yandex
Terazi Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri
Günün Sözü

Terazi Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Terazi Burcu Ve Özellikleri

Bu Yazımızda Terazi Burcu Ve Özellikleri, Terazi Burcu Genel Özellikleri, Terazi Burcu Kişisel Özellikler, Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri, Terazi Burcu İyi Anlaştığı Burçlar, Terazi Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar, Terazi Burcu Cinsel Özellikleri, Terazi Burcu Sağlığı, Terazi Burcu Elementi, Terazi Burcu Gezegeni, Terazi Burcu Rengi, Terazi Burcu Günü, Terazi Burcu Sayısı, Terazi Burcu Çiçeği, Terazi Burcu Kokusu, Terazi Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler, Terazi Burcu Kızdığı Şeyler, Terazi Burcu Sevdiği Şeyler Detaylar Yazımızda.

Terazi Burcu Genel Özellikleri

( 23 Eylül – 22 Ekim ) > Aşk tanrıçası Venüs tarafından yönetilen Terazi burcu hem en kibar hem de en dengeli burçtur. Adalet, siyaset ve dengeyi temsil ettiği söylenebilir. Evlilik söz konusu olduğunda ondan daha iyisi bulunamaz. Güzellik ve sevgi onun için en önemli özelliklerden biridir. Simgelediği tüm özellikler onun en hassas ve en şefkatli olduğunu gösteriyor.


Terazi Burcu | Genel, Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Güzellik ya da estetik her zaman onlardan sorulur. Kibar olduğu için kaba olan insanlardan sert tavırlardan hiçbir şekilde hoşnut kalmaz. En iyi dinleyicilerden biri olduğunu, anlayışlı ve sorunlara çözüm getiren biri olduğunu da söylemek mümkündür. Hem saf hem de temiz olduğu için onu kandırmak oldukça kolaydır. Uyumludur. Uyum her şeyden önemlidir, uyumun olmadığı hiçbir yerde huzur bulamaz. Çok dengeli olsa da bazen bu aşırı denge başka kişilerin sinirini bozabilir. Her ne kadar sinirlerini kontrol etmeyi bilse de bazı durumlarda aşırı sinirlilik gösterebiliyor.

Zor Aşık Olan Burçlar

Samimi yapıları vardır. Yani gülümsemeleri insanların genel olarak içlerini ısıtacaktır. Bunun yanında yapıcı özellikleri olduğu için genel olarak insanların aralarındaki bağların da kuvvetli olmasını sağlamaktadır. Yani biri ile konuşabilir ve diğer kişinin iyi olduğuna ona inandırabilir. Pek çok kişi kavgalı oldukları durumda Terazi burcundan yardım istemektedir. Çünkü terazinin dengeyi temsil etmesi ve adil yargılama yapması çok önemlidir.

Kendileri içerisinde yapmış oldukları mahkeme de çok önemlidir. Arkadaşlıklar uzun süreli olsa da araları bozulduğunda suçu ilk olarak kendinde arayacaktır. Ama eğer ki kendinde suç bulamıyorsa o zaman arkadaşlığı bitirmek onun için oldukça önemlidir. Çünkü onun için arkadaşlıklar alınan ile verilen eşit olduğu zaman mükemmele ulaşıyor. O nedenle denge şaştığında arkadaşlıklarının da süresi bitiyor.

Uyumlu Burçlar

Uyumsuz Burçlar

Genel olarak hırslı bir yapılarının olduğunu söylemek gerekiyor. Ama bu hırs ancak sevdikleri bir şeyi elde etmek adına olabiliyor. Sevmediği bir işi yapıyor ya da sevmediği bir bölümde okuyorsa asla hırs söz konusu olamaz.

Terazi Burcu Kişisel Özellikler

En önemli özelliklerinden biri dengeli davranmasıdır. Adaletli olması da çok önemlidir. Herhangi bir sorun için ona başvurulduğunda adil şekilde sorunları çözebilir. İnatçı insanlardır. Kendi bildikleri doğrudan kolay kolay sağmazlar. Genel olarak huzur bulmakta zorlanabiliyorlar. Bu nedenle de çoğu zaman melankoli davranabiliyorlar. Mutsuz oldukları zamanlarda huzuru bulmak da çok büyük sorun olabiliyor. Çok sakin oldukları için telaşlı işler onlar için çok da uygun değildir.

