Çocuk Bakıcılarından Tüyler Ürpertecek Hikayeler | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Çocuk Bakıcılarından Tüyler Ürpertecek Hikayeler

Çocuk Bakıcılarından Tüyler Ürpertecek Hikayeler

Çocuk Bakıcılarından Tüyler Ürpertecek Hikayeler

Çