yandex
Başak Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri
Günün Sözü

Başak Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Başak Burcu Ve Özellikleri

Bu Yazımızda Başak Burcu Ve Özellikleri, Başak Burcu Genel Özellikleri, Başak Burcu Kişisel Özellikler, Başak Burcu Fiziksel Özellikleri, Başak Burcu İyi Anlaştığı Burçlar, Başak Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar, Başak Burcu Cinsel Özellikleri, Başak Burcu Sağlığı, Başak Burcu Elementi, Başak Burcu Gezegeni, Başak Burcu Rengi, Başak Burcu Günü, Başak Burcu Sayısı, Başak Burcu Çiçeği, Başak Burcu Kokusu, Başak Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler, Başak Burcu Kızdığı Şeyler, Başak Burcu Sevdiği Şeyler Detaylar Yazımızda.

Başak Burcu Genel Özellikleri

( 23 Ağustos – 22 Eylül ) > Akıl gezegeni olarak bilinen Merkürün himayesi altında olan bu burç genel olarak aklı temsil eder. Kişilerin gerçekten de büyük bir akla sahip olması, pek çok konuda hayatı kolaylaştırıyor. Sadece kendileri için değil başkaları için de aklını kullanan Başak burçlarının en önemli özelliklerinden biri de titiz olmalarıdır. Karşısındaki kişinin de en az kendi kadar titiz olması gerekiyor. İnsanları etkilemek konusunda çok başarılı olduğunu bilmelisiniz.

En ortada yer alan burç Başak burcudur. Akıllı olmaları ise en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Doğru olan ile yanlış olan arasındaki farklar onlar için çok belirgindir. Dikkatli oldukları da doğrudur. Mantıklı kişilerdir. Doğru olanı bulabilmek adına ölçümler yapar ve düşünürler. Karar alacaklarsa bunu acele şekilde almazlar. Her zaman analiz yaparlar. Tam anlamı ile ince eler sık dokurlar. Uygun olmayan durumları anlamak hiç zor değildir. Hızlı şekilde düşünebildikleri için anlık durumlarda bile en mantıklı kararları verebilirler.


Başak Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Zor Aşık Olan Burçlar

Ayrıntıcı ve takıntılıdır. Titizlik hastası olanlarının çok yoğun olduğunu görebiliriniz. Dürüstlük olanlar için önemlidir. Doğru olmayana tahammülleri yoktur. Özellikle çevresinde onun bu doğruculuğuna saygı duyan insanların olması gereklidir. Yarattıkları ortamlarda insanlar kendilerini bir müzede gibi hisseder. Simetri çok önemlidir. aynı zamanda renk kombinasyonları ve dizayn da onlar için önemlidir. Hatta ev içerisinde yer alan kitapları konularına ve renklerine göre ayırabilirler. 

Temiz bir ev içerisinde yaşamak onlar için önemlidir. Her yerin temiz olması ve kokması gerekecektir. Merkür aklın gezegeni olarak bilinir ve Başak burcu da Merkür tarafından yönetilir. Rahatsızlık duyduğu çok fazla konu olmasa da çevresinde yer alan ruhsal durumlar onları çok rahatsız eder. Yani karmaşa asla onlara göre değildir. Attıkları her adımın sağlam olduğunu bilmeniz gerekiyor. Toprak gurubunda olmaları bu konuda büyük bir etkiye sahiptir. Hem güven hem de huzur bu burcun en önemli etkilerinden biridir. Destek ve güven tamamen Başak burcundan sorulacaktır.

İnsanları etkilemesi çok kolaydır çünkü yapısı gereği insanların aklını başından alabilecek her durum onlar için doğal bir sonuçtur.

Tereddüt onlar için uygun değildir çünkü araştırma ve analiz onların işidir. Mızmızlanan insanlardan hoşlanmazlar ama sakin kalmayı da becerirler.

