yandex
ikizler Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri
Günün Sözü

ikizler Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

İkizler Burcu Ve Özellikleri

Bu Yazımızda ikizler Burcu Ve Özellikleri, ikizler Burcu Genel Özellikleri, ikizler Burcu Kişisel Özellikler, ikizler Burcu Fiziksel Özellikleri, ikizler Burcu İyi Anlaştığı Burçlar, ikizler Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar, ikizler Burcu Cinsel Özellikleri, ikizler Burcu Sağlığı, ikizler Burcu Elementi, ikizler Burcu Gezegeni, ikizler Burcu Rengi, ikizler Burcu Günü, ikizler Burcu Sayısı, ikizler Burcu Çiçeği, ikizler Burcu Kokusu, ikizler Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler, ikizler Burcu Kızdığı Şeyler, ikizler Burcu Sevdiği Şeyler Detaylar Yazımızda.

ikizler Burcu Genel Özellikleri

( 21 Mayıs – 21 Haziran ) > İkizler burcu insanları her işi en güzel şekilde yapıp becerebilmeleri ve değişken çift karakterleri ile tanınırlar. Monotonluktan, tekdüze sıkıcı bir hayattan ve kölelikten hiç hoşlanmazlar. Araştırmayı ve sabırsızlığı ile başlarına birçok bela açan ikizler burcu insanları yaşamları boyunca kendi ideallerinin ne olduğunu merak ederler, hayatlarında bir ideal isterler, ancak sorun şudur ki ikizler burcu insanlarının asıl sorunları bu idealin ne olduğunu bir türlü bilememeleridir. Hızlı düşünmeyi hızlı hareket etmeyi severler.

Hayal güçleri genelde sınırsıza yakın seviyededir. Değişkendirler, neşeli ve mutlu oldukları bir anda birden kapris yapıp küsmeye kadar götürürler. Genelde insanlar ikizler burcu insanlarını anlamakta ve hareketlerine anlam vermekte zorlanırlar. Onlara göre her zaman onlar haklıdır. Ve siz bunu asla değiştiremezsiniz. Blöf yapmakta, duygu sömürüsü yapmakta bir oyuncu kadar iyidirler.


ikizler Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Zor Aşık Olan Burçlar

Hatta bu konudaki en iyi oyuncudurlar! Rahat konuştukları için başkaları tarafından geveze olarak bile nitelendirilebilirler.

Öğrenmeyi seven yapıları, sanata düşkünlükleri bir yana sürekli oturup çalışmaktan sıkılırlar. Onlar için öğrenme süreci bile eğlenceli olmalıdır. Hatta bir şeyler öğrenirken bile kendilerine gülmeye pay çıkarırlar. Kavgalarında bile kararsız yapıları ön plandadır.

Dedikodudan da inanılmaz derecede hoşlanırlar. Özellikle telefon başında saatlerce dedikodu yapmaya bayılırlar.  Değişimden hoşlanırlar ancak, bir şeylerin ya da durumların, hayatlarının değişmesinden biraz rahatsızlık duyarlar. Onlar kurulu düzenlerinin ve sığınacak yuvalarının ellerinden alınmasına ya da en azından ev değiştirme gibi taşınma durumlarında mutsuz ve korkak olurlar. Buna karşın kolay kolay kontrollerini kaybetmezler. Bunun için karşı tarafın şansını oldukça zorlaması gerekir.

Rahat ve şakacı halleri, sempatik halleri insanlar tarafından oldukça sevilir ve genelde göz bebeği olurlar. Fakat genelde belki de en kötü özellikleri tek bir kişiye veya tek bir yere bağımlı kalmayı sevmezler. Onları herkesten alacak bir şey bulurlar ve tek bir kişinin değil de herkesin sevgisine muhtaçtırlar. Genelde aksini söyleseler de ikizler burcu insanları için insan kaybetmek oldukça zordur ve bu durumu çok zor aşarlar. Özellikle arkadaşlarıyla araları bozulduğu zaman resmen depresyona girerler ancak bir kişi bile ikizler insanının yaşadığı bu durumu fark edemez çünkü belli etmezler.

