yandex
Burç Uyumları | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Burç Uyumları

Burç Uyumları

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Burç Uyumları, Burçların Aşk Uyumu, Burçların Cinsellik Uyumu, Aşk Uyumu Hesaplama, İlişkilerde Hangi Burç Hangisiyle Uyumlu?, Aşk’ta En Uyumlu Burçlar, Evlilikte Burç Uyumu, Burç Uyumu Cinsellik, En Uyumlu Burç Çifti, Yükselen Burç Uyumu, İslami Burç Uyumları, Burç Uyumu Tablosu Detaylar Yazımızda.

Burç Uyumları

Burç uyumu tablosu üzerinden insanlar ile ilişkilerinizi analiz ettiğiniz zaman çok daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Burç uyumlarına inanan kişilerin sayısı son dönemlerde büyük bir artış göstermektedir. Bunun sebebi gezegenlerin hareketlerinin daha net gözlemlenebilir olması ve burç namelerin de bu şekilde daha nokta atışı tahminlerde bulunma imkanını elde edilebilmektedir.

Burç Uyumları

Burç uyumu yüzde %90 oranında gerçeği yansıtmaktadır. %10luk bir dilim ise yükselen burç ya da diğer haritaların göz önünde bulundurulmaması sonucunda ortaya çıkabilecek olan firelerdendir. Burç uyumu kadın erkek ilişkileri konusunda da size yol gösterici olacaktır. Özellikle romantik ilişkilerde nasıl bir adam atacağınızı bilmiyorsanız partneriniz ya da partner adayınızın burcu üzerinden yorumlarda bulunarak yolunuzu çizebilirsiniz.

Burç uyumu evlilik alanında da kişilerin karşısındaki kişiyi tanımasını kolaylaştırmaktadır. Özellikle eşinizin gizli yönlerini öğrenmek istiyorsanız muhakkak burç yorumlarına göz atmalısınız. Her ne kadar kısa sürede anlaşabildiğinizi düşündüyseniz bile burç analizlerine bakarak daha detaylı bilgi sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz. Evlilik konusunda başarısız olabilecek olan burçlardan bazıları;

 • İkizler burcu; değişimden ve dönüşümden hoşlanan bu burcun stabil bir evlilik hayatından çok da hoşlanmayacağı bilinmelidir. Özellikle karşısında daha evcimen ve gezmekten ya da sosyal hayattan hoşlanmayan bir partner varsa kesinlikle evlilik başarısızlık ile sonuçlanacaktır. Örneğin yengeç burcu ikizlerin tam tersidir. Oldukça evcimen olan yengeç burcu ailesine bağlılığı ile bilinmektedir.
 • Terazi burcu, zaman zaman büyük dengesizlikler içerisinde olması ile bilinen bu burcun daha kapsamlı ve dengeli bir evlilik sahibi olmasının çok da mümkün olmadığı belirtilmelidir. Kendi uyumsuzluğunu dizginleyebilecek bir eş bulursa evlilik konusunda başarılı olabilir. Örneğin aslan burcu bu konuda teraziyi çekip çevirebilecek bir alt yapıya sahiptir.

Her bir burç için bu tür analizler yapılabilmektedir. Evlilik öncesinde eşiniz ile burcunuzun uyumlu olup olmadığı konusunda dikkatli bir analiz ortaya koymanız önerilmektedir.

İslami Burç Yorumları ve Detaylı İnceleme

İslam’da burçların herhangi bir temeli olup olmadığı sıklıkla tartışılan konulardan bir tanesidir. İslam’da da yıldızların duruşuna ve konumlarına göre farklı analizlerin yapılabildiği dikkate alınmalıdır. Bu nedenle astrolojinin dini bakış açısına aykırı olan herhangi bir noktasının olmadığı ayrıca belirtilmelidir.

İslami burç uyumları denildiği zaman dikkate alınması gereken kriterlerden bazıları şu biçimdedir;

 • Gelecekten haber edilmek maksadı ile kullanılan burç yorumlarının İslam tarafından tam olarak reddedildiği bilinmelidir.
 • Kişilerin karakterleri üzerinden burçların etkisi olduğu ise baz İslam bilginleri tarafından kabul edilmektedir.
 • İslami burç yorumları kapsamında klasik astroloji verileri gibi detaylı bir bilgi elde edemezsiniz.
 • Dolunay ve takımyıldızların insan hayatını olumlu ya da olumuz olarak etkileyebileceği ise kabul edilmektedir.

Bu noktaları dikkate alırken bir diğer yandan da kader inancına aykırı tutum takınılmaması gerektiği de ayrıca eklenmesi gereken bir noktadır. Kader inancına aykırı olabilecek hiçbir bakış açısının kesinlikle İslami görüş tarafından kabul edilmeyeceğinin farkında olmalısınız.

İslami Burç Yorumları

Cinsel hayat ve astroloji: Yükselen burçlardan başlayarak doğduğunuz güne kadar birçok değişken cinsel arzuların şiddetini etkileyebilecek niteliklerdendir. Sadece cinsel tutkunuzu değil aynı zamanda bu tutkunun karşılığını bulabileceğiniz ve çekim hissedebileceğiniz kişileri de bucunuz belirlemektedir.

Evlilik öncesinde bu konu hakkında detaylı analizler gerçekleştirmek çok mantıklı olacaktır. Bu sayede kişilerin evlilik sonrası ten uyumunu tutturamamaları gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Cinsellik denildiği zaman akla gelen ilk burç kesinlikle akrep olmaktadır. Akrep kadınları da erkekleri de bitmek tükenmek bilmeyen bir arzu ile doludur. Bu tutkunun karşılığının bulunması için doğru partnerin seçilmesi gerekmektedir. Bu seçimi yaparken astrolojik analizlerden faydalanabilirsiniz. Burç uyumu cinsellik konusunda size direkt olarak net bir yol çizebilecek nadide alanlardan bir tanesidir. Yükselen burcu da bu yorumlama sırasında hesaba katmayı unutmamalısınız.

Evlilik kadar dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinde de burç uyumunun önemi büyüktür. Özellikle dostluk ilişkilerinizi kurarken bu tür detaylara dikkat etmek sizin için oldukça önemlidir. Örneğin hangi burçları sır verilebileceği ya da hangi burçlar ile eğlenceli bir şekilde zaman geçilebileceği konusunda size en çok yardımcı olacak olan nokta burç uyumunuz ve karşınızdaki kişinin burcu ve yükseleni hakkında fikir sahibi olmanızdır.

