yandex
Boğa Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri
Günün Sözü

Boğa Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Boğa Burcu Ve Özellikleri

Bu Yazımızda Boğa Burcu Ve Özellikleri, Boğa Burcu Genel Özellikleri, Boğa Burcu Kişisel Özellikler, Boğa Burcu Fiziksel Özellikleri, Boğa Burcu İyi Anlaştığı Burçlar, Boğa Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar, Boğa Burcu Cinsel Özellikleri, Boğa Burcu Sağlığı, Boğa Burcu Elementi, Boğa Burcu Gezegeni, Boğa Burcu Rengi, Boğa Burcu Günü, Boğa Burcu Sayısı, Boğa Burcu Çiçeği, Boğa Burcu Kokusu, Boğa Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler, Boğa Burcu Kızdığı Şeyler, Boğa Burcu Sevdiği Şeyler Detaylar Yazımızda.

Boğa Burcu Genel Özellikleri

( 21 Nisan – 20 Mayıs ) >21 nisan ile 20 mayıs tarihleri arasında doğmuş olan insanlar boğa burcudur. 12 burç arasında olan bu burç azim katılık ve inatçılık şeklindeki 3 temel hususu bünyesinde barındırmaktadır. Şimdi isterseniz bu burcun genel özelliklerine ve öğrenmeniz gereken her bilgiyi burada sizlere vereceğiz.

Boğa burcuna sahip olan kişiler genel olarak katı inatçı ve azimli kişilerdir. Tuttuğunu kopartan bir yapıya sahip olan bu burcun genel özelliklerini kadınlar ve erkekler olarak iki farklı bölümde anlatabiliriz.


Boğa Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Zor Aşık Olan Burçlar

İlk olarak boğa burcundan kadınların genel özelliklerine bir bakalım. Boğa burcundan bir kadının en çok dikkat çekici olan özelliği güzel olmalarıdır. Tam anlamı ile sevgi kelimesinin anlamı şeklinde yaratılmışlardır. İçten sevimli ve yumuşak bir tavırları vardır. Boğa burcunun kadını diğer insanlara oranla kendilerine büyük derecede güvenirler ve özgüvenleri bundan dolayı yüksek bir seviyededir. Aynı zamanda bu özelliklerini diğer insanlara da bahsetmeyi ve göstermeyi oldukça severler. Ancak bu özgüvenlerini karşısındaki insana gösterme durumunda sert bir tavır değil daha naif bir tavır sergiliyorlar.

Boğa burcu kadını aynı zamanda hoş muhabbetli olan kişilerdir. Konuşma tarzları oldukça yumuşaktır. Tane tane konuşarak karşısındaki kişiyi güzel bir şekilde etkileyebilirler. Bunu genellikle aşk hayatlarında sık sık kullanırlar. Genel anlamı ile bir boğa burcu kadını mantığına göre hareket ederler. Ne zaman ne isterse ona göre davranır.

Bunun yanında da boğa burcundan bir kadın oldukça kültürel bir yapıya sahiptir.

Bunun yanında entelektüel bir tarzları vardır. Bundan dolayı da bulundukları ortamda hemen dikkat çekerler. Espri yetenekleri üst düzeyde olan bu kadınlar sessiz bir yapıdadırlar. Bundan dolayı da oldukça kırılgan bir yapıları vardır. Aşk hayatlarında sıklıkla karşısındaki kişinin tavırlarından kırılıp üzülebilirler.

Bir boğa burcu erkeğinin özelliklerine de bakarsak ilk olarak hemen karşımıza inatçı bir tavır çıkıyor. İnatçılık konusunda o kadar ileri bir seviyededirler ki onları fikrinden döndürmek inanılmaz derecede zor bir durumdur. Kimse bir boğa burcu erkeğine zorla bir şey yaptıramaz.

Uyumlu Burçlar

Uyumsuz Burçlar

Boğa burcu erkeği aynı zamanda kendi halinde bir yapıdadır. Son derece sessiz ve uyumlu bir yapıdadırlar. Ancak her ne kadar sessiz bir yapıları olsa da sinirlendikleri takdirde son derece yakıcı ve yıkıcı bir tavra bürünebiliyorlar. Görüldüğü  gibi bir boğa burcu erkeği her ne kadar sessiz bir karakterde olsa da iç dünyasında son derece hareketli ve eğlenceli bir kişiliktedir.

Bir boğa burcu erkeği nerede nasıl davranmasını bilir. Her zaman sabırlı ve sakin kalabiliyorlar. Aynı zamanda sorumluluklarının da daima farkındadırlar. Yapması gereken durumlardan asla kaçınmazlar. Boğa burcu erkeği dostluğa ve arkadaşlık ilişkilerine büyük bir önem verirler. Aynı zamanda güvenilir bir yapıları olmasından dolayı arkadaşları arasında büyük derecede güven aşılarlar.

Boğa burcundan olan bir erkek lüksüne büyük bir önem gösterir. Bundan dolayı da sürekli olarak konforlu bir hayat yaşamayı ister. Buna ulaşabilmek için de sürekli olarak bir çalışma içindedir. Bunun yanında da boğa burcu erkeği ailesine ve ev hayatına büyük bir önem göstermektedir. Sosyal anlamda bir hayatları pek fazla yoktur.

Boğa Burcu Kişisel Özellikler

Boğa burcuna mensup olan erkek ve kadınlar sapsağlam bir kişiliktedir. Ancak bir boğa burcu insanı kendisinin olduğu gibi kabullenilmesini ister. Kolay bir şekilde öfkelenmeyen boğa burçlu erkek ve kadınlar sinirlendikleri zaman ise büyük bir sorun ortaya çıkıyor. Bu insanlar sinirlendiği zaman oldukça hırçın oluyorlar.

Boğa burçlu insanlar aynı zamanda karşısındaki kişinin canını sıkan hiçbir harekette bulunmaz. Karşısındaki kişinin hislerine önem verir. Aynı zamanda yakın arkadaşlarının her şeyleri ile ilgilenirler ve bundan dolayı da asla gocunmazlar.

Sadık Burçlar

Ayrıca bir boğa burcu insanı dingin sakin ve durgun bir yapısal özelliktedir. Çoğu kez dik başlı oldukları söylenmesine karşın aslında mantıkları ile hareket ettikleri için ısrarcı bir yapıları vardır. Ancak her ne kadar mantıklarının doğru olduklarını savunsalar da onlara inatçı dediğiniz zaman asla kabul etmeyen bir yapıları vardır.

Aynı zamanda bir boğa burcu erkeği ve kadını oldukça romantik bir kişiliktedir. Duygusal yönünü her zaman rahat bir şekilde ortaya çıkarabiliyorlar. Aradıkları aşkı hemen bulamayan bu kişiler bunun için sürekli olarak bir arayış içindedirler.

Beş duyu organlarını da kolay bir şekilde kullanan başka bir burç göremezsiniz. Her şeyi merak ederler ve bunu da anında öğrenirler. Aynı zamanda her yerde kulakları vardır deyimi de bu burcun insanları için söylenebilirler.

Boğa Burcu Fiziksel Özellikleri

Boğa burcu hakkında merak edilen bir konu da fiziksel özelliklerdir. Şimdi bu konuda sizlere gerekli tüm bilgileri vereceğiz.

İlk olarak bir boğa burcu kadınının fiziksel özelliklerine bir bakalım. Bir boğa burcu kadını fiziksel açıdan minyon ve zayıf bir görünüme sahiptir. Ancak her ne kadar böyle bilinseler de bunun dışında bir vücut yapısı olan birçok boğa kadını vardır. Aynı zamanda her boğa kadını oldukça güzel bir yapıya sahiptir. Bu güzellikleri sayesinde de boğa burcu kadını çevresindeki kişiler tarafından kolay bir şekilde fark edilir. Geniş omuz yapıları olan boğa burcu kadınlarının omuzlarında da genellikle gamze bulunur. Kalın bir boyun bölgesine sahiptir. Konuşma açısında tane tane konuşan ve karşısındakini etkileyen özellikleri fiziksel açıdan da yeterli bir düzeye çıkmıştır. Bir boğa kadınının ses tonu çekici duyarlı ve sıcaktır. Asalet sahibi bir görünümleri ile yürüyüşleri vardır ve oldukça narin bir görünüm halindedirler.

En Çok Aldatan Burçlar

Bir boğa burçlu erkeğe baktığımız zaman da fiziksel olarak orta boylu bir yapıdadırlar. Burun yapıları kemerli ve iri bir görünüme sahiptir. Çene yapıları genel olarak çıkıktır. Aynı zamanda bir boğa erkeğinin gözleri oldukça belirgindir ve karşısındaki kişiyi etkileyecek derecede güzeldir. Gür saçlıdırlar ve dar bir alın yapısına sahiptirler. Boğa erkekleri aynı zamanda kilo almaya da oldukça meyillidir.

Geniş omuz yapısına sahip olan bu boğa erkeklerinin aynı zamanda yakışıklı olduklarını da söyleyebiliriz. Giyim konusunda da pastel renkleri tercih ederler.

Boğa Burcu Sağlığı

Boğa burcu insanı hayatları boyunca hareketli bir yapıları vardır. Her ne kadar sakin bir görünümleri olsa da hareketlidirler. Bu bağlamda boğa burcu insanları genellikle bu enerjilerini harcadıktan sonra yorgun düşerler ve hastalanırlar.

Bunun ile birlikte bir boğa burcu erkeği ve kadını genellikle soğuk algınlığına ve anjine yakalanırlar. Troid bezleri çok fazla derecede salgı gösterirler. Bundan dolayı da bu burcun insanları kolay bir şekilde kilo alabiliyorlar. Bu da ileriki yaşlarda onların sağlık açısından büyük bir sorun yaşamasına sebep olur. Tüm bu hastalıkların sebebi ise boğa burcunun vücutta boğaz ve ense kısmını yönetmesidir.

Uzak Durulması Gereken Burçlar

Boğa burcu insanları kış aylarında boğaz ağrısı bronşit ve ses kısıklığı gibi sorunlarla karşılaşırlar. Bu da sizlere anlattığımız boğa burcunun vücuttaki yönetim alanından kaynaklıdır.

Genel itibari ile de boğa burcu erkek ve kadınları yukarıda saydığımız durumlar dışında oldukça sağlıklıdır. Hatta insanlar arasında bu sağlık durumlarına büyük bir şaşkınlık verilmiştir.

Boğa Burcu Elementi

Hava ateş su ve toprak olmak üzere 4 element vardır. İşte insanların sahip oldukları burç grupları da bu elementlere paylaştırılmıştır. Bu bağlamda boğa burcunun elementi ise topraktır. Toprak elementine sahip olan insanların genellikle özellikler arasında güvenilir olması vardır.

Toprak elementi aynı zamanda boğa burcu dışında oğlak ve başak burcunu da kapsıyor. Toprak burçlarındaki bu güvenilir olmalarının ana sebebi insanların karakterlerinin tam bir şekilde gelişmiş olmasından kaynaklanır. Aynı zamanda bu element burçları analiz ve gözlem yetenekleri ile de ön plana çıkıyor. Ancak bundan dolayı da boğa burcu erkek ve kadınları bulundukları ortamdan kolay kolay kalkmazlar ve radikal her hangi bir karar almazlar. Rutin bir hayat yaşamayı severler.

Romantik Burçlar Hangileri?

Toprak elementinin bir diğer baskın özelliği ise güçlü bir iradeye sahip olmasıdır. Bu element grubunda olan boğa burcu erkek ve kadınlarında da bu güçlü iradeyi görebilirsiniz. Ayrıca gelenek ve göreneklerimiz ile birlikte geçmişin izleri bir toprak burcu olan boğa burcu ile toplumda devam etmektedir.

Boğa Burcu Gezegeni

Boğa burcunun yönetici gezegeni konumunda Venüs vardır. Venüs gezegeni burçlarına sevgi güzellik ve lüks kavramlarını aşılar. İşte gezegeni ile tam anlamı ile aktifleşmiş olan bir boğa erkeği ya da boğa kadını bu özellikleri kendinde gösterir.