Başak burcu kadını genel olarak tek düzedir. Hiçbir şekilde karmaşık bir yapısı yoktur. Ruhsal anlamda da yaralarının olmadığını söylemek mümkündür. Ama bunu o ister. Karşısındakine sorunlarını söylemekten çekinir. Çok akıllı olduğu için soğuk ya da sıradan yakıştırmaları yapılamaz. Duygusallığını içine bastırmayı başarmıştır ve bu nedenle duygusal tepkiler verme konusunda da çok başarılı değildir. İçerisine bakıldığında ise oldukça duygusal ve hisli bir yapı karşınıza çıkar. Kendinin tüm zayıf yönlerini bildiği için bunları kapamak adına da doğru adımlar atabilir.

Şüpheci bir insan tipidir. Hata yaparsa bu hatayı düzeltmek adına doğru hamleleri her zaman yapacaktır. Takvimler ile de aralar çok iyidir. Yani her şeyi not alır ve unutması da neredeyse imkansıza yakındır. Eğer ki bir konu hakkında bir bilgisi yoksa ya da ileri görüşü yoksa o konu hakkında kesin bir hüküm vermez. Kargaşa onlar için çok büyük bir durumdur ve bu durumun içerisinde yer almak istemez. Bu nedenle kargaşa olan yerden hızlı bir şekilde uzaklaşacaktır. Kendine duvarlar koyar ve bu duvarlardan geçilmesine de izin vermez.

Başak bucu kadının özellikle sorumluluk sahibi olduğunu söylemek gerekiyor. Akıllı olduğu kadar hırslı da olduğundan başarı her zaman gelir. Pes etmek onun için uygun olan bir durum değildir. Aşırı detaycıdır. Çok ince şekilde düşünür ve tüm ayrıntıları da araştırır. Hem nazik hem de hassas bir yapısı vardır.

Uyumlu Burçlar

Uyumsuz Burçlar

Titizlik konusunda da çok iyi olduğunu söylemek mümkündür. Ama bazen bunun hastalık seviyesine geldiğini görebiliyorsunuz. Çok küçük detaylara takılabilir. Ev hayatına çok düşkündür ve hiçbir şekilde dışarıda vakit geçirmek istemez. Evde bulunmak onlar için önemlidir ve evlilik hayatlarında da huzur veren tiplerdendir. Çocukları varsa çocuklarına vakit ayırmaktan da büyük bir keyif alacaktır.

Hoş bir mizahının olduğunu söylemek gerekiyor. Bu nedenle çevresindeki insanlar onun yanında gülebiliyor.

Çalışma hayatı onun için önemlidir. Her zaman çalışan ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın olmuştur. Arkadaşlarına baktığınızda geniş bir çevre görseniz de yakın olduğu kişi sayısı oldukça azdır. Pratik bir zekasının olması hayatı da kolaylaştırmaktadır. Onun için çözülemeyecek sorunlar çok azdır. Genel olarak mükemmeli arar ve bu nedenle de çoğu zaman hayal kırıklığına uğrayabilir. Aynı zamanda alıngan olduğunu da söylemek gerekir.

Başak burcu erkeği söz konusu olduğunda karşınıza inatçı bir tip çıkıyor. O ne derse o olmak zorundadır. Kararlarından ya da düşüncelerinden hiçbir şekilde vazgeçmez. Eğer ki kendi inandığı bir düşüncesi varsa bunu yıkmak mümkün değildir. Çok detaycı olması onu biraz daha zor bir kişi yapmaktadır.

Akıllı ve pratik olması hayatını kolaylaştırır. Genel olarak düşünceli bir tip olduğundan ötürü yakın çevresindekilere de yardımcı olur. Kolay çözümler sayesinde herkesin hayatını düzene sokabilir.

Temiz ve titiz olma özelliği kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de vardır. Her şeyin bir bütün halinde ilerliyor olması onu gerçekten de memnun ve mutlu edecektir. Bu nedenle hayatındaki kişilerden hayatındaki mekanlara kadar her şeyin bir uyum içerisinde olması çok önemlidir. Kendilerine titiz olmaları yetmiyormuş gibi bunu başkalarına da aşılamaya kalktıklarında sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Hem sevecen hem de hoş bir yanı vardır. Konuştuğu zaman insanlara huzur ve güven verebilir. Genel olarak arkadaş çevresi her zaman Başak erkeğinin de aralarında olmasını isteyecektir. İnsanları eğlendirmeyi ve bundan büyük bir keyif almayı da bilir bir Başak.