Yükselen burç uyumu denildiği zaman akla ilk olarak gelmesi gereken temel bilgiler;

 • Yükselen burcun tanımlanması için doğum saatinizin net olarak bilinmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde yükselen burcunuzun ne olduğuna karar verilmektedir.
 • En az doğum gününüz kadar yüksek bir etkiye sahiptir. Yükseleninizi bilmeden tam olarak burç uyumu hakkında ya da burcunuzun kişiliğiniz üzerinde etkisi hakkında fikir sahibi olma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.
 • Hayatınızda astrolojiye önem veriyorsanız özellikle yükselen burcu dikkate almadan değerlendirmeler gerçekleştirmemelisiniz. Tek bir saat ile bile yükselen burcunuzun değişim gösterebileceği bilinmelidir. Bu nedenle hesaplamaların bir uzmanın elinden çıkması da önemli noktalardan bir diğeridir.

En uyumlu burç çifti ya da en uyumsuz partnerler hakkında yorum yaparken kesinlikle yükselen burca bir göz atmalısınız. Sadece doğum tarihinize göre belirlenmiş olan burcunuza göre analiz yaparsanız eksik noktaların kalabileceği de belirtilmelidir.

Burcunuzu baz alarak uyumlu burçların belirlenmesi aşamasında kişisel ilişkilerinizin yönlendirilmesinde de çok önemli bir yere sahiptir. Karşınızdaki kişiyi net olarak tanıma konusunda çok büyük bir zamana sahip değilseniz burçları baz alarak işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Burçların hırslı oldukları noktaları ya da hiçbir şekilde etkin olmadıkları ve sorumluluk duygusuna sahip olmadıkları aşamaları çok kolay bir biçimde burçlar üzerinden analiz etme imkanınız bulunmaktadır.

Burç Uyumu Tablosu

Burç uyum tablosunu baz alarak aşk ve arkadaşlık ilişkilerini sürdüren kişilerin büyük ölçüde başarılı seçimler yaptıkları bilinmektedir. Özelikle aşk ilişkilerinde burçları dikkate almadan adım atmamanız gerektiği önerilmektedir. Kadın erkek ilişkilerinde gezegenlerin konumlarından başlayarak partnerinizin yükselen burcuna kadar her bir nokta önemli değişkenlerdendir.

Burç uyumu yüzde %100 başarı oranına sahip değildir. Bazı kişilerde yapılan hesaplama yanlışlıklarından dolayı mantıksız tahminler ortaya koyulabilmektedir. Kişilik özelliklerinin burçlardan hiçbir şekilde etkilenmeden oluşturan da birçok kişi bulunmaktadır. Fakat bu istisnaların dışında diğer büyük kitlenin burçların direkt olarak etki alanında olduğu da eklenmesi gereken bir diğer noktadır.

Burç uyumu tablosu

Burç uyumu evlilik söz konusu olduğu zaman dikkatle incelenmesi gereken en önemli noktalardandır. Mümkünse yıldızname çıkarılmalı ve kişilerin temel özelliklerinin birbiri ile örtüşüp örtüşmediği de kontrol edilmelidir. Sadece doğum tarihinize göre değil aynı zamanda yükselen burcun da dikkate alınması gerekmektedir. Evlilik söz konusu olduğu zaman uyum içerisinde hareket edebilecek burçlardan bazıları;

 • Aslanın muhteşem egosu ile başa çıkabilecek ve onun ayaklarının yere basmasını sağlayacak olan nadir burçların başında ikizler gelmektedir. İkizler burcu karşısındaki kendini ne kadar önemserse önemsesin sonunda heyecanı ve aşkı odak noktası olarak belirleyecektir. Aslanın kendi etrafında dönen dünyasından çıkabilmesi için ancak ikizler gibi entelektüel ve konuşkan bir kişi ile beraber olması gerekmektedir.
 • Akrebin sert sınırlar ile çizili dünyasından dıarı çıkabilmek için öncelikli olarak balık gibi bir hayalperest ile iş birliği yapması gerekmektedir. Balığın hayalciliği ile akrebin ayakları yere basan zihniyeti bir araya geldiğinde sonuç oldukça iyi olacaktır. Bunun yanı sıra bu iki burç arasında geçerli olan cinsel bağın da oldukça kuvvetli olacağı tahmin edilmektedir.
 • Boğa dediğim dedik çaldığım düdük deyiminin en net örneklerini ortaya koyan burçlardandır. Zodyak haritasında yer alan her burç boğanın bu kendini beğenmiş haline tahammül edemez. Bu nedenle ailesine oldukça bağlı olan yengeç boa için en ideal eş adaylarından biri olacaktır. Yengece alternatifi olarak aşık olduğu zaman dünyayı unutan balıklar da oldukça mantıklı seçimlerdendir.

Burç uyumu kadın erkek ilişkilerinde bu noktalar çerçevesinde oldukça belirleyici bir rol üstlenmektedir. Astrolojiye inanın ya da inanmayın yıldızların bizim üzerimizdeki etkisini inkar edemezsiniz. Özellikle konu aşk olduğu zaman çekim tam olarak burçlara göre belirlenmektedir.

Burç uyumu testi internet üzerinden yapılabilmektedir. Kendi doğum gününüz ile sevgilinizin doğum gününü hanelerde işaretlediğiniz zaman uyumlu olup olmadığınız ortaya çıkacaktır. Eğer mümkünse kendi hesaplamalarınıza göre yeniden bir değerlendirme yapmanız ve tek kaynak olarak internet testlerini kullanmamanız da tavsiye edilmektedir. Burç uyumu testlerinde internet tek kaynak olarak benimsendiği zaman yapılan küçük hatalar ya da farklılıklar ilişkiniz hakkında yanlış yorumların yapılmasına sebebiyet verebilmektedir.

