen balık burcu için böyle bir şey mümkün değildir. Gün içerisinde insanların veya hayvanların yaşadığı kötü durumlardan en çok etkilenen de yine kendisi olacaktır. Her ne kadar rahatına düşkün, umursamaz ve çift karakterli gibi özelliklerinden söz edilse de yine de en merhametli burçların başında geldiği söylenebilecektir. Kendini yansıtma açısından zorluk yaşamayan bireylerin zamanla en temel ve en genel özelliklerini ortaya koyabilmek amacıyla girişimde bulunması normaldir. Beklenen veya beklenmedik olaylar karşısında nasıl bir tutum sergileyeceğini bilmediğimiz balık burcu, sevdikleri şeylere çok fazla bağlanabilen bir yapıya sahiptir. Çoğu zaman uğurlu sayısının 7 olduğu görülen erkek ve kadınların hayatlarındaki tek rakamların ve renklerin öneminin diğerlerine göre fazla olduğunu söylemek mümkündür. Detaycı yapının olmamasının düşünülmesi, çoğu zaman bu burca karşı fazla katı davranılmasına yol açabiliyor. Zaman içerisinde de duygusal yanını ortaya koyan kişilerin aynı şekilde cevap vererek ikili ilişkilerden her türlü beğenisini çekerek uzaklaştığını söylemek mümkün oluyor.

Balık Burcu Kokusu

Hediye verildiğinde geri dönüş açısından en net ve huzur verici süreci yaşatan burç da balık olarak tanımlanabilir. Bunun nedeni de, sevdiği çiçeklerin onun karakterini yansıtan farklı özelliklere sahip olmasıdır. Kiraz çiçeği, beyaz gül ve zambak kokularından aşırı derecede hoşlanan bireylerin doğal ortamdan kopmak istememeleri de bilinen bir gerçektir. Her ne kadar şehir hayatında normale kıyasla çok daha rahat olsalar da, kafalarına estiğinde gezme özelliklerinin bulunmasını isterler. Bu da bir süre sonra kişilerin kendilerini geliştirebilmeleri açısından elde edilebilecek başarılı sonucu ortaya koyan yegane özelliklerden olacaktır. Dünya gezisi düzenlemek ve binbir çeşit ortamda bulunmak istendiğinde yanınızda götürebileceğiniz en iyi yoldaş balık burcu kişisi olacaktır. Erkek veya kadın olması farketmeksizin her türlü geziden aşırı derecede hoşlanan burcun kişilerinin belirli ortamdan sıkıldıkları bir gerçektir. Arada sırada tatil amaçlı veya rastgele gidilebilecek bilinmeyen yerler, burcun kişisinin kendini daha mutlu hissetmesine yol açacaktır. 

Balık Burcu İyi Anlaştığı Burçlar

Hareketlilikten uzak olduğu sanılan burcun karakterlerinin kişiler arasında kendini gösteren bir yapıya sahip olması dikkatlerden kaçmamalıdır. Bu burca sahip kişilerin tamamen kendine yakın özelliklere sahip olmasa da, biraz olsun benzeyen insanlarla daha kolay anlaştığı görülebilmektedir. Hoşgörü seviyesinin yüksekliği ve merhamet açısından ilerleme kaydedilmiş olması, kendine de aynı davranışların sergilenmesini istemesine yol açacaktır. Kendine kötü davranmak amacıyla bilerek girişimlerde bulunan insanı kim olursa olsun hayatından silebilme yetisine ve becerisine sahiptir.

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Bu konuda ne kadar fevri davransa da, değer vermediği insanların zor durumlarında yardıma koşacak kişi yine kendisi olacaktır. Özellikle su burçlarıyla olan ilişkiler açısından başarılı sonuçlar elde etmeyi bilen kişilerin her birinin kendine yakın olan karakterlere yöneldiği görülebiliyor. Daha kıskanç, korumacı, duygusal, romantik, saldırgan ve merhametli olan insanlarla olan ilişkilerinde sorun yaşamamaktadır. Akrep, yengeç, oğlak, başak gibi burçlarla çok iyi anlaşabilmektedir. Eşine, dostuna uyum sağladığı süre boyunca bu burçların kendini iyi hissettireceğini bildiği için davranışlarını da ona göre şekillendirebilmektedir.

Balık Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar

Belki de diğer burçlar arasındaki en yavaşının balık olduğunun düşünülmesi, karar verme süresinin uzunluğundan kaynaklanabiliyor. Rahatının bozulmaması amacıyla süreci olabildiğince ertelemeye ve mümkünse de iptal etmeye yönelik girişimlerde bulunur. Dışarı çıkmaktan bile kaçınabilen ve üşenebilen yapıya sahip balık burcunun canının sıkılmasının esasında da bu durum bulunur. Her ne kadar kendi halinde mutlu gibi görünse de, ani bir Dünya turuna çıkılacağı haberini alsa en hızlı hazırlanan burç balık olacaktır. Kötü anlaştığı ve kişiliklerle uyum sağlayamadığı ortaya koyulan balık için en zor arkadaşlık veya evlilik ikizler karşısında olacaktır. Bazı durumlarda merhamet duygusunu yitirerek en ince noktalara çalışma konusunda başarılı olan ikizler erkekler, dışarı çıkmak istedikleri zaman mutlaka çıkarlar. Aksi taktirde içlerindeki huzursuzluk kendilerini dışarı çıkana kadar boğacak ve rahat bırakmayacaktır. Balık için ise aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Birkaç dakika içerisinde istediklerinden vazgeçebileceği gibi, takıntı yapması halinde de ulaşmak için her şeyi yapabileceğinin bilinmesi gerekmektedir.

Balık Burcu Sevdiği Müzikler

Yürütülen çalışmalarda her burca özel olarak hitap edebilecek belli başlı genel şarkılardan söz edilmeye başlanmıştır. Bunların başında da klasik ve yatıştırıcı müziğe yer verildiği için en net tepkiyi balık vermiştir. Yaşamın gün içerisindeki inişli çıkışlı ve stres seviyesinin yükselebildiği durumların üstesinden gelebilmek amacıyla müziklere yönelen kişilerin hayatlarının şekillendirilebilmesi daha kolay oluyor. Bu açıdan bakıldığında huzura erebilmek ve stresten uzaklaşabilmek için girişimlerde bulunan erkek ve kadının esas aldığı şey ritimdir. Ritim ne kadar yavaşsa aynı şekilde gün içerisinde karar verme süreleri de o kadar uzayacak fakat mutluluk seviyesinde artış görülebilecektir.

Balık Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler

Balık burcuna sahip olan kişilerin yapmakta en başarılı olabileceği fakat bie süreliğine en fazla zorlanabileceği düşünülen mesleklerden biri de doktorluktur. Merhamet ve yardım duygusu herkese verilen ortalama değerin en üst seviyeye ulaşmasına yol açmaktadır. Yürütülecek olan çalışmalarda da verilecek tepkinin en net ve başarılı hali yine balık erkek ve kadınlarınca şekillendirilmektedir. Kısa vadede yüklü miktarları kazanmaktan yanısıra, bu sürecin düzenli olmasından yana bir tavır sergilenmektedir. Zenginlik özelliğinin ağır basması, çok fazla gelir elde edilmesine zemin hazırlayan mesleklerin seçilmesinin de kolaylaştırılmasını sağlıyor. Memurluk ve saati belli olan işler balık için vazgeçilmez neşe kaynağıdır. İzinlerini kullanabildiği ve genel özelliklerinde başarılı olduğu taktirde istediği sonuçla karşılaşabilecektir.

Balık Burcu Cinsel Özellikleri

Tüm temel yapısını ve karakter özelliklerini ortaya koyabilme açısından başarı elde etmiş kişilerin zamanla kendini ifade etmeleri de kolaylaşabilecektir. Aşk ve huzur açısından bir balık kadını kadar kimse yuvasına ve eşine sadık olamayacaktır. Güvene aşırı derecede önem verilir gibi bir yapıya sahip olmadığı düşünülse de, sevdiğiyle eğlenmeyi en güzel şey olarak gören burca aşk konusunda zarar verilemeyecektir. Kadınlara has zeka, şirinlik ve cazibenin temelinde balık burcuna özel durumlar ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte de partnerini baştan çıkarma ve istediklerini yaptırma gücünü en iyi elinde bulunduran da yine balık kadını olacaktır. Burcun erkeği incelendiğinde ise çok kısa süre içerisinde evlenmek ve süreci düzenli hale getirebilmek amacıyla girişimde bulunulduğunu söyleyebilmek mümkün olmuştur.