Venüs gezegeni aynı zamanda kimi neyi ve nasıl bir şekilde seveceğinizi ve onu etkileyeceğinizi simgeler. Yönetici gezegeni Venüs olan bu burcun mensupları kişilerde bu etkileri ortaya çıkarır. Aynı zamanda insanı çığlık atacak seviyeye kadar sevindiren mutlu eden ve insana tatminkarlık duygusunu veren de Venüs gezegenidir. Tüm bu duygular bu gezegenin bir etkisidir. Venüs gezegeni genel itibari ile güzelliğin simgesi konumundadır.

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Bu yönetici Venüs gezegeni aynı zamanda astroloji bilimi içinde sevginin güzelliğin lüksün sosyal olayların ve güzel sanatların simgesi durumundadır.

Boğa Burcu Rengi

Boğa burcunun da tıpkı diğer burçlarda olduğu gibi özel renkleri vardır. Pastel mavi ve lila olarak bilinen bu renkler boğa burcunun en çok sevdiği renklerdir. Astroloji bilimi sayesinde ortaya çıkan bu renk durumunda bir boğa burcu erkeği ve kadını bu renklerde kıyafetler giymeyi de severler. Bundan dolayı eğer burcunuz ile tam anlamı ile bir uyum yakalamak isterseniz bu pastel mavi ve lila renklerini giyim tarzınızda kullanabilirsiniz.

Boğa burcundaki bir erkek ya da kadının önemli bir gün için ise bu renklerdeki kıyafetler giyinmesi önerilir. Bir nevi şans getirdiği düşünülür.

Boğa Burcu Günü

Haftanın günleri de aslında burçlar için özel olarak belirlenmiştir. Bu bağlamda boğa burcu haftanın Cuma gününü benimsemiştir. Bir boğa burcu erkeği ya da boğa kadını için özel gün Cuma günüdür.

Hafta içinde yer alan Cuma günü boğa burçları için özel sayıldığından dolayı bu burçlardaki kişilerin önemli işlerini bu gün halletmesi önerilir. Eğer bir ev alacaksanız ya da sevgilinize evlenme teklifi edecekseniz bunun için Cuma gününü tercih etmelisiniz.

Parayı Seven Burçlar

Bir diğer durum ise Cuma günleri boğa burçları yönetici gezegeni ve elementi ile tam olarak aktifleştiğinden ötürü özelliklerini daha rahat bir şekilde ortaya çıkarır. Bu yüzden Cuma günü bu burcun erkek ve kadınları için oldukça önemlidir.

Boğa Burcu Sayısı

Burçlar için özel olarak belirlenmiş rakamlar ve sayılar da vardır. Boğa burcu hakkında yazmış olduğumuz bu yazıda sizlere şimdi bu alt başlık içinde bu burcun şanslı sayılarından bahsedeceğiz.

Boğa burcu erkeği ve kadını için 4 ve 6 rakamları şanslı sayılardır. Özellikle her hangi bir ay içindeki 4.ve 6. Günler bu burç için özel olarak sayılır. Bu gibi günlerde kesinlikle önemli işlerinizi rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Aynı zamanda her hangi bir sıra durumunda da bir boğa burcu erkeği ve kadını  4 ile 6 sayılarının bulunduğu sıralarda olması istenir. Bu sayılar onlar için oldukça önemlidir.

Boğa Burcu Çiçeği

Boğa burcunun da kendisine özgü olan çiçek çeşitleri vardır. Bu çiçekler bu burcun özelliklerini taşıyabilmektedir. Menekşe ve gelincik çiçekleri bu konuda boğa burcunun sevdiği çiçekler arasındadır.

Eğer boğa burcundan bir sevgiliniz varsa ve ona eğer bir çiçek almak istiyorsanız o halde kesinlikle menekşe ve gelincik çiçeklerini tercih etmeniz gerekiyor. Alacağınız bu çiçek sayesinde sevgilinizi kolay bir şekilde mutlu etmiş olacaksınız. Kendi doğasına ait olan bu çiçekler onlar için özeldir.