En uyumlu burç çifti kategorisi birçok farklı değişkene göre belirlenmektedir. Bunların başında da kesinlikle yükselen burç gelmektedir. Doğum saatinize göre belirlenen bu burcun evlilik ve aşk ilişkilerinizde vazgeçilmez bir yere sahip olduğu uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Bunun yan sıra hava, su, toprak ve ateş grupları arasında yer alan uyumu baz alarak da seçimlerde bulunabilirsiniz. Burç uyumu cinsellik alanında da etkin bir rol üstlenmektedir. Özellikle kişiler arasında çekimin belirlenmesi için burç uyumu konusunda temel bir fikir sahibi olunması gerekmektedir. Burç tablosu içerisinde cinselliğe verdiği önem ile bilinen burçların başında akrep gelmektedir. Akrebin bu hızlı cinsel hayatına ve tutkusuna ayak uydurabilecek çok sayıda burcun olmadığı da ayrıca belirtilmelidir.

İkizler burcu uyum tablosu denildiği zaman akılda tutulması gereken temel nitelikler;

 • İkizler burcu aşk hayatı söz konusu olduğu zaman aslan ve boğa ile ayrılmaz bir uyum içerisindedir. Özellikle aslan ile arkadaşlık ilişkilerinde de vazgeçilmez bir uyum ortaya koymaktadır. Bunun asıl sebebi aslanın o egosunu bir kenara bırakmasını sağlayacak olan entelektüel birikimin genellikle ikizlerde olmasıdır. Ayrıca ikizlerin de konuşkanlığına ve bilgilerini her ortamda ön plana çıkarmasına ya da sıkılganlığına tahammül edecek olan burcun sabırlı bir aslan olması da konuyu netleştirmektedir.
 • İkizler burcunun cinsellik konusunda uyum içerisinde olacağı burç ise hiç şüphesiz ki koçlardır. Koçların bitmek tükenmek bilmeyen egosu ile başa çıkabilecek olan nadide burçlardan biri ikizlerdir. Aslına bakılırsa koçun bu özelliği ikizleri kendine çeken nokta olmaktadır. İkizle burçları ortamda silik olan tipleri değil her zaman bir adım önde olan kişileri kendilerine partner olarak belirlemektedir.
 • Evlilik hayatı ise çok farklı bir çerçevede değerlendirilmelidir. Normal koşullarda evliliğin yapısı ile ikizler burcunun sahip olduğu özellikler kesinlikle birbiri ile örtüşmemektedir. Dinamiklikten yana olan ikizler burcu her daim daha farklı ve değişik bir sistem içerisinde yer almak ister. Evlilik ise buna kısıtlama getiren noktaların başında gelmektedir. Bu noktada devreye bir başka ikizler girmektedir. Bir başka ikizler ile evlilik yapıldığı zaman tam olarak eğlence ve entelektüellik üzerine kurulu olan bir beraberlik elde edilebilmektedir.

Bu noktalar göz önünde bulundurursa ikizler burcunun değişikliğe ayak uydurmakta hiç zorlanmayan, dinamikliği seven ve kendini bir adım daha ön plana çıkaran kişilerden hoşlanan bir burç olduğu da ortaya çıkmaktadır.

Başak burcu uyum tablosu detaylı bir biçimde incelendiği zaman karşımıza şu şekilde bir liste çıkmaktadır;

 • Başak burcunun hayatta en çok ihtiyaç duyduğu noktaların başında kesinlikle güven duygusu gelmektedir. Güven duygusunu yakalayamayan bir aşağın ikili ilişkiyi sürdürme gibi bir yol seçmeyeceği de dikkate alınmalıdır. Boğa bu noktada devreye girmektedir. Boğanın vermiş olduğu güven ile başağın şüpheci yapısı bir araya geldiği zaman ayrılmaz bir yapı ortaya çıkmaktadır. Boğa burcunun zaman zaman öfkesine sahip çıkamadığı noktalar olabilmektedir. Bu noktada kendini frenlemeyi öğrenirse başak burcu ile çok daha uyum içerisinde bir beraberlik ortaya oyabilir aksi takdirde boğa burcunun zaman zaman gelen sinir atakları başağı kırıp incitebilmektedir.
 • Başak burcu ve ikizler burcu kapsamında ya çok iyiye giden bir ilişki meydana gelecektir ya da sonucunda birbirinden nefret eden iki kişi ortaya çıkacaktır. Özellikle sorumluluklar söz konusu olduğu zaman bu iki burç tam olarak zıtlaşmaktadır. İkizler hayatını tek bir sorumluluğa bağlı olarak ilerletmek istemeyecektir. Başak burcu ise kendine verilen ya da kendi uygun gördüğü sorumluluğun asla eşini bırakmamakta ve hatta belirli bir dönemliğine de olsa hayatını bu sorumluluğa göre organize edebilmektedir.
 • Başak burcu ile oldukça çetrefilli bir ilişki sahibi olabilecek ir diğer burç ise kesinlikle aslan burcudur. Aslan etrafına emirler yağdırırken yardımseverliği ile ünlü olan başağı tam manası ile bıktırabilir. Yardımseverlik ve insanları kırmama denildiği zaman akla ilk gelen burç olan başağın aslan kadar kedinden emin ve egosu yüksek bir burç ile beraber olmasının oldukça zor olduğu da dile getirilmektedir. Her iki tarafın da keskin özelliklerini törpülemesi ile bu tip bir ilişki umut vaat eden bir hale gelebilir.

Uyum tablosu diğer burçlar ile de genişletilebilir fakat en net özelliklere sahip olan bilgilendirmeler bu biçimde sıralanmaktadır.

Burç Uyumu Yüzde

Burç uyumu evlilik, aşk ilişkileri ve arkadaşlık söz konusu olduğu zaman ilk olarak göz gezdirilmesi gereken alanlardan bir tanesidir. Burç uyumunu değerlendirirken yükselen burcun da işin içerisine katılası gerekmektedir. Zaman zaman doğum tarihinize göre belirlenmiş olan burçtan çok daha etkin bir yapıda olabileceği de hatırlatılmalıdır. Yükselen burç ile diğer kriterler eş zamanlı olarak dikkate alındığı zaman elde edeceğiniz analizlerin çok daha mantıklı sonuçlar vereceği de belirtilmelidir. Burç uyumu yüzde %100lük bir başarılı tahmine sahip olmasa bile ilişkinin temel değişkenlerini belirleme konusunda oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Burç uyumu kadın erkek üzerinde farklı kişilik özelliklerini ortaya koyabilmektedir. Örneğin ikizler burcu erkeği çapkınlığı ile bilinirken kadınların u yöne doğru bir eğiliminin olmadığı da belirtilmelidir. Bazı özellikler ise hem kadın üzerinde hem de erkek üzerinde net olarak etkisini göstermektedir. Örneğin ikizler burcunun öğrenmeye açık, meraklı ve entelektüel olması cinsiyet fark etmeksizin her bir kişide ön plana çıkmaktadır. Kadın erkek ilişkileri üzerine yorum yaparken bu noktanın da farkında olmalısınız.

Burç Uyumlari

Burç uyumu testi internet sitelerinden tutun gazetelerin ilgili sayfalarına kadar birçok noktada yapılabilmektedir. Fakat daha sağlıklı bir sonuç elde edebilmek için muhakkak kendi hesaplamalarınızı da işin içerisine dahil etmelisiniz. Örneğin doğum tarihinize göre ve yükselen burcunuza göre hangi Zodyak hartasının hakimiyetinde olduğunuz bilmeli ve yorumlamaları da bu şekilde yapmalısınız.

Burç uyumu cinsellik konu başlığı altında burçlara özel ayrı ayrı bilgiler vermek gerekirse;

 • Koç koç uyumu cinsellikte sıkıntı çıkarmaya sebep olabilmektedir. Her iki taraf da hükmetmeyi sevdiği için sonucun kadın ve erkekler arasında çok da memnuniyet verici olmayacağının belirtilmesi lazımdır.
 • Boğa ve boğa uyumu da cinsellikte çok iyi bir yöne sahip değildir. Kadın ve erkeklerin boğa burcuna mensup olmalarına rağmen cinsellikten beklentileri oldukça farklıdır. Boğa erkeğ direkt olarak tensel birlikteliğin hazzının peşinde olsa da kadınların daha çok duygusal boyut ile ilgilendikleri de eklenmelidir.
 • İkizler ve ikizlerin bir araya gelmesi bir ilişkinin bitiş çanlarının çaldığı manasına gelmektedir. Her ikisi de bulunduğu durumdan kolayca sıkılan kişiler olduğu için ikizler ikizler uyumu cinsellikte çok da tavsiye edilmemektedir.

Bu noktalardan anlaşıldığı üzere kişilerin hissettikleri çekimin büyük bir kısmı direkt olarak burçlar tarafından belirlenmektedir. En uyumlu burç çifti arkadaşlık, cinsellik ya da aşk konusunda farklı şekilde analiz edilmelidir. Her biri farklı bir çerçeve olduğu için burçlar hakkında uyumsuzdur deyip kenara çekilmektense farklı konseptlerde nasıl etkiler ortaya koyabileceği konusunda fikir sahibi olmak çok daha mantıklı olacaktır. Burç uyumu arkadaşlık konu başlığı altında daha esnek incelenmelidir. Aşk ilişkilerinde kişilerin uyumlu olması oldukça iyiyken arkadaşlık ilişkilerinde illa bir uyum sergilenmesi gerekmemektedir. Hatta zaman zaman birbirinden çok farklı olan kişilerin dostlukları ve arkadaşlıkları çok daha uzun sürmektedir.

Burç uyumu Onedio kapsamında eğlenceli bir şekilde kişilere sunulmaktadır. Testleri çözerek burcunuzun hangi özelliklerini taşıdığınız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sevgiliniz ile uyum derecenizi de belirleme imkanını bu şekilde elde etmiş olursunuz. Yükselen burç uyumu da Onedio’da farklı testler ile analiz edilebilmektedir. Ayrıca haftalık ve aylık yorumla da göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Burçlar konusunda eğlenceli şekilde fikir sahibi olmak için oldukça iyi bir merkez olan bu sitede haftalık ya da günlük yorumların hangi uzmanın kaleminden çıktığına da dikkat etmelisiniz.

Burç Uyumu Kadın Erkek

Burç uyumu yüzde kaç doğru tahminlerde bulunmaktadır sorusu belki de astroloji ile alakalı en merak edilen noktalardan bir tanesidir. Burç uyumu ya da burçların kişiler üzerindeki etkisi bireyseldir. Bu konuda genel oranlamaya bakılırsa %10luk bir fire verilmesi söz konusudur. Özellikle sadece doğum tarihinize göre burcunuzu inceleyecekseniz kişisel özellikleriniz ile net bir uyuşma sağlayamayabilirsiniz. Doğduğunuz gün söz konusu olan yıldıznameden başlayarak yükselen burca kadar her bir detay dikkate alınırsa elde edilecek olan sonuç çok daha doğru ve verimli olacaktır.

Burç uyumu evlilik konseptinde değerlendirilirken en azından partnerinizin burcunun temel özelliklerini bilmelisiniz. Bazı burçlar o denli anlamaz ki bir evliliğin yürümesi söz konusu bile olmamaktadır. Bu noktada astrolojiden yardım alarak müstakbel eşinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Öncelikli olarak hava burçlarını evlilik konusunda incelemek gerekirse;

 • İkizler terazi ve kova hava burçlarıdır. Bu burçların en belirgin özellikleri değişkenlikleridir. Değişkenlikleri sebebi ile zaman zaman evliliğe ters düşebilecek tavırlar ortaya koyulabilmektedir.
 • Özellikle ikizler burcunun sürekli olarak değişim içerisinde olma talebi her evlilikte karşılanmamaktadır. Bu beklentinin karşılanması için mantalitelerin genel olarak uyum içerisinde olması gerekmektedir.
 • Hava burçları ile evlilik planları kuran kişilerin kendilerini dinamik bir hayata hazırlamaları lazımdır. Bu şekilde hem kendilerini tatmin eden hem de eşlerini mutlu görebilecekleri bir evliliğe merhaba deme imkanı elde edilebilir.

Burç uyumu tablosu ve kişisel özelliklerin analizleri hakkında kesinlikle burçların mensup oldukları grubun da özelliklerine göz atmalısınız. Örneğin kişiler direkt olarak burcunun özelliğini taşımasa bile burcunun grubunun özelliklerini taşıyabilmektedir. Burç uyumları aşk ve evlilik konusunda ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Her birinin kişisel beklentileri farklı olduğu için aşk ve evlilik konusunda astrolojik bakımdan farklı incelemeler yapılmalıdır. Cinsellik ise bunların çok daha üst bir başlığıdır. Özellikle kadınların partnerlerinin burcunu öğrenmeleri tavsiye edilmektedir. Bu şekilde cinsellik konusunda ona nasıl davranabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olursunuz.

Burç uyumu cinsellik alanında ateş grubunun nasıl bir yapıya sahip olduğu şu kriterlere bakılarak öğrenilebilir;

 • Ateş burçları koç aslan ve yay olarak sıralanmaktadır. Bu burçların sahip oldukları egonun oldukça yüksek olduğu bilinmelidir. Cinsellikte de hazların yanı sıra egosunun yüceltilmesini de hedeflerden biri olarak görmektedir.
 • Ateş burçlarının egosunun tatminine bir araç olan cinselliğin daha çok duygusallık beklentisi olan başak ve terazi gibi burçlar da oldukça yıkıcı bir etkisi olacağı da eklenmelidir.
 • Özellikle koç burcun bir ateş grubunun özeti olarak nitelendirilebileceği de belirtilmelidir. Öncü ateş olarak itelendirilmektedir. Cinsellikte de bu kuvvetini ve hazzını ortaya koyabilmektedir. Tabi ki kişilerin ancak koç burcuna ayak uydurabilmesi durumunda dengeli ve uyumlu bir birliktelik elde edilebilir.

En uyumlu burç çifti cinsellik, arkadaşlık, dostluk ve aile ilişkilerinde değişik arka planlara sahiptir. Tek bir analiz yaparak bunu bütün kategorilere uygulama hatasına düşmemelisiniz.

Uyumlu burçlar listesi içerisinde anlık ya da haftalık değişimler olabilmektedir. Gökyüzünün konumunu günlük olarak takip etmek ilişkilerinize yön vermenizi kolaylaştıracaktır. Dolunay dönemlerinde ya da herhangi bir tutulma meydana geleceği zaman günlük ve haftalık gelişmeleri daha sık şekilde kontrol etmelisiniz. Yükselen burç uyumu ve ay burcundan başlayarak haftalık yorumlamalara kadar dolunay her bir öğenin değişmesine sebep olabilmektedir.

Burç Uyumu Evlilik

Burç uyumu evlilik testi dönem dönem tekrarlanmalıdır. Gökyüzünün konumuna göre bazı değişiklikler meydana gelebileceği için kişilerin bir kere test yaptırıp bunun devamında sürekli olarak onun üzerinden değerlendirme yapmamaları önerilmektedir. Özellikle ay ya da güneş tutulmalarının meydana geldiği dönemlerde muhakkak yıldız haritanızı bir uzman ile yakından incelemelisiniz.

Aşk Uyumu

Evlilik arifesinde ya da ciddi bir ilişkiye başlayacağınız zaman da muhakkak bu konuda size net bilgiler verecek olan uzmanlar ile gökyüzünün size olan etkisi hakkında konuşmalısınız. Bazı tarihler kişilerin hayatında meydana gelecek kırılmaları ve en üst noktaları simgelemektedir. Bu noktalar hakkında daha fazla bilgi almak adına evlilik öncesinde ve hatta çocuk sahibi olurken bile astrolojiden faydalanmalısınız.

Evlilikte burç uyumu önemli mi sorusu genç kızlar tarafından merak edilmektedir. Evliliğin sorunsuz bir biçimde yürümesi içi eşiniz ile uyumlu burçlara sahip olmanız oldukça önemlidir. Evlilikte burç uyumu Nuray Sayarı yorumu ile evliliğin temellerinden bir tanesidir. En başarılı evliliklerin ortaya çıkabileceği burç çiftlerinden bazıları;

 • Aile kavramının her bir değerden önce tutulduğu evlilik denildiği zaman akla ilk olarak yengeç burcu gelmektedir. Yengeç hayatını ilesi çevresinde döndüren burçlardandır. Özellikle anne ve baba olmak için en uygun olan burçlardandır.
 • Boğa burcu maddi konularda ailesini rahatlıkla çekip çevirebilmektedir. Maddi açıdan sorunsuz bir evlilik yapmak isteyen kişiler için idealdir. Evliliğin en önemli parçalarından biri boğa burçlarına göre kesinlikle yemektir. Ya kendisi çok güzel yemek yapmaktadır ya da çok güzel yemek yapan bir kadın ile izdivaç yapmayı hedefler.
 • Hayatınıza bir düzenin gelmesini ve her şeyin planlı programlı bir şekilde yapılmasını istiyorsanız sizin için ilk tercih başak olmalıdır. Aile kavramını düzen ile eşleştiren bu burcun kurduğu yuvada kaos meydana gelmesi söz konusu değildir.

Burç uyumları cinsellik konusunda da önemli bir yere sahiptir. Evliliğin en önemli aşamalarından biri olan cinselliğin burçlara göre nasıl bir özelliğe sahip olduğu konusunda da alanında uzman olan bir kişiden yardım almalısınız. Burç uyumu ile cinsellik konusunda sergilenen uyumun birbirinden farklı olduğu bilinmelidir. Tensel çekim çok farklı dinamiklere bağlıdır.

En Uyumlu Burç Çifti başlığı altında iddialı yere sahip olan elerden bazıları;

 • Yengeç ve balık; duygusallığın ön planda olduğu hassas dengeler üzerine kurulu fakat güvenilir bir ilişki
 • İkizler ve aslan; entelektüellik ile egonun birbiri ile dengelendiği herkesin hayranlın kazanacak olan bir ikili.
 • Yengeç ve boğa; aile değerlerinin her şeyin önünde tutulduğu manevi değerler kadar maddi değerlerin de önemli bir yere sahip olduğu bir beraberl

Burç uyumu yüzde konusunda değişim göstermektedir. Her kişinin burç uyumu konusunda net bir oran ile tanımlanması söz konusu değildir. Kişilerin doğum saatlerine göre ya da yetiştirilme tarzına göre uyumların değişim gösterebileceği de altı çizilmesi gereken detaylardandır. Burç uyumu konusunda aile ve kişilerin yetiştikleri ortam da büyük bir öneme sahiptir.

Burç Uyumu Kadın Erkek üzerinde aynı kişiden kişiye farklılık arz ettiği gibi değişkenlik gösterebilmektedir. Kadınlarda bulunan bazı özellikler erkeklerde gün yüzüne bile çıkmamaktadır. Bunun için yorumları genel bir düzlemde değil de daha özelleştirilmiş bir alt yapı ile incelemelisiniz. Örneğin belirli tarihler arasında ve saat aralıklarında doğan kadınların ve erkeklerin nasıl özellikler sergiledikleri hakkında fikir sahibi olabilmek için detaylı analizler yapılmalıdır. Burçlar üzerinden kaba taslak işlemler gerçekleştirmek ve yorumlar yapmak çok da mantıklı olmayacaktır. İkizler burcu uyum tablosu incelenirken yükselen burçtan başlayarak Çin astrolojisine kadar detaylı bir inceleme yapmalısınız. Ancak bu şekilde burcun bütün incelikleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İslami Burç Uyumları

Burç uyumu dini bakımdan incelendiği zaman sıkıntılı sonuçlar meydana gelebilmektedir. Öncelikli olarak kader konusunda dikkatli yorumlar yaparak burçları dikkate almalısınız. İslam dininde kaderin her şeyin üzerinde olduğu ve tam olarak da Allah’ın himayesinde olduğu bilinmelidir Bu nedenle gelecek tayini yapabilmek için burçlara bakmamalısınız.

İslami Burç Uyumları

İslam’da burçlar ve özellikleri farklı açılardan incelenmektedir. Arap kültüründe de yıldızların konumunun oldukça önemli bir günlük hayat belirleyicisi olduğunun farkına varılmalıdır. Fakat İslam’ın bu yıldız bilgisini gelecek ayini yapabilmek için kullanması konusunda belirli sınırlar koymaktadır. Öncelikli olarak kaderin bütün bunların üzerinde olduğunun farkına varmalısınız. Bu bilgiyi göz önünde bulundurarak aşağıda verilecek olan bilgileri dikkate almaya başlayabilirsiniz.

Marifetname burçlar ve özellikleri denildiği zaman dikkate alınması gereken temel bilgiler;

 • Ortaya koyulan rivayetlere göre Osmanlı zamanında devlet adamları önemli adımlar atmadan önce yıldızname çıkarırlarmış. Kişilerin ve devletlerin her sene karşı karşıya gelecekleri bir kırılma noktası bulunmaktadır. Tam da bu nedenle yıldızların konumu hakkında bilgi almak devlet işlerinin daha düzenli yürümesini sağlamaktadır. Bu konunun bir rivayetten ibaret olup olmadığı hali hazırda tartışılmaktadır.
 • Marifetname kapsamında gezegenlerin hareketleri ve bu hareketlerin kişiler üzerinde nasıl etkiler yapabileceğinden çok net bir biçimde bahsedilmektedir. Kişilerin konu hakkına daha detaylı bilgi almaları için temel burçlar hakkında bilgi sahibi olmaları da gerekmektedir.
 • Marifetname’nin astroloji ile alakalı olarak birçok farklı bilgi verse de büyük tepki gördüğü noktalar da bulunmaktadır. Bu noktada yapılacak olan yorumlar kişilerin kendi seçimleridir.

İslami Burçlar Boğa burcu üzerine oldukça yoğunlaşmaktadır. Bunun sebebi yapılan araştırmalarda ortaya çıkan verilerdir. Örneğin boğa burcunun Zodyak haritası ile İslam’da farz kılınan sabah namazsı saat özellikleri bakımından benzerlik arz etmektedir. Bu sebep ile kazanım elde etmenin odak burcu ve hayata erken başlamanın noktası boğa olarak belirlenmektedir. Her burç hakkında inceleme yapıldığı zaman İslami değerler ile bu şekilde eşleştirilmiş yönlerinin olduğunu siz de fark edebilirsiniz.

Marifetname burç hesaplama alanında yol gösterici bir niteliktedir. Özellikle gezegenlerin günlük, haftalık ve aylık olarak hareketlerinin kişiler üzerinde direkt olarak etki sahibi olduğunun da belirtilmesi gerekmektedir. Marifetname bu konuda net bilgiler vermektedir. Ruh üzerinde gezegenlerin etkisi vardır şeklinde mealen aktarılan sözler de söylenmektedir. Erzurumlu İbrahim Hakkı tarafından hazırlanmış olan bu eserin burçların İslam ve Türk kültürü tarafından incelenmesinde önemli bir rolü olduğu da eklenmelidir.

En uyumlu burç çifti İslam konusunda aynı fikirde olanlardır. Bu noktada İslami çerçevede beraber takvayı yakalayabilecek olan kişilerin beraber olması gerekmektedir. Dünyevi noktaların daha dışında öbür dünyaya yönelik olan adımların daha büyük öneme sahip olduğu da belirtilmelidir.  Eş seçimi konusunda da İslam’a aynı yönden bakabileceğiniz kişiler ile beraber olmanız önerilmektedir. İslam’da Burçlar Cübbeli Ahmet Hoca tarafından da değinilen noktalardandır. Özellikle geleceğin belirlenmesi konusunda bir araç olarak gören kişilere karşı büyük ithamlarda bulunan hocanın bu konuda olumlu görüş bildirmediği de dikkate alınması gereken noktalardandır.  Hocaya en çok gelen soruların başında yıldızname baktırmanın ve hazırlatmanın caiz olup olmadığı ile alakalı olmaktadır. Hoca astroloji ilmini reddedecek herhangi bir açıklamada bulunmamıştır. Fakat burçların hayattaki birinci belirleyici faktör olarak ortaya koyulmasının da caiz olmadığı dikkate alınması gereken noktalardandır.

Cevza burcu İkizler burcu olarak da bilinmektedir. Zodyak haritalarında yer alan 3. burçtur. Boğadan hemen sonra gelmektedir. İslami literatürde bu burcun özellikleri ile alakalı yapılmış çalışmalara göz atabilirsiniz. Fakat kişilik özelliklerin tahlili ya da hayatta atacağınız bir sonraki adımın belirlenmesi konusunda tek kriter olarak burcu alırsanız din konusunda sıkıntıya düşeceğinizi de bilmelidir.

Burç Uyumu Cinsellik

Burç uyumu cinsellik testi denildiği zaman kişilik özelliklerinden başlayarak kişilerin doğdukları saate kadar bütün bilgilerin dikkate alınması gerekmektedir. Ancak bu şekilde cinsellik gibi karmaşık bir konu hakkında net yorum yapılabilir. Burçların cinsel uyum tablosu dikkate alındığı zaman ateş burçlarının ego ve cinselliği aynı potada erittikleri görülmektedir. Hava burçları ise daha çok cinselliği bir eğlence ve günlük sıkıntılardan arınma yöntemi şeklinde görmektedir. Toprak ve su burçlarında kişilerin cinselliğe yükledikleri anlam daha duygusal bir çerçeveye sahiptir.

Burç Uyumu Cinsellik

Burçların cinsellik özellikleri konusunda hem gruplarının hem de yükselen burçların bilinmesi lazımdır. Örneğin ikizler bucu değişken bir yapıda olduğu için ve bulunduğu ortamdan dahi kolaylıkla sıkıldığı için cinsellikte de partner değiştirmeye oldukça yatkındır. Burçlar ve cinsel pozisyonlar üzerinde yorumlamalar yaparak kişisel özelikler arasında da bağdaşım kurulması söz konusudur. Yine ikizler burcundan gidilirse eşinin kendine pozisyonlar konusunda ayak uydurmasını bekleyen ikizlerin ilişkiden sıkılmaması için karşısında bulunan kişinin aktif bir yapıda olması gerekmektedir. Burçların cinsellik sırları konusunda en sıkıntılı olan burçlardan biri de yine ikizler bir diğer deyiş ile Cevza burcudur. İkizler burcunun partnerinden beklentilerinin zaman zaman sınırı aşması da mümkündür.

Sekste en iyi burç olarak nitelendirilen boğanın ise kadınları daha çok duygusal yapıdayken erkeklerinin daha tensel bazda ilişkileri yorumladıkları bilinmektedir. Burç uyumu evlilik konu başlığı altında bir değerlendirme yapmadan önce kişilerin cinsel bakımdan uyumlu olup olmadıklarını bir test etmeleri gerekmektedir. Astroloji üzerinden hazırlanan analizlerin cinsellik konusunda genelde doğru çıktığı da belirtilmelidir. Kova burcu uyum tablosu kapsamında seks alanında en uyumlu beraberlik yakalayabilecekleri burçlar; aslan burcu, boğa burcu ve akrep.

Yükselen Burç Uyumu

Yükselen Burç Uyumu Hesaplama astroloji ile alakalı olarak yapılan diğer işlemlerden daha karmaşıktır. Öncelikli olarak yükselen burcun nasıl hesaplandığı konusunda bilgi verilmelidir. Bu konuda kişilerin doğum saatleri esas unsur olarak dikkate alınmaktadır. Doğum saatini dakikasına kadar biliyorsanız elde edeceğiniz analiz daha net ve yerinde olacaktır. Burç Uyumu Evlilik gibi önemli bir konuda dikkate alınacak ise kesinlikle yükselen burcun da dikkate alınması gerekmektedir.

Burç ve yükselen burç İlişkisi hakkında yorum yapmadan direkt olarak doğum tarihi üzerinden geliştirilen fikirlerin çok yerinde olmayacağı bilinmelidir. Doğum tarihinize göre belirlediğiniz burç size genel noktalar hakkında fikir verecektir. Yükselen burç ise detay öğrenmek isteyen kişilerin odak noktasıdır.

Burç uyumu yüzde kaç oranında gerçeği yansıtmaktadır sorusu özellikle yükselen burç konu başlığı altında en çok merak edilen bir diğer noktadır. Yükselen burcun doğruluk payının daha yüksek olduğu uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Özellikle doğum saatini hatasız şekilde sağlayan kişilerin elde edebilecekleri analizlerin daha da kabul edilebilir ve günlük hayata uygulanabilir olacağı da belirtilmelidir.

Yükselen Burç Uyumu

En Uyumlu Burç Çifti belirlenmesi aşamasında da çiftlerin her ikisinin de yükselen burçları ve yıldıznameleri hakkında fikir sahibi olmak gerekmektedir. Sadece burç uyumu konusunda değil hayatında önemli adımlar atacak olan kişilerin bir yıldızname çıkartmaları ve gökyüzünün yeni bir işe başlamak ya da yeni biri ile tanışmak için uygun olup olmayacağı hakkında da bilgi almaları mantıklı bir adım olacaktır.

Burç Uyumu Kadın Erkek cinsiyetlerine göre farklılık arz edebilmektedir. Bazı temel özellikler burçların kadınlarında da erkeklerinde de aynı olsa da bazı özellikler farklılık arz etmektedir. Örneğin yengeç burcunun kadını daha evcimenken erkekler için aynı şeyi söylemek çok da mümkün değildir. En azından yengeç kadınları kadar domestik bir hayattan hoşlanmadıkları da belirtilebilmektedir.

Yükselen Burç Ve Güneş Burcu Uyumu konu başlığı altında dikkate alınması gereken temel bilgiler;

 • Yükselen koç; bu yükselene sahip olan kişiler ne zamanlarını ne de paralarını boşa harcamak istemezler. Her zaman hedef odaklı gittikleri için bu durum zaman zaman çevrelerinde bulunan kişiler için yorucu olabilmektedir. Hele ki başak gibi zaten sorumluluk sahibi olan bir burç ile kombinlendiği zaman etkiler çok daha net olarak hissedilmektedir.
 • Yükselen boğa; oldukça uyumlu ve dingin ortamlardan hoşlanan boğaların yemek konusunda ne denli hassas oldukları bilinmektedir. Yükselen boğaların da iştah konusunda oldukça büyü problemler ile karşı karşıya kalabilecekleri eklenmelidir. İkizler ne adar dinamik bir hayattan hoşlanırsa boğaların da o derece stabilliği seven bir yapısı olduğunun altı çizilmelidir.
 • Yükselen ikizler; bulunduğu ortamdan çok çabuk sıkılan ve sürekli olarak bir değişim içerisinde olmayı arzu eden ikizlerin kolay sinirlendiğini de eklemek gerekmektedir. İkizler-yükselen ikizler eşleşmesinden meydana gelecek sonucun hem kişinin kendisi için hem de çevresi için yorucu bir faktör olacağının da belirtilmesi gerekmektedir.
 • Yükselen yengeç; evcimenliğin bir burç olarak karşılığını aramak istiyorsanız kesinlikle yengece bakmalısınız. Yengeç burcunun kadınları o denli yüksek bir aile içgüdüsüne sahiptir ki çocuklarının bu konuda oldukça şanslı olduğunu söylemek de yanlış olmaz. Yükselen yengeç de kişilere aile sevgisi ve bağlılık katmaktadır.

Yükselen burcunuz ile güneş burcunuz aynı ise özelliklerin daha keskin olarak sergilenmesine imkan tanırsınız. Örneğin ikizler burcu ve yükselen ikizler olan kişilerin sergileyecekleri özellikler tam manası ile bu burcu yansıtır biçimde olacaktır.

Burç Uyumu Tablosu bu şekilde değerlendirildiği zaman elde edilecek olan yapı çok daha net olmaktadır. Burç uyumu ve burçların kişiler üzerindeki etkisi hesaplanırken kişilerin yetiştikleri ortamın ve sahip oldukları çevresel faktörlerin oldukça önemli bir yer tuttuğu da belirtilmelidir.

En Uyumlu Burç Çifti

Burç uyumu yüzde bakımından merak edilmektedir. Özellikle yüzde kaç doğrudur gibi sorular sıklıkla dile getirilse de bunun bir yanılma payı olduğunu bilmelisiniz. Kişilerin çevrelerinden tutun aile yaşantılarına kadar birçok farklı alan tarafından şekillendirmeleri sebebi ile burçların etkisinin net şekilde ortaya koyulması zor bir hal alabilir.

Burç uyumu evlilik, aşk ve arkadaşlık gibi farklı kategorilerde incelenmelidir. Sadece kategori bazında değil aynı zamanda günlük ve haftalık olarak da incelemeler yapılmalıdır. Ancak bu şekilde daha günlük hayata uygulanabilir temel özellikler sunma imkanı elde edilebilir.

En Uyumlu Burç Çifti

Burç Uyumu Kadın Erkek ilişkilerinde oldukça belirleyici bir rol oynamaktadır. En keskin örnekler üzerinden konu açıklanırsa;

 • Akrep ve balık burcunun uyumu kişilerin en net şekilde dinginliği elde edebilecekleri beraberliklerden bir tanesidir. Özellikle akrebin hırslarından kurtulması için balık gibi dingin ve sakin bir çifte ihtiyacı vardır. Bunun yanı sıra balığın da ayakları daha net şekilde yere basan bir birey haline gelebilmesi için hayata sıkıca tutunan akrepten güç alması gerekmektedir. Bu iki çift kişilerin nasıl birbiri tamamlayacağı konusunda net bir bilgi vermektedir.
 • İkizler ikizler birlikteliği hem kendileri için hem de çevresindeki kişiler için baş döndürücü bir hızda ortaya çıkacaktır. Hiçbir zaman durup dinlenmeye vakit kalmayan bir ilişki hedefiniz varsa bu sizin için oldukça yerine bir seçim olacaktır. İyi yönde örneklerin yanı sıra uyumsuzlar üzerine de örneklemeler yapılmalıdır. Romantiklik konusunda arayış içerisinde olan kişileri bu eşleşmeden kesinlikle uzak durmaları gerekmektedir.

Burçların Cinsellik Uyumu da en az kişilik özelliklerinin uyumlu olması kadar önemlidir. Cinsel uyum konusunda hem yükselen burcunuza hem de güneş burcunuza göz atmalısınız. Tensel uyum hakkında bu şekilde daha detaylı veriler elde edebilirsiniz.

Hangi burçlar birbirine aşık olur ya da hangi burçların ilişkileri daha kalıcı olur sorularının yanıtı da kişisel özelliklerde ve burçlarda gizlidir. Aşk ve aşık olma konusunda burçların net bir etkisi olmasa da baskın ve cinselliğin sürdürülmesi konusunda çok önemli bir etkiye sahip olduğunun altı çizilmelidir. Yükselen Burç Uyumu ve haftalık burç analizleri ile ikili ilişkileriniz çıkmaza girmeden onu kurtarma imkanını da elde edebilirsiniz. Özellikle dolunay gibi kişilerin ruhi durumları üzerinde çok büyük etkilerin olduğu dönemlerde haftalık olarak burç yorumlarını kontrol etmek daha mantıklı olacaktır.

Uyumlu burçlar listesi içerisinde ikizler ve aslan burcunun çok önemli bir yeri vardır. Bu iki burç hem arkadaşlık hem de aşk konusunda oldukça iyi bir duruş sergilemektedir. Bu çiftin yanı sıra terazi ve boğa burcunun da ikili ilişkilerde harikalar yaratabileceği görülmektedir. Aile kurma söz konusu olduğu zaman yengeçler ve başaklar tercih edebileceğiniz en iyi eş adaylarındandır. İkizlerin ise eş adayı olarak tercih edilmesinin çok makul olmayacağı ayrıca belirtilmelidir.

En iyi anlaşan burçlar konu başlığında ise burçların aşk ilişkisi dışında dostluklarda çok uyumlu olmasını beklememelisiniz. Bazı arkadaşlıkların özellikle uyumsuz olan burçlar arasında daha sıkı bir şekilde ortaya çıktığı bilinmektedir. Örneğin akrep burcu ve başak burcu temel özellikler bakımından birbirine çok zıt olsa da en iyi dostluk oluşturabilenlerdendir. Buna alternatif olarak başak burcu ve aslan burcu ego bakımından ya da öncelikler açısından çok farklı olsa da dostluk ilişkilerinin harika bir düzlemde ilerleyebileceği belirtilmelidir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1798 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi sizlere küçük ama etkili önerileri sitemizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler yazılarımız tamamıyla Eniyisozler.Net için uzman yazarlar tarafından hazırlanmaktadır. Bu alanda yer alan bilgiler bir öneridir. Özgün ve siteye özel olarak yazılmıştır. Site içerisinde bazı Görseller googleden alıntıdır Telif olduğunu düşündüğünüz veya size aid olanı yayınlanmasını istemediğiniz görselleri Email yoluyla veya iletişim bölümünden bildiriniz. Bildirdiğiniz taktirde Görsel Kaldırılır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x