Başak Burcu Kişisel Özellikler

Kişisel özelliklerine baktığınız zaman güvenilir olmaları çok önemlidir. Aynı zamanda destek çıkmayı ve insanlara yardım etmeyi de severler. Azim onlar için oldukça önemlidir. Dürüst olmak her şey de mutlaka doğruları söylemek çok önemlidir. Sabırlı oldukları da bir gerçektir. Tutumlu yapıları sayesinde kolay bir şekilde birikim yapabilirler. Ketum ve mesafeli bir duruşları vardır. Kuşkucu yapıları ise ikili bir ilişki kurma konusunda büyük sorun yaratabiliyor. Bazılarının cimri olduklarını söylemek mümkün oluyor.

Sadık Burçlar

Başak burcu kadınları genel olarak titizdir. Bu onların en önemli özellikleri arasında yer alacaktır. Yardım onlar için oldukça önemlidir. Bunun yanında ellerinden gelen her şeyi başkaları için yapmaya da hazırdır. Hem sevecenler hem de güvenilirler. Bu nedenle etraflarında çok kişi olması şaşılacak bir durum değildir. Bunların yanında gergin olduklarını söylemek gerekiyor. Fazla mantıklı olması da biraz sıkıntı çıkarabiliyor. Endişeli davranışları bulunabiliyor. Bir de dalgın olduklarında sinsi planlar peşinde koştuklarını görebiliyorsunuz. Tutucu olmaları ve takıntılı olmaları da insanları zora sokan bir durumdur. Gelenekler onlar için çok önemlidir. Aynı zamanda yeniliklerden de hoşlanmazlar.

Hoşlandıkları erkekte her zaman dürüstlük ön planda olmalıdır.

Olduğu gibi davranması asla başka biri gibi davranmaması gerekecektir. Kendisinin zor biri olduğunu bilen Başak kadını kendine tahammül edebilecek birileri ile birlikte olmak ister. Genel olarak saygısızlığı ya da eleştirileri kabullenemez. Ama eleştiri yapma konusunda da oldukça ısrarlıdır.

En Çok Aldatan Burçlar

Başak burcu erkekleri ise genel olarak titizdir. Yardımsever bir yapıları vardır. Kibar olmaları en önemli artılarından biridir. Karakteri oturmuştur ve güvenilirdir. Mantıklı hareket etmek onlar için önemlidir. Olay inceleme ve çözüm bulma konusunda çok iyidir. Dakik olmaları ile de bilinirler. Bunların yanında olumsuz özellikleri de vardır. Çok detaycı olması insanların gözüne batan bir durum oluşturuyor. Sivri bir dilinin olması ve gerektiğinde kullanması da insanları rahatsız eder. Aşırı gergin ya da sinirli olabileceğini de görebiliyorsunuz. Çok önemli olmayan bir konu için büyük bir zaman ve çaba harcayabiliyor.

Genel olarak başak burcu erkeği cana yakın olan kişiler ile birlikte olmak ister. Geleneksel olmayan, yeniliklere açık olan kadınlar Başak burcu için oldukça önemli bir seçenek oluyor. Kadınlar üzerinde hakimiyet kurmayı sevdiği için birlikte olacağı kadının isteklerini yapması ve onu önemsemesi çok önemli bir konudur.

Başak Burcu Fiziksel Özellikleri

Başak burcunun erkeğinin fiziksel özelliklerini inceleyecek olursanız dikkat çekici bir yüzü olduğunu görebilirsiniz. Saçlar bir başak burcu erkeği için çok önemlidir. Saçlarını yapmadan asla dışarı çıkmaz. Bunun yanında hem burnu hem de çenesi keskin hatlara sahiptir. Gözlerinin içi parlar ve dikkat çeker. Küçük ağızları vardır. Yürüyüşleri genel olarak karizmatiktir. Genel olarak kıyafet seçiminde başarılı değildir ve seçimler konusunda bilgi almak ve fikir almak çok önemlidir.

Uzak Durulması Gereken Burçlar

Başak burcu kadını da çekici bir güzelliğe sahiptir. Orta boylu bir kadındır. Yüzleri oldukça çekicidir. Güzel ve bakımlı saçları vardır. Göz yapıları çok belirgindir. Çenesi ve burnu da keskin yapıdadır. Çiçek desenli kıyafetler onların tarzıdır. Genel olarak iyi giyindiklerini söylemek gerekir.

Başak Burcu Sağlığı

Genel olarak sağlık konularında da oldukça titiz davranan Başak burçları bağırsak rahatsızlıkları ile uğraşmak zorunda kalabiliyor. Sinir sistemlerinin ve bağırsakların yönetimi Başak burcundadır. Bu nedenle de beslenmelere her zaman dikkat etmek gerekecektir. Aksi halde mide rahatsızlıkları da söz konusu olabiliyor.

Dengeli beslenme söz konusu olduğunda Başaklar çok başarılı olabiliyor. Aynı zamanda ince bellerinin, uzun boylarının, açık tenlerinin olduğunu da söylemek gerekiyor. Sağlık konusunda özenli olmaları kolay hastalanmamalarını da sağlıyor. Bu nedenle hiçbir şekilde sağlıksız ürünleri tüketmek istemezler ve zorunlu olmadıkça da tüketmezler. Hastalandıklarında ise çevresindekilere çok büyük bir iş düşecektir. Çünkü çok ilgi isteyen biridir.

Başak Burcu Elementi

Elementi toprak olarak karşınıza çıkıyor. Genel olarak güven veren bir yapıları bulunuyor. Karakterleri çok hızlı gelişiyor ve oturuyor. Bu nedenle güven almak da hiç zor bir durum olmuyor. Sabırlı oldukları için de dikkatli ve başarılı olmak zor bir durum değildir. Hem analiz yapar hem de net ve doğru kararlar verebilirler.

Romantik Burçlar Hangileri?

Kararlarında genel olarak sabittirler. Çünkü yeniliklere çok açık değildirler. Her ne kadar meraklı olsalar da mevcut konular üzerinden merak uyandıracaklardır. Sorumluluk sahibi oluşları çok önemlidir. Başladıkları bir işi hiçbir şekilde yarım bırakmak istemezler. Bunların yanında dürüst ver bağlı olan kişilerdir. Patik zekaları vardır ve bu zeka sayesinde büyük işler de başarabilirler.

Güçlü bir iradeye sahip oldukları için tedbiri de hiçbir şekilde ellerinden bırakmazlar. Planlarını her zaman yaparlar ve bu planlara sadık kalırlar. Çok hareketli bir sosyal çevre onlar için pek iyi bir durum değildir çünkü çok çabuk sıkılırlar. Hayatın güzelliklerinin farkındadırlar ama yine de huzuru bozabilecek olan durumlara yaklaşmazlar. Alışıklık onlar için çok önemlidir bu nedenle de alışkanlıklarından hemen vazgeçemezler. Hele ki bir insandan ayrılmak çok zor olacaktır.

Sanat konusunda çok büyük zevkleri vardır. Bu nedenle de çirkin bir binaya ya da yamuk olan bir şeye hiçbir şekilde tahammül gösteremezler. Legal yollardan para kazanmak onun için her zaman önemlidir. Her işverenin yanında çalıştırmak isteyeceği bir eleman olarak karşınıza çıkar. Başarı sağlamak onlar için çok önemlidir.

Başak Burcu Gezegeni

Gezegeni Merkür olarak karşınıza çıkıyor. bu gezegen aklın sembolüdür ve bu nedenle Başak burcunun en önemli özelliği de akıllılıktır. Bu aşamada bir de titiz ve dengeli olması da önemli özelliklerdendir.

Başak Burcu Rengi

Toprak renkleri ve gri söz konusu olduğunda Başak burcu kendini güvende hissedecektir. Bu nedenle yaşanılan alanların içerisinde bu renklerin kullanılması çok önemlidir. daha verimli çalışabilmek ve daha mutlu olabilmek buna bağlı olabiliyor.