Uyumlu Burçlar

Uyumsuz Burçlar

Paraya düşkün bir yapıları yoktur, onlar parayı sadece daha çok gezebilmek için, alkol tüketmek için ya da kıyafet için harcamayı severler. Bir ev almak ya da yatırım yapmak ikizlere göre değildir. Ancak çok kolay başkalarının parasını harcayabilirler. Hatta bazen flörtçü özelliklerini bu iş için bile kullandıkları olur.

ikizler Burcu Kişisel Özellikleri

İkizler burcu insanlarının inanılmaz bir çocuksulukları vardır. Bu özellikleri genelde insanlar tarafından fazla sevilmelerini sağlar. Onlar ömürleri boyunca genç kalacak insanlardır. Yaşlanmak asla ikizler burcu insanlarına uğramaz. En çekici burç nedir sorusunun cevabı kesinlikle ikizlerdir. Onların inanılmaz çekim güçlerine kimse karşı koyamaz. Zaten koymak ta istemez. Onlar diğer çekici burçlar gibi, örneğin aslan ve koç gibi, ukalalıklarını belli ederek ön planda olmaz. Onlar sevimli ve parlayan yapılarıyla gözde olurlar. Övünmeyi bile göstere göstere yapmazlar. Onlar zaten her zaman övülen taraf olur. İkizler burcunu kıskanan insanlar onların hareketli ve komik yapılarını ciddiyetsizlik olarak görürler ancak durum hiç te öyle değildir. İkizler insanları mutlu eder ve kendisi bunu bilerek empoze etmese bile övgüleri hiç zorlanmadan toplarlar.

Sadık Burçlar

Ciddi bir konuda konuşmak ya da kavga etmek ikizlere göre değildir. Onlar ciddi bir konu konuşulacağı zaman önce karşı tarafı dinlerler ve kısa açıklamalarla cevaplar verirler. Çok zor çileden çıkarlar ancak gerçekten sinirlendiklerinde o naif kişilik bambaşka bir hal alır. Kalp kırdıkları için üzülen yapıları bir sonraki bölümde devreye girer ve yaptıklarından pişman olurlar. Yani bir ikizler asla kavga etmekten ve sonuçlarından hoşlanmaz.
Özellikle ikizler burcunun erkekleri aşık olmaya aşıktırlar. Aldatmaya ise kelime yerindeyse resmen bayılırlar. Onlar için kendi kafalarında bahaneleri bile hazırdır. Zaten ciddi bir ilişki değildi ya da hak etti gibi saçma bahanelerin arkasına sığınıp ilişkilerinde aldatmayı seçerler.

İkizler insanları özgürlüklerine düşkündürler. Hatta sırf bu yüzden ilişki yaşamaktan uzak dururlar ve bir insana aşık olmaya başladıkları an özgürlüklerinin elinden alınacağını düşündükleri için panik olup ilişkiden vazgeçebilirler. Ancak ikizler insanları aşık olduklarında durum değişir. Kendi eğlenceli ve harika yaşantılarına sevgililerini ortak ederler ve birlikte inanılmaz eğlenirler. Onlar sevgilileriyle bol bol eğlenip gülerler. Yerine göre fazlasıyla romantik olan ikizler burcu insanları asla aptal bir sevgiliyle mutlu olamazlar.

Onlar genelde kendilerinden daha kültürlü ve bilgili insanlarla birlikte olmayı seçerler.

Gurur duyacakları bir sevgili ikilerin daha da çok aşık olmasını sağlar. Bir ikizleri aşık edebilmek için ona kendi alanını bıraktığınızı, onun aslında özgür olduğunu hissetmesini ama asla özgür olmamasını sağlamanız gerekir. Çünkü ikizler burcu insanlarını asla başı boş bırakmaya gelmez ve hata yapmaya zaten meyilli oldukları için sizi boş bıraktığınız an üzebilir ve sinirlendirebilirler. Kısacası bir ikizler burcu insanıyla birlikte olabilmek için fazlasıyla zeki ve belli etmeden de olsa onu yönlendiren şekilde davranmanız gerekir.

En Çok Aldatan Burçlar

İkizler kadınlarında ise durum bambaşkadır. Onlar da ikizler erkeği gibi ilişkilerde şehvet ararlar. Aldatmaya meyillidirler. Aslında bunu değişik ve farklı yapıda insan tanıma arzuları yüzünden yaparlar. Uzun bir ilişkide yapamadıkları için ihtiras ya da herhangi başka bir duyguya kolay kolay kapılmazlar. Onları etkileyip aslında bir nevi kendinize bağlamanın tek yolu zihinsel, ruhsal ve fiziksel bir uyum yakalayabilmenizdir. İkizler kadınları genelde entelektüel, nazik ve özgür erkeklerden hoşlanırlar.

İkizler çocukları ise çekiciliklerine daha çocukluk yıllarında başlarlar. Genelde en çok konuşan ve dinlenen çocuk onlar olur. Öğretmenlerin en çok sevdiği yaramaz ama bir o kadar da akıllı çocuklardır. Bir ikizler çocuğunu küçük yaşta kitap okuma eğilimine iterseniz ömür boyu kitap okumayı sever ve oyuncak yerine kitap hediye edilmesinden de çok hoşlanırlar.

ikizler Burcu Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu insanları gayet güzel bir fiziğe sahiptirler. Etraflarındaki insanlar pek te çaba sarf etmeden böyle bir vücuda sahip oldukları için ikizler insanını kıskanabilirler. Genelde uzun boylu olan ikizler insanı uzun kol ve bacakları ve kumral saçlarıyla adeta parlarlar. Genelde kumral tenlidirler. Gözleri çok etkileyici ve keskindir. İkizler insanı gözlük takmaz. Göz sağlıkları oldukça yerindedir. Kas ağrıları ve kas hastalıkları genelde görülür.

Uzak Durulması Gereken Burçlar

İkizler erkekleri gerçekten dikkat çekici insanlardır. Uzun yüz yapıları, etkileyici gülümsemeleriyle neredeyse istedikleri herkesi kendilerine aşık ederler. Dolgun dudak yapıları ve çıkık elmacık kemikleri sayesinde yakışıklı kelimesinin sözlük anlamı gibidirler. Genelde kilo problemleri olmaz. kilo sorunları olduğu zaman da çok üzülür ve bunu kafalarına takarlar. Yani aldıkları kiloları güzelliklerine bir zarar gelmemesi için hemen vermek isterler ve sağlam iradeleri sayesinde hemen eski kilolarına dönerler.

İkizler erkeği için fizik en önemli konulardan biridir. Saçları bozulunca ya da biraz kilo alınca adeta dünyaları çöker ve mutsuz olurlar. İkizler erkekleri omuzlarının öne düşüklüğü ve uzun kol ve bacakları yüzünden güzel giyinmek zorundadırlar. Kendilerine yakışanı bulmak onları için çok zordur. Ancak belirli bir tarzları yoktur. Klasik bir ayakkabıdan spor bir şapkaya kadar çeşitli eşyalarla kıyafet seçimlerinde ve tarzlarında da değişken olduklarını gösterirler.

Romantik Burçlar Hangileri?

İkizler kadınları ise aynı ikizler erkeği gibi çekici ve güzel bir vücuda sahip olmalarıyla bilinirler. Kadınların da kolları ve bacakları normale göre uzundur bu yüzden genelde top modeller ikizler burcudur. Modayı takip ederler ve lüks giyinmeye bayılırlar. Çünkü onlar ne giyse yakışacağını bilirler. Açık kahve gözleri, kızılımsı bir tenleri olur. Aynı ikizler erkekleri gibi saçları onlar için çok önemlidir ancak güzel görünmek uğruna saçlarına her gün farklı bin bir çeşit işlem uygularlar. Genelde ikizler kadınlarının saçları saçlarıyla çok fazla uğraşıp sürekli değiştirdikleri için yıpranmıştır. Onlar bunu da görüntü için yaptıklarından çok ta umurlarında olmaz.

ikizler Burcu Sağlığı

İkizler burcu sağlık konusunda sıkıntılarını vücutlarıyla doğru orantılı olarak yaşarlar. Vücutlarının denge noktası kolları olduğu için genelde kollarıyla ilgili sorunlar yaşarlar. Kas hastalıkları, omuz ağrıları onların bir türlü kurtulamadıkları sıkıntıları arasındadır. Aynı zamanda akciğer hastalıklarına yatkın bir yapıdadırlar çünkü akciğeri de yöneten ikizlerdir. Ufak bir öksürük birden bire akciğer hastalığına dönebilir ve genelde öksürük sorunları hep vardır. Her konuda olduğu gibi ikizler burcu insanları hasta olunca da kimseyi dinlemezler ve asla uslu bir hasta olmazlar. Sinirli ve gergin hastalık süreçleri normal bir hastalığın uzun sürede geçmemesine sebep olur.

ikizler Burcu Elementi

İkizler burcu insanlarının elementi havadır. Hava elementine bağlı olan diğer burçlar terazi ve kovadır. Bu grubun genel özellikleri entelektüel yapıda olmaları, hümanist ve sosyal olmaları, ve iletişimci olmalarıdır. Kolay iletişim kurabilen, birleştirici ve mantığa önem veren kişiliklerdir.

İkizler burcu elementi gereği iletişim konusunda uzmandır. Konuşmak, yazmak hatta el ve göz temasına dayalı işlere bayılırlar. Bunun dışında bir ikizler asla kaybolmaz. Gittikleri yolları kafalarına kazırlar ve asla unutmadan ve kaybolmadan geri dönerler. Hiç bilmedikleri bir şehirde çok rahat istedikleri yerlere gidebilecekleri gibi şanslarını zorlarlarsa rehberlik bile yapabilirler.

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Bu burçlar yeni şeyleri deneyimlemeyi, değişkenliği çok severler. Karşı tarafında sürekli ayak uydurmasını ve onların havasına kapılmalarını beklerler. Hiçbir şeyi sadece tadımlık yapmazlar. Bir şeyden zevk alacaklarsa sonuna kadar gitmek isterler. Meraklı yapıları, sürekli değişken olmaları ve kararsızlıklarıyla diğer burçlara belki komik bile görünebilirler ancak onları eleştirenlerin hiçbiri genelde onlar kadar hayattan zevk almayı ve eğlenmeyi bilmezler.

ikizler Burcu Gezegeni

İkizler burcunun gezegeni Merkür olarak bilinir. Bilgiyi, iletişimi ve haberleşmeyi temsil eden Merkür; akla dayalı düşünmenin ve tarafsız bakmanın da sembolüdür. Merkür’ün konumuna bağlı olarak insanların zeka seviyeleri ve entelektüel yapılarının değişkenlikleri incelenir. Bilgi anlayıp aktarma gibi işler ve hitabet yeteneği bu gezegene bağlıdır. İkizler burcu insanı bilgi paylaşımının gerektiği her konuda öne çıkan yapısıyla haberleşmeye dayalı tüm işlerde ön plandadır. Önemli kararlar alırken ve bir konuyu en ince ayrıntısına kadar incelerken Merkür’ün etkisi altında kalınır. Merkür’ün yönettiği durjmlar arasında kardeş ilişkileri, reklamcılık ve satış işleri bile bulunur.

Merkür’ün insanlara etkileri arasında iyi analiz etme yeteneği, olaylara hakim olabilme, her konuda becerikli olabilme gibi iyi özellikler bulunur. Kötü yönde etkileri ise sinirli yapıya sahip olma, kontrol etme isteği, kararsızlık ve alaycı tavırlar vardır. Merkür gerilediği zamanlarda ise sosyal alanlarda insan ilişkilerini gerdiği ve kavgalara sebep olduğu da bilinir.

ikizler Burcu Rengi

İkizler burcunun en hoşlandığı renkler sarı ve tonlarıdır. Ancak sadece sarı ve tonlarını değil tüm renkler ikizler insanlarının hoşlarına gidebilir. En parlak ve güneşi temsil eden renk sarı olduğu için ikizler burcu insanları sarıya ayrı bir bağlıdır. Sarı aklın ve mantığın rengidir. İlhamın rengidir. Neşeli olmak, kıvrak bir zekaya sahip olmak ve her işte pratik olmak gibi şeyleri temsil eden sarı tam da ikizler burcu insanlarına göre bir renktir. Sarının dışında gri tonlardan, açık hatta uçuğa kaçan mavilerden, bazen de kırmızıdan da oldukça etkilenirler.

ikizler Burcu Günü

İkizler burçlarının en sevdikleri gün çarşambadır. Değişken hayatları ve kişiliklerinin biraz olsun dengelendiği ve kararsızlıklarının azaldığı, daha kolay bir insan haline geldikleri bu günde; biraz olsun durulur ve aslında kendilerine diğer günler için enerji toplarlar.

ikizler Burcu Sayısı

İkizler burcu için önemli olan ve onlar için uğurlu denilebilecek sayılar 3, 5, 24, 233, 3545’tir.

ikizler Burcu Çiçeği

İkizler burcunun en sevdiği çiçekler gül, mimoza çiçeği, çiğdem ve zerrendir. Güneşi seven ve güneşe karşı dayanıklı olan bu çiçekler ikizler burcu insanlarının aynı güneşi temsil eden sarı renkte olduğu gibi güneşin etkileri yüzünden hoşlarına gider. İkizler kadınları özellikle güllere çok düşkündür. Bakıma ve ilgiye muhtaç ama bir o kadar da bakımı zor olan güllerde kendilerini bulurlar.

ikizler Burcu Kokusu

İkizler burcu olan insanlar onları yansıtacak enerjik, taze kokulardan hoşlanırlar. Canlılık onlar için esas olan olduğu için taze çiçek kokuları ilk tercihleri olacaktır. Duru çiçeği(limon çiçeği ve portakal çiçeği), gardenya çiçeği, yasemin, sümbül en hoşlandıkları kokular arasındadır. Enerjik ve sürekli taze olmak istedikleri için bu tarz kokuları tercih ederler.

ikizler Burcu İyi Anlaştığı Burçlar

İkizler burcu erkekleri genelde kendi gruplarından olan kadınlarla iyi anlaşırlar. Yani terazi ve kova kadınlarıyla. İkizler insanı kendini insanlara sevdiren, sosyal ortamlarda aranan yüzlerdir. Kendileri gibi girişken ve çekici kadınlardan çok hoşlanırlar. Bir ikizler erkeği kesinlikle zeki bir kadınla birlikte olmalıdır. Aksi takdirde hemen sıkılır ve istemeden de olsa karşı tarafı aşağılamaya kadar bile çirkinleşebilir. Terazi ve kova kadınlarıyla genelde hayattan beklentileri aynı olduğu için uyum sürecinde bir problem yaşamazlar ve kolay bir birliktelik olur.

İkizler erkekleri Yay kadınlarıyla da sürekli kendilerini yeniledikleri ve sıkıcı olmadıkları için iyi anlaşırlar.

İkizler erkekleri ve aslan kadınlarının ilişkileri de bir hayli zordur. Aslan kadınlarının otoriter ve baskıcı eğilimleri ikizler erkeğine fazla gelebilir ve bazen eski özgürlüklerine dönmek isteyebilirler. Buna rağmen eğer ilişkilerini bir raya oturturlarsa ikizler erkeği aslan kadınının entelektüel yapısına ve asaletine hayran kalacaktır.

İkizler kadınları eğer uzun bir ilişki ve hatta ruh eşlerini arıyorlarsa kendi grubundan olan terazi ve kovaları seçmelidirler. Çünkü hayata bakış açıları, beklentileri neredeyse tamamen aynıdır. Mutlu ve uzun bir evlilik bu ilişkinin kaçınılmaz sonu olabilir.

ikizler Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar

İkizler erkekleri başak kadınlarıyla da pek anlaşamazlar. Sürekli merak edilmek istemeleri ve karmaşık bulunmaları ikizlerin hoşuna gider. Ancak bu ilgiyi başak kadınları ikizler erkeğine sağlayamaz.

İkizler burcunun kadınları ise kıvrak zekaları ve coşkulu yapılarıyla zeki ve çekici erkeklerden hoşlanırlar. Aslan burcu erkekleriyle, yay ve koç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Ancak bu heves çok kısa da sürebilir. Bir anda sıkılıp bu burçları bırakabilirler.

ikizler burcu olan kadınlar da erkekler de başak ve boğa burcu insanlarla pek anlaşamazlar. Onların sabit fikirli ve inatçı yapıları ikizlerin işine gelmez ve sürekli çatışmaya yol açar.

ikizler Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler

İkizler insanlarının yapması gereken işler asla masa başında oturup gün bitirmeye dayalı işler olmamalıdır. Onlar sürekli gezip görmek, çalışırken de eğlenmek ve göz önünde olmak isterler. Asla emir almaktan hoşlanmazlar. Pratik zekalarını kullanabilecekleri ve insanlarla ilişki kurma fırsatlarının olacağı işlerde çalışmayı severler. Meraklarını doyuran ve onların çok iyi yapabildiği işler tam da ikizler burcu insanlarının işleridir.

İkizler burcu insanları genelde basın ve yayın işlerinde, muhabirlikte, spikerlikte, öğretmenlikte, gazetecilikte çok başarılı olabilirler.

Bunun dışında gezginlik, pazarlamacılık, ticaret, reklamcılık alanlarında da oldukça başarılıdırlar.

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?

El becerisi gerektiren işlerde de oldukça iyidirler. Ressamlık, müzisyenlik, dişçilik gibi zor mesleklerde de en gözde olan onlar olacaktır.

Kısacası ikizler burcu insanları hem becerikli hem de insan ilişkileri sağlam ve tam bir hitabet uzmanı oldukları için yapabilecekleri meslek dalları da buna bağlı olarak çok çeşitlidir. Aslında kafalarına koydukları her işi becerirler ve bir ikizler genelde sadece tek bir iş yapmaz. Her zaman elinin altında yaptığı başka bir iş bulunur ve yetebilmekle de gurur duyarlar.

ikizler Burcu Cinsel Özellikleri

İkizler burcu insanlar genelde komplike ve kararsız oldukları için onların tam olarak ne istedikleri anlaşılmaz. Duygusal bir insan gibi görünürler ancak onlar için asıl gerçek cinselliktir. Karşı tarafın fiziksel özelliklerine ve yüz hatlarına karşı dikkatlidirler. Karşı tarafa sanki her defasında başka biri olup gelirler. Genelde tek gecelik ilişkilere ve deneyimlemeye yatkınlıklarıyla bilinirler. Her şeyi olduğu gibi cinsellikte çeşitliliği de meraktan yaparlar. Farklı insanlarla birlikte olmak istemeleri aslında meraklı oldukları içindir. Bir anda sıkılıp her şeye bir son verebilirler ve dikkatlerini gerçekten her şey dağıtabilir. Sürekli konuşan ve bir şeyler anlatan yapıları yüzünden cinsellik sırasında bile konuşmaya ya da bir şeyler anlatmaya çalışırlar.

ikizler Burcu Kızdığı Şeyler

İkizler burcu insanlar asla emir verilmesinden hoşlanmazlar. Zaten emir verdiğiniz zaman sizi dinlemez ve aksine hareketler yapmaktan da büyük zevk alırlar. Bir ikizlere bir şeyi yaptırmak için ona kızıp bağırmak hiçbir işe yaramaz. Bunun yerine ona asıl olan doğruyu tane tane anlatmak, ikna ederek konuşmak en doğrusudur. Genelde söz dinlemek yerine durumu kendileri deneyimleyip hata yaparak öğrenmeyi tercih ederler. Ve bunun farkındadırlar.

Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç

Bir ikizler insanına yapılacak en büyük yanlışlardan biri de dengesiz davranmaktır. Kendi dengesiz ve sürekli değişen ruh hallerini görmezden gelen ikizler insanı, karşı tarafın dengesizliklerine asla tahammül edemez. Sürekli değişen bir ruh halinden hoşlanmazlar. Sürekli dert yanan ve güçsüz yapıdaki insanlardan da hoşlanmazlar. Gerektiği zaman kol kanat germeyi bilen ikizler insanı bunu en fazla bir ya da iki kişi için yaparlar.

Arkadaşlık konusunda ihanete uğramaktan ve yanılmaktan hiç hoşlanmazlar. Kaybettikleri insanlar için üzülseler bile belli etmezler. Ama bitirdikleri bir ilişki için asla geri dönmezler.

İkizler burcu insanları her işi en ince ayrıntısına kadar düşünüp mükemmel bir şekilde bitirdikleri için herkesin onlar gibi olmasını beklerler ve eleştirirler.

Sıkıcı ve kasıntı insanlardan, gereksiz özgüvene sahip insanlardan hiç hoşlanmazlar. Aslında bu karşılıklıdır. İkizlerin hiçbir şey yapmadan kendini insanlara bu denli sevdirmesi bazılarının kıskanmasına yol açar.

En önemlisi de ikizler kısıtlanmaktan ve özgürlüklerinin ellerinden alınmasından hoşlanmazlar. Emir veren tavırlar ve kısıtlayıcı cümleler ikizler insanının en temel soğuma nedenleri arasındadır. Bir ikizlerle iyi anlaşabilmek için hem sabırlı, hem de fazlasıyla zeki olmak gerekir.

ikizler Burcu Sevdiği Şeyler

Bir ikizler insanının en sevdiği şey eğlenmek ve sohbet etmektir. Kalabalık ortamlara girmeyi, yeni insanlar tanımayı çok severler. Çevreleri çok geniştir ancak dost sayılabilecek çok az sayıda arkadaşları vardır. Bu ikizlerin kendi tercihidir. Eğlenceli aktiviteler yapmayı, çılgın doğa gezilerini, kampları, partileri, kısacası eğlenceli olan her şeyi yapmayı çok severler.

İkizler burcu insanlar alkol tüketmeyi ve sarhoş olmayı da çok severler. Onlar için alkol almak eğlencenin asıl adıdır. Uzun sohbetler ederek keyifli sofralarda bulunmak çok hoşlarına gider. Kısacası ikizler burcu insanları gezmeyi, eğlenmeyi, muhabbet etmeyi ve dikkat çekici olmayı herkesten daha iyi yapar ve bunun gerçekten hakkını verirler.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 2931 kez okundu.

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-01-05 00:41:52
2021-12-13 16:51:02
2021-12-08 21:52:14
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x