Boğa Burcu Kokusu

Bir boğa burcu insanı kırmızı gül kokusunu karanfil çiçeği kokusunu ve müge kokusunu çok sevmektedir. Bundan dolayı da boğa burcundaki erkek ve kadınlar bu kokularda deodorantlar kullanır. Ayrıca çevresinde eğer bu şekilde bir koku kullanan kişi varsa ondan da direkt olarak etkilenirler.

Doğaları gereği bu koku onlar için oldukça önemlidir. Bu yüzden kendi burcu ile de tam anlamı ile uyum sağlamak isteyen bir erkek ya da kadın bu kırmızı gül karanfil çiçeği ve müge kokusuna önem gösterirler. 

Boğa Burcu İyi Anlaştığı Burçlar

Boğa burcunun hangi burç grupları ile iyi anlaştıklarına bakacak olursak bu alt başlığı iki ana gruba ayırıyoruz. Burada erkek ve kadınları ayrı ayrı inceleyeceğiz.

İlk olarak bir boğa burçlu erkeğinin iyi anlaştığı burçlara bakalım. Toprak grubuna mensup olan boğa erkeği yine tıpkı kendisi gibi toprak grubuna mensup burçlardaki kişiler ile iyi anlaşır. Başak ve oğlak burçlarından kadınlarla her ne kadar en başta kötü gibi anlaşıyor görülseler de aslında sonrasında büyük bir mutluluk yaşarlar. Bunun yanında da boğa burcu erkeği için en ideal diğer burç grupları da yengeç akrep burcudur. Yengeç burcundan kadınlarla oldukça uzun ve mutlu bir evlilik geçirdikleri bilinir. Akrep burçlu kadınlar ise boğa burcuna mensup erkeklerin hemen dikkatini anında çekerler.

Utangaç Burçlar

Şimdi de boğa burcundan kadınların kimlerle ve hangi burçtan erkeklerle iyi anlaştıklarına bir göz atalım. Bunun için toprak grubundan olan boğa burcu kadını su grubundan olan burçlardaki erkeklerle daha iyi anlaşır. Duygusal bir eş arayan boğa kadınları bundan dolayı yengeç akrep ve balık burcundan olan duygusal erkeklerle iyi geçinirler. Aynı zamanda oğlak burcu erkeği de boğa burcu kadını için önemli bir uyum yakaladığı kişidir. Tuttuğunu koparan bir yapısı olan oğlak erkekleri boğa kadınlarının hemen dikkatini çekmektedir.

Boğa Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar

Boğa burcunun iyi anlaştığı başka burçlar olduğu kadar kötü anlaştığı ve anlaşamadığı burçlarda vardır. İşte bu konuda devreye burçların özelliklerindeki zıtlık giriyor. Boğa burçları mantıkları ile hareket ederler ve fikirlerinden asla kolay kolay dönmezler. Bundan dolayı inatçı yapıda olan burçlarla pek iyi anlaştıkları söylenemez. Bundan dolayı da aslan ve akrep burcu ile pek iyi anlaştıkları söylenemez. Çünkü aslan ve akrep burçlarındaki insanlar da oldukça zıt ve dediğim dedik yapıdadırlar. Aynı zamanda kova burcundan olan insanlar ile de boğa burcunun anlaşması zordur. Bu burçlar ile kişisel özelliklerin farklı ve zıt olmasından dolayı bu şekilde bir uyumsuzluk ortaya çıkıyor.

Boğa Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler

Boğa burçlarına mensup insanlar ciddi ve kararlı bir yapıdadırlar. Bundan dolayı da meslek grupları içinde çalışılan işin para getirebilmesi ve bunun yanında da güvenilir olması onlar için oldukça önemlidir. Yaptıkları işin pasif ya da aktif olmasının pek bir önemi yoktur. Genel itibari ile sabır ve sorumluluk isteyen işler boğalar için uygundur. Aynı zamanda sanatsal yetenekleri de vardır.