Başak Burcu Günü

Çarşamba günleri Başak burcu için uğurlu gündür. Genel olarak bu günlerde kendinizi çok daha enerjik hissedebiliyorsunuz. Dolayısı ile de önemli kararlar almak ya da atılımlar yapmak adına bu günü bekleyebilirsiniz.

Başak Burcu Sayısı

5 Başak Burcunun uğurlu sayısı olarak karşınıza çıkıyor. 5 rakamı Başaklar için büyük şeyler ifade edebilir. Önemli olan sayıları nasıl kullanmanız gerektiğini bilmek oluyor.

Başak Burcu Çiçeği

Menekşe en sevilen çiçek oluyor. Eğer ki imkanınız varsa yaşam alanlarınızı her zaman menekşeler ile süslemek huzur bulabileceğiniz bir durum oluşturur.

Başak Burcu Kokusu

Turunç, limon, portakal en çok kullanılan kokulardır. Başak burcu bu gibi kokularda her zaman kendini özel ve mutlu hissedecektir. Ruhunuzu dinlendirebilmek adına bu tür kokulara yönelmek mümkün oluyor. Kokuların etkisi ile çok daha verimli olmanız da kolaydır.

Başak Burcu İyi Anlaştığı Burçlar

Başak burcu erkeği genel olarak toprak elementindeki burçlar ile iyi anlaşır. Boğa, Başak ve Oğlak onun en iyi anlaştığı burçlardır. Kendi burcu ile anlaşabilen nadir burçlardan biridir. Bir de su gurubu burçları ile iyi anlaştığını görebiliyorsunuz. Balık, Yengeç ve Akrep iyi anlaştıkları arasındadır. Ama Balık ile riskli bir ilişki içerisinde olabilir. Çünkü Balık ile Başak birbiri ile tam zıt olan burçlardır. İlişki içerisinde Aslan kadını ile anlaşabilir. Aynı zamanda koç ve Kova ile de anlaşabilir ama yine de riskli durumlar olabilir. Bu gibi bir durumda yine Boğa, Oğlak ve Başak daha uygun olacaktır.

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Başak kadınları ise yine Oğlak, Başak ve Boğa ile iyi anlaşır. Genel olarak düşünceleri ve yapıları aynıdır. Bakış açısının önemi burada vurgulanmaktadır. Bunun yanında su gurubu içerisinde yer alan Yengeç, Akrep ve Balık ile de iyi anlaşır. Ama Balık ile anlaşmada biraz sorun yaşanabilir çünkü balık duygusal, Başak mantıklıdır.

Başak kadını yay, koç ve aslan burcu erkekler ile çok iyi anlaşamasa da hareketli ve heyecanlı bir ilişki yaşanabilir.

Başak Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar

Öncelikle Başak burcu erkeği hiçbir şekilde İkizler ya da Yay ile anlaşamaz. Çünkü İkizler ile aynı yöneticiye sahiptir ama detaycılık konusunda büyük fikir ayrılıkları söz konusu olacaktır. Detaycı olan Başak, ikizler kadınının yüzeyselliğinden rahatsız olacaktır. İkizler kadını Başak erkeğinin enerjisini emeceğinden uygun bir ilişki olmayacaktır.

Hitap yeteneği Başaklar için oldukça önemlidir ve kuvvetlidir. Bu nedenle sevilen burçlardan biridir. Ama yine de yay ve ikizler onların anlaşabileceği burçlar arasında yer alamaz. Uyuşmazlıklar ve negatif enerji hiçbir şekilde durulmayacaktır.

Başak Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler

Meslek seçimi de Başak için önemli bir konudur. İş hayatının zorluğuna göğüs gerebilecek yapıya sahip olan Başak burçları yararlı olabilecek pek çok konuya da hakimdir. Sorun çözebilen bu nedenle de hızla yükselişe geçebilecek olan bu burç, güven içerisinde çalışmak ister. Sorumlulukların farkındadır ve her zaman dakik davranır. Mükemmellik iş hayatında da karşınıza çıkar. Sabırlıdır ve ince eler sık dokur. Kaliteli şeyler üretmek her zaman onun için çok önemlidir.