Öz güvenleri yüksektir ve kolay kolay yıkılması imkansızdır. En önemli özelliklerinden biri de kişileri rahat şekilde etkileyebiliyor olmalarıdır. Bu gerek görüntüsü gerek ise samimi davranışları ile mümkün oluyor. En önemli hataları ise çok fazla ilgiye gelememeleri oluyor. Çünkü karşısındaki insanların çok iyi olduklarını düşündüklerinde dengeli olmasını gerektiğine inandıkları için hemen geri adım atabiliyorlar. Kişisel özellikleri söz konusu olduğunda çok adil yapılı olduklarını söylemek mümkündür. Aynı zamanda hem estetik hem de sanat konularında da başarılı olduklarını görebiliyorsunuz.

Sadık Burçlar

Sabırlı olduğunu da bilmeniz gerekecektir. Ama çok sabır onların da belirli bir patlama noktasına gelmelerine neden olabiliyor. Sabırlı davranan kişiler bir süre sonra sinirli ve kavgacı bir yapıya dönüşebiliyor. O nedenle insanların dikkatli olması ve Terazinin sabrını çok da zorlamaması çok önemlidir. Çünkü sinirli yapısı genel olarak saklı bir durumdur. Ama onu ortaya çıkardığı zaman bu durumdan kimsenin memnun kalması mümkün olmayacaktır.

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri

Kadınlarının çok güzel, erkeklerinin de çok yakışıklı olduğunu söylemek mümkündür. Genel olarak yüzlerinden hiçbir şekilde tebessüm eksik olmaz. Yumuşak yüzlüdür ve insanlar genel olarak onlardan etkilenir. Asık suratlı olan Teraziler de vardır ama onlara rastlamak her zaman mümkün değildir. Çok çabuk sinirlenseler de sinirleri saman alevi olduğundan dolayı hemen yok olur ve yüzlerinde tekrardan o tebessüm oluşur.

Genel olarak erkekleri uzun boylu olur zayıf ama kalıplı yapıları vardır. Sarışınları olduğu kadar esmerleri de yakışıklıdır. Genel olarak vücut geliştirmeye önem verirler. Onlar önce kendilerine sonra başkalarına güzel görünmek isterler. Modadan da anladıkları için giyimleri ile de ön plana çıkacaklardır.

En Çok Aldatan Burçlar

Kadınlarının genel olarak orta boylu olduğunu söylemek gerekiyor. Kilo problemlerinin olmadığını görebiliyorsunuz. Genelinin saçlarının dalgalı ve uzun olduğunu görebiliyorsunuz. Güzel olduklarının farkında olan bu burç her zaman öz güveni ile de insanları etkileyebiliyor. Gerek giyinme gerek ise hal ve tavırları ile her zaman beğenilen kadınlar arasında yer alıyor.

Dik duruşundan etkilenebilirsiniz bir terazinin. Çünkü o yolda yürürken bile salınır ve etraflarındaki tüm ilgiyi bir anda üzerine çeker. Dışarıdan her ne kadar kibirli, soğuk gibi görünse de yakınına gittiğiniz zaman asla öyle olmadığını görebiliyorsunuz. çünkü her zaman sizleri kucaklayacak karşılıyor.

Terazi Burcu Sağlığı

Sağlık söz konusu olduğunda çok fazla içtiklerini söylemek mümkündür. Ne kadar çok içilirse o kadar çok denge kayboluyor ve etkisi kötü oluyor. Yemek konusunda da terazileri durdurmak pek mümkün olmayacaktır. Fiziksel ilişkiler söz konusu olduğunda Terazileri durdurmak ne yazık ki mümkün değildir. Hayatı hızlı yaşar çabuk yorulur. Genel olarak çok yemeden ve içmeden kaynaklanan sağlık sorunları karşınıza çıkabilir.

Uzak Durulması Gereken Burçlar

Genel olarak baş ağrısı en çok uğraştıkları rahatsızlıklardan biridir. Bunun yanında aşırı derece yemek yiyor olmaları da sağlıkları açısından doğru olmayan bir yaklaşım oluyor. Sinirli anlarında da bolca yemek yiyen terazilerin genel olarak fosfat ağırlıklı olan yemekleri tercih etmesi çok önemlidir. Metabolizmalarının yavaş çalıştığını söylemek gerekiyor. Şekerli ya da soslu olan gıdaların aşırı tüketimi de fazla kilolu olmalarına neden olabiliyor. Egzersiz yapmaları, sürekli vücut çalışmaları da buradan kaynaklanan bir durumdur. Böbrek, omurga ve bel çok önemli bölgeleridir. Özellikle de romatizma gibi rahatsızlıkların karşınıza çıkabileceğini unutmamalı, bu bölgelerden de soğuk almamalısınız.

Terazi Burcu Elementi

Hava elementi Terazi burcunun elementidir. Onunla birlikte İkizler ve kova için de aynı element geçerlidir. Genel olarak bu elemen zihinsel gelişimi ve mizahı etkileyecektir. Hayatın hızlı bir şekilde yaşanması, mizahın üst düzeyde olması en önemli özelliğidir. Hem konuşmak hem de yeni insanlar ile kaynaşmak onlar için çok kolaydır.

Aşk söz konusu olduğunda dostluğu tercih edecektir. Aşk için ise maymun iştahlı olduklarını söylemek mümkündür. Bir konuda aklına bir şey koymak ve onu yapmak ne yazık ki çok kolay değildir. Diplomatik olarak yeterli oldukları için isteklerini bu şekilde halledeceklerdir. Hem zihinsel hem de sosyal uyum her şeyden çok daha önemlidir. Kısıtlamalar ve kurallar onlar için çok zordur. Geleneksel olmadıklarından ötürü toplumsal olarak sorunlar yaşayabilirler. Evlilik onlar için önemlidir ama tek eşlilik söz konusu olamaz.

Romantik Burçlar Hangileri?

Dengesiz bir yapıları genel olarak olmasa da bazı durumlarda çok dengesiz olduklarını gözlemleyebiliyorsunuz. Bu gibi durumlarda sorun karşıdakinden değil tamamen Terazinin iç dünyasından kaynaklanıyor. Çünkü iç dünyasında huzur bulamayan bir kişi asla dış ortamdaki huzuru sağlayamıyor. O nedenle burca sahip olan kişilerin kendi iç dünyalarını toplamak ve etkili şekilde karşınıza çıkabilmek adına zamana da ihtiyacı olabiliyor.

Terazi Burcu Gezegeni

Venüs en önemli gezegenlerden biridir ve güneşe en yakın gezegenlerden biri olması Terazi burcunu da yakından ilgilendirecektir. Güzellik, lüks, sosyallik, sevgi ve güzel sanatlar bu gezegenin etkilediği durumlar arasında yer alır. Genel olarak sevgi ve barış onlar için çok önemlidir. Birini sevmesi, nasıl sevdiği, ne kadar sevgi göstereceği tamamen Venüs ile alakalı durumdur.

Birisi ile konuşurken ya da onunla bir şeyler paylaşırken huzurlu olduğunuzu hissediyorsanız Venüs açılarınızın aynı olduğunu söylemek mümkündür. Venüs haritada neredeyse sevdiğinizi etkilemenin yöntemleri de aynı o şekilde değişecektir. Para Teraziler için çok önemlidir. Aynı zamanda gevezelik yapmak da onun temel özelliklerinden biridir. İki özellik de Venüs tarafından alınıyor.

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Gezegenin belirli hareketleri var ve genel olarak bu hareketler en dengeli burç olan Terazinin bile dengesinin bozulmasına neden olabiliyor. O nedenle de çok hassas davranmak özellikle de tutulmalara her şekilde dikkat etmek gerekecektir. Çok doğru hamleler yapmak adına kafa patlatmak yerine bazı anlarda kalp sesi ile hareket etmek gerekebilir. Tam anlamı ile mantık insanı olan Terazilerin arada sırada kalpleri ile karar vermesi de gerekecektir.

Terazi Burcu Renkleri

Pembe ya da mavi onun rengidir. Özellikle de en açık tonları Terazi için önemlidir. Açık mavi en etkili renklerindendir. Genel olarak huzurlu ve barışçıl olması bu rengin etkileridir. Konuştuğu zaman sakindir ve çok önemli bir konu olmadıkça da sakinliğini koruma eğilimindedir. Genel olarak anlayışlıdır. Adalet dağıtıcıdır. Adaletten şaşmamaya çalışması özellikle renginin etkilerinden olabilir. Açık mavi ile kaplı bir odada ondan çok daha büyük bir verim alınabilir. Gerek ruhsal gerek bedensel açıdan iyi bir eti elde edebilmek adına Terazilerin hayatlarının bazı bölümlerinin açık mavi olması şarttır.

Terazi Burcu Günü

Uğurlu günü Cuma olan Teraziler büyük gelişimleri, önemli olayları Cuma günlerine bıraktıklarında bu durumdan çok daha fazla memnun kalacaktır. Günlerinin gezegenleri ile alakalı olduğunu da söylemek gerekecektir. Gezegeninin sürekli hareket halinde olması genel olarak Terazinin yaşamını da etkiliyor. O nedenle günler gibi kavramlar bu burç için önemli oluyor. iyi şeyler ortaya çıkarmak adına Cuma günlerinin seçilmesi %50 oranında veriminizin artmasına vesile olacaktır.

Terazi Burcu Sayısı

Uğurlu sayısı 6 olan terazilerin genel olarak 6 rakamı büyük bir hayat etkisine sahiptir. Yani 6 gün 6 ay içerisinde olan değişimleri beklenmedik şekilde iyi olduğunu görebiliyorsunuz. Bunun yanında 6 onlar için sadece tek rakam olarak değil katları olarak da etkili olabiliyor.

Rakamların tabi ki de gezegen haritası ile bir bağlantısı vardır. Aynı zamanda kişinin adı ile de ilgilidir. Her ne kadar uğurlu sayı olarak kabul edilse de karakterini yansıtan bir durumdur. Çünkü insanlar rakamlar ile pek çok analiz yapabilir ve 6 da Terazi burçlarının analizleri için oldukça fazla şey söyleyecektir.

Terazi Burcu Çiçekleri

Sağırkuyruğu çiçeği Teraziler için huzur ortamını temsil edecektir. Evinizin, iş yerinizin içerisinde bu bitkinin yer alıyor olması demek daha huzurlu ve daha adil olmanıza yardımcı oluyor. Sadece huzur için değil kişisel özelliklerinizin daha da çok ön plana çıkmasını istiyorsanız o zaman bu bitkiyi gidebildiğiniz her yere taşımanız çok önemli konulardan biri oluyor. İnsanlar için bitkilerin etkileşimleri her şekilde önemlidir. Bundan uzak kalmak bazı özelliklerinizi köreltebilir.

Çiçek özellikle de estetik yapısı ile Terazileri memnun eden bir etmendir. Özellikle huzur arayan ama bir türlü bulamayan, kendi ile çelişen ya da zor günler geçiren bir Terazi için bu çiçeğin hemen yanı başında olması çok önemlidir. Hem toparlanma hem de adil bir mahkeme için sizlere uygun ortamı sunacaktır.

Terazi Burcu Kokusu

Gardenya kokusu bu burç için en uygun kokulardan biridir. Hem yasemin hem de gül yine onlar için en etkili kokulardan biridir. Kokuların olduğu ortamda Terazilerin çok daha fazla parladıklarını ve insanlara da önemli derecede etki yarattıklarını görebiliyorsunuz. Kokuların var olduğu ortamda Teraziler de kendilerini çok daha güçlü çok daha iyi hissedecektir. Aynı zamanda özgüven için de kokuların önemli olduğunu unutmamanız gerekir.

Kokular bilindiği üzere çabuk unutulmaz ve bir şeyin kokusunu yıllar sonra dahi hatırlayabilirsiniz. Bu durumda Terazinin kokusu da her zaman akıllarda kalacak bir yapıya sahip olmalıdır. O nedenle de Gardenya en çok tercih edilen kokulardan biri olacaktır.