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?

Hayatlarının aşkını buldukları dönemin başlangıcında aşırı romantik olabilen balık erkeklerinin baştan çıkarmak için yaptıkları şeyler evlilik öncesi dönemde kalabiliyor. Sizi seven balık erkeğini olabildiğince sıkıştırdıktan ve sevdiğine ikna olduktan sonra ancak evlilik kararına olumlu cevap verebilirsiniz. Aksi taktirde evlendikten sonra tam bir odun haline gelinebileceği için riskten kaçınmak gerekmektedir.

Balık Burcu Kızdığı Şeyler

Yıllar boyunca çok büyük bir kitlenin ruhsal ve psikolojik gelişiminde öncelikle balık burcundan söz edilmiştir. Kitlelere hitap edebilme yeteneği olduğu belirtilse de karşısındakileri küçük düşürme amacı gütmemesi, politika gibi alanlarda başarılı olamamasına neden olabiliyor. Kızdığı şeylerin başında kendini tehdit edebilecek, üzebilecek ve yaralayabilecek şeyleri bile bile yapmak gelecektir. Kendinden ziyade başkalarının hayatını olumsuz yönde etkileyebilecek şeyler için de yapması gereken işlemleri olabildiğince yavaşlatır. Böylelikle başkalarının kaderini kendi elleriyle çizmekten de kaçınmış olur.

Balık Burcu Sevdiği Şeyler

Belirli bir sürecin sonunda rahat edileceği öne sürülerek kandırılabilecek veya gerçekten de beklenen sonuca ulaşılabilecek durumlarda balık olumlu tepki gösterir. Sonucunda rahatlık ve mutluluk olduğundan emin olan balık burcu erkeğinin veya kadınının ilk olarak yapacağı şeyler arasında da ne gerekiyorsa onu uygulamak olacaktır. Rahat ve kendi kararlarını kendi eren tavrını bir anda kenara bırakmayı başaran kişilerin temel özelliklerinde de sevdiği şeylerin önemi gelmektedir. Bunlar sayesinde o anki rahatını bozmaya ve daha kaliteli hayat yaşamak için girişimlerde bulunmaya açıktır. Başkalarını mutlu edebilmek amacıyla kendi hayatını tehlikeye atabilecek burçlardan birinin de balık olduğunun söylenmesi esnasında birçok kişinin inanmadığı görülebiliyor. Özellikle de burcun kadınlarının aşkı için dahi yapacakları şeylerin sınırının olması herkesin dikkatini çekmektedir. Normalde içine kapanık, konuşmaktan hoşlanmayan ve insanlara çok fazla ilgi göstermeyen kişilerin zaman içerisinde temel özelliklerini bile yapılandırabildiği görülebiliyor. Aşık olduğu insan için çok çekici ve bir o kadar da bilgili hale gelmek için dahi girişimlerde bulunulduğuna şahit olunmuştur.

Balık Burcu En Belirgin Özelliği

Karakterini ortaya koyabilmek amacıyla yapmış olduğu çalışmalarda çoğu zaman eleştirilen burçlar bulunur. Bunların esasında kendilerinin olmadıkları, başkaları gibi görünmek amacıyla çaba sarf ettikleri belirtilir. Eleştiriye karşı açık olan fakat merhametli yapısının kendisine karşı da sürdürülmesini isteyen belli başlı değişiklikleri söz konusu olabilmektedir. Burcun sahiplerinin temel özelliklerinden yararlanılabilmesini sağlatabilmesi için düşüncelerinin okunmasının zorluğundan söz edebilecektir. Bu da direkt olarak onun kendi kararlarını başkalarını şaşırtmak amacıyla kullanabilmesini ve ani fakat kısa süre düşünülmüş kararlarla birlikte süreci değiştirmesine neden olabileceği bilinmektedir. Her ne kadar çift karakterli denilse de, insanların canlarını bile bile yakmayı hedefleyen girişimlerden uzak durulur. Terk edilme durumlarında da, sevmiş olduğu kişi geri gelene kadar hesap sorma veya karşısındakinin hayatını zehir etme çabalarında bulunmaz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 2237 kez okundu.

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x