İş hayatında eksiklikler onun için bir risktir ve bu durumda da hemen giderilmesi gerekecektir. Hem doktor olarak hem de banka memuru olarak kaliteli işler çıkarabilir. Aynı zamanda araştırmacı bir kişiliği vardır. Devlet memurluğu, hakim ya da avukatlık onlar için uygundur. Yazma yeteneklerinin çok gelişmiş odluğunu da bilmeniz gerek. Bu nedenle gazeteci ya da yazar da olunabilir.

Başak Burcu Cinsel Özellikleri

Başak burcu kadını genel olarak bedensel hazlara çok fazla önem verir ve tam olarak aç kelimesi kullanılabilir. Bu nedenle de cinsellik söz konusu olduğunda muhafazakarlık ve utangaçlık özellikleri bir anda yok olacaktır. istekli olması onu başarılı bir partner de yapıyor.

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?

Kendine güven olmazsa başak kadını ilişki yaşamak istemez. Güven verici bir özelliği olduğu için insanların bu konuda da ona güvenmelerini ister. Bunun yanında her zaman cinsel ilişkilere meyilli değildir. Ancak güven içerisinde olunan bir ilişki içerisindeyse cinselliğe sıcak bakabilir.

Meraklı ve araştırmacı bir kişiliği olduğu için de cinsellik konularında büyük bir meraka sahiptir. Yeni bilgiler edinmek, cinsellik hakkında bir şeyler elde edebilmek çok önemlidir. Üstelik öğrendiği teorik bilgileri pratikte de uygulayabilir. Cinsellik eşine sunduğu büyük bir hediye olacaktır.

Her ne kadar başak kadını utangaç olsa da güveni aldıktan sonra bu durumdan kurtulacaktır. Erkek onu cesaretlendirmelidir. Eğer ki bunu başarırsa o zaman tatmin edici bir birliktelik söz konusu olacaktır.

Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç

Başak burcu erkeğinin titiz ve temiz olduğunu biliyorsunuz. Aynı zamanda dış görünüş bir başak erkeği için de çok önemlidir. Pek çok kadın Başak erkeğinden etkilenebilir ama ne yazık ki duygularını ifade etmek pek de mümkün değildir.

Toprak elementinin olması onun cinsel anlamda aç olmasına vesile oluyor. Partner bulmak ise onun için çok zordur. Çünkü güven onun için her şeydir. Güvenebileceği bir partneri olursa mükemmel bir cinsel birliktelik söz konusu olur.

Başak Burcu Kızdığı Şeyler

Öncelikle Başak burcu en zor burçlardan biridir ve bu nedenle kızdığı şeylerin çok olduğunu bilmeniz gerekecektir. Genel olarak Başak burcunu kendi silahı ile vurmak çok mantıklı bir durum olacaktır. Mesela, saçını ya da dış görünüşünü eleştirirseniz sinir küpüne dönüştüğünü görebiliyorsunuz. Eğer ki daha önce bir konuda başarısız olduğu bir konu varsa ve bu başarısızlık tekrardan söz konusu oluyorsa o zaman sorun çok büyüyebilir.

Başak Burcu Sevdiği Şeyler

Başak her ne kadar kolay sinirlense de onu mutlu etmek de bir o kadar kolaydır. İlk olarak ona ne kadar güzel saçları olduğunu söyleyebilirsiniz. Çok güzel göründüğünü de ekleyebilirsiniz. Ne kadar akıllı ve başarılı olduğunu duymak bir Başak burcunu her zaman memnun edecektir. Bunun yanında hediye almaktan çok hoşlanır. Birinin onun için bir şeyler yapması da hoşuna gider. Mesela onu mutlu etmek bir yemek pişirmek kadar kolaydır. Karşıdaki kişi Başak burcunun ilgi duyduğu konulara ilgi duyuyorsa o zaman mutluluk paha biçilemez olacaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 5037 kez okundu.

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-01-05 00:41:52
2021-12-13 16:51:02
2021-12-08 21:52:14
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x