Bu bağlamda kuyumculuk mücevher işleri saatçilik heykeltıraş mimarlık dekoratörlük ticaret çiftçilik banka personeli borsa işleri inşaat alanı emlakçılık gibi meslek grupları boğa burcundan erkek ve bayanlar için ideal mesleklerdir. Aynı zamanda ciddi olan ve sabırlı ve toleransı olmayan iş grupları için de bu burç idealdir.

Boğa Burcu Cinsel Özellikleri

Boğa burcu hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de cinsel hayatındaki özellikleridir. Bir boğa burcu erkeği her ne kadar hayatında dingin ve sakin bir görünümde olsa da cinsel yönden yatakta partneri ile başka bir erkeğe dönüşebilir. Hayal gücü konusunda oldukça gelişmiş bir yapısı olan boğa burcu erkekleri bu gücünü partneri ile kullanmak konusunda büyük bir fantezilerde kullanır. Sadece sevdiği kadınlar ile bunları yaşamakta olan boğa burcu erkeği her ne kadar sessiz görülse de cinsel hayatına oldukça düşkündür. Aynı zamanda sadece kendisini değil karşısındaki kadını da düşünen boğa erkekleri cinsel yönden partnerini de memnun edebilmek için bir çok şey yapar. Meraklı ve araştırmacı bir yapısı olduğu için de yeni fanteziler konusunda büyük adımlar atarak hem kendisini hem partnerini memnun edebilmektedir.

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?

Boğa burcuna mensup kadınlar ise araştırmacı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda yatakta partnerini memnun edebilmek için uğraşırlar da uğraşırlar. Yeniliklere de açık olan bu burcun kadınları fantezilere açıktır. Beklentilerini de söyleyebilecek bir erkek arkadaşı olursa eğer bu konuda gerçek hayatında sakin olan bu bayanlardan hiç beklenmeyen şeyler görebilirsiniz. Tutkulu bir aşk ile bağlandıkları bir sevgilileri ya da eşleri olursa o halde boğa burcu kadını hem kendisini hem de partnerini her açıdan memnun etmektedir.

Boğa Burcu Kızdığı Şeyler

Boğa burcu insanı genelde rutin ve sakin bir hayat geçirmek istediklerinden dolayı asla bir değişimi istemezler. Değişim konusunda en ufak bir tavizleri bile olmayan boğa burcu erkekleri ve kadınları değişimden nefret ederler. Hatta bu konuda oldukça yüksek seviyeli bir nefretleri vardır ki kendi yatakları dışında bir yatakta uyanmak bile onlara büyük bir rahatsızlık verir.

Aynı zamanda rahatsız edilmek de bu burcun sevmediği ve kızdığı şeylerden birisidir. Aynı zamanda bu burcun en büyük sevdiği şeylerde birisi de saki bir hayat geçirmektir. İşte bundan dolayı bu burcu her hangi bir iş için acele ettirmek ya da acele edilmesi zorunda bırakılmak en nefret ettikleri şeylerden birisidir. Ayrıca da boğa burcu erkeği ve kadını eşyalarını ödünç vermek konusunda da iyimser bir insan değillerdir. Bundan nefret ederler.

Boğa Burcu Sevdiği Şeyler

Bir boğa insanının sevdiği ve zevk aldığı şeylerin başında sakinlik ve durgunluk gelir. Normal hayatlarının enerjik bir şekilde sürekli hareketli değil sakin bir şekilde geçmesini severler. Her alanda rutinliği beğenirler.

Akşam yemeğinin keyfini çıkartarak yemek de bu burç bünyesindeki insanların sevdikleri şeyler arasında bulunur. Maddi açıdan bir denge durumu da boğa burcunun sevdikleri şeylerdendir. Bunun yanında aynı zamanda hayatlarında kesinliği çok severler. Belirsizliğe tahammül edemeyen ve değişime izin vermeyen bu burç insanları bundan dolayı kesin olarak hareket etmeyi severler.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 3784 kez okundu.

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-01-05 00:41:52
2021-12-13 16:51:02
2021-12-08 21:52:14
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x