Terazi Burcu İyi Anlaştığı Burçlar

Başak, Boğa ve Oğlak tam olarak Terazi burcunun en iyi anlaşmış olduğu burçlardır. Genel olarak toprak gurubu ile iyi iletişiminin olması Havanın tam zıttının toprak olmasıdır. Teraziler kendilerine benzeyen ama bunu farklı özellikleri ile ortaya koyan kişiler ile daha çok anlaşıyor. Başak, Boğa ve Oğlak burçlarına baktığınızda daha hiperaktif kişileri görebiliyorsunuz. bu nedenle de arada mükemmel dostluklar kurulabileceği gibi evlilik için de bu burçlardan biri seçilebilir.

Dengeli olan insanlardan hoşlanır çünkü bilir ki asla haksızlık söz konusu olmayacaktır. Bu nedenle hava gurubu ile de oldukça iyi anlaştığını söylemek gerekiyor. Genel olarak aynı düşünceleri paylaşıyor olmaları, aynı şeylerden hoşlanıyor olmaları iyi bir arkadaşlık getirebiliyor. Ama genel olarak hava gurubu ile evlilik çok da uygun olmuyor.

Terazi Burcu Kötü Anlaştığı Burçlar

Terazi genel olarak fikirleri değişken olan bir burçtur. Aynı zamanda çok havai bir halleri vardır. O nedenle bazı insanlar için itici bir karakter olabilir. Flörtöz yaklaşımları da çoğu zaman güzel olarak algılanmayan durumları ortaya koyabilir. Koç ve Yengeç burçları ile anlaşması, özel bir bağ kurması oldukça zordur. İkizler burcunun hem hareketli hem de aktif ve muzur halleri de Teraziyi rahatsız eder. O nedenle İkizler burcu ile de anlaşması ne yazık ki kolay değildir.

Burçlar arasında ateş gurubu burçlarının genel olarak eğlenceli bulunduğunu söylemek gerekiyor. Terazi için de bu eğlence dozundaysa o zaman mükemmel bir etki yaratıyor. Ama sonuç olarak aşırıya kaçak ateş burçları bir süre sonra Terazinin listesinden çıkmış oluyor. Su gurubu burçlarının aşırı duygusal oluşu da Terazinin sevmediği bir durumdur. Mantık insanı olduğu için duygusal ilişkileri kurmak ya da su gurubunun duygusallığını anlayabilmek onun için kolay bir durum değildir.

Terazi Burcu Başarılı Olabileceği Meslekler

Denge kurmak Terazilerin işidir. Hem kendi içlerinde hem de çevrelerindeki dengeye çok önem verirler. Asla kendilerinden ödün vermezler ama yine de denge için çaba harcarlar. Diplomasi konusunda çok başarılı olduklarını söylemek gerekecektir. Kendilerini hem fiziksel olarak hem de bedensel olarak çok net bir şekilde anlatabiliyorlar. Çünkü insanlara kendilerini doğru şekilde anlatıyor olmaları genel olarak kendi iç huzurları için önemi konu oluyor.

Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç

Genel olarak sanat söz konusu olduğunda akla Terazi burcu gelecektir. Hem güzellik hem de estetik olan şeylere çok yatkın olduklarından ötürü, sanat onlar için en önemli dallardan biridir. Ortak takım çalışmaları yapmak da bir o kadar kolaydır. Hukuk ile ilgili olan tüm mesleklere uygundur. Avukat, hakim, savcı olabilirler. Aynı zamanda siyasette başarı gösterebilirler. Sosyal uzmanlıklar ile ilgilenebilirler. Mimar, müzisyen ya da sanatçı olabilecekleri gibi, eksperlik konusunda da başarılı olabiliyorlar.

Mesleklerinde başarılı olabilmek adına hırsa ihtiyaç duyduklarını söylemek gerekiyor. Çünkü meslek içerisinde başarı ancak çok çalışma ve hırs ile mümkündür. Ama Teraziler eğer ki sevmedikleri bir mesleği yapmak zorundaysa, sevdiği bir bölümü okumuyorsa o zaman hiçbir şekilde başarı göstermesi mümkün değildir. Ona sevmediği bir şeyi yaptırırken büyük bir çaba harcamanız da gerekir.

Terazi Burcu Cinsel Özellikleri

Terazi kadını Venüs’ün estetik yapısı nedeni ile odlukça güzel bir yapıya sahiptir. Çok etkileyici bakışları olduğunu görebilirsiniz. Genel olarak dalgalı saçları bulunuyor. Orta boylu ve zayıf kadınların Terazi burcuna uygun olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle değer vermiş olduğu kişileri önemser ve onların her konuda fikirlerini almaktan da keyif duyar. Rahat ve keyiflidir. Onunla vakit geçiren diğer insanlar huzurlu olduklarını görecektir.

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?

Terazi erkeği de bir o kadar yakışıklıdır. Flörtöz tavırları vardır. İnsanları etkiler çünkü genel olarak bakışları ve suratındaki gülümseme hiçbir zaman eksik olmaz. Adaletin en önemli örneklerini bu burcun erkeklerinde görebiliyorsunuz. Ttkili bir yapısının olmasının yanında cinsel hayatta da başarılı olduğunu söylemek gerekiyor.

Cinsellik söz konusu olduğunda erkeklerin tek bir kişi ile doyum sağlaması pek mümkün olmuyor. O nedenle farklı kadınlar ile birlikte olmak bu kişiler için çok önemli oluyor. Cinsel hayatın her zaman onun tarafından yönetilmesi gerekiyor. Ama ilişki sırasında bencil olmaması, partnerini de düşünüyor olması, onu en iyi partnerlerden biri yapıyor.

Terazi kadını söz konusu olduğunda partnerinin yaklaşımları onları değiştirecek ve yenileyecektir. Yani çok istekli bir partner varsa o zaman Terazi kadınının da istekli olduğunu görebiliyorsunuz. Denge sistemleri tam da bu alanda sizlerin karşınıza çıkıyor.

Terazi Burcu Kızdığı Şeyler

Sürekli aranmak, istemediği yerlere gitmek zorunda kalmak bu burcu rahatsız eden durumlardır. Genel olarak huzurlu bir ortam içerisinde yer almak istese de kendiniz çoğu zaman karmaşık ve zor bir gurup içerisinde bulabilir. Çok çabuk sinirlenebilen bir yapısı vardır. Kendi doğruları olduğu için bu doğruların aksini iddia eden kişilere çok kolay şekilde sinirlenebilir.

Onu belirli kalıplar içerisinde tutmak imkansıza yakındır. O nedenle hiçbir şekilde ona kurallar koymamanız gerekiyor. Terazi kurallardan da nefret eder. Ancak kendi koymuş olduğu kurallar önemlidir. İstediği bir şeyin anında olmasını ister. Biraz sabırsızdır. Kendine öz güveni tamdır ve genel olarak güler yüzü ve içtenliği ile istediği her şeyi yapabilir. Ama yapılmadığı zaman sinirlenebilir ve sorun yaşatabilir. 

Terazi Burcu Sevdiği Şeyler

Moda ve dekorasyon onlar için çok önemlidir. gerek kendi yaşadıkları gerek ise sevdiklerinin yaşadıkları yerler için dekorasyon fikirleri üretmekten büyük keyif alırlar. Hediye vermek onlar için büyük bir incelik ve mutluluk kaynağıdır. Terazinin almış olduğu bir hediye asla karşıdakini mutsuz edemez. Çünkü hem estetik hem maddi hem de manevi yönden karşıdakine %100 uygun bir hediye seçmeyi başaracaktır.

Sanat konularında çok başarılı oldukları için sanat ile ilgili olan her şeyden büyük keyif alacaktır. Kendini çok seven Teraziler genel olarak sağlıklı yaşam ve spor ile de ilgilidir. Ama sağlıklı yaşam konusunda çok başarılı değiller. Onun yerine vücutlarını güzelleştirebilmek, daha çok ilgi çekebilmek adına spor salonlarında vakit geçirmektedir.

İnsanlar ile iyi ilişkiler kurmaktan ve iyi hatırlanmaktan çok hoşlanır. Ama bu adil tavrı ile pek çok kişinin de kalbini kırabileceği için Terazilerin iyi anıldığını söylemek ne yazık ki mümkün olmuyor.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 3841 kez okundu.

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-01-05 00:41:52
2021-12-13 16:51:02
2021-12-08 21:52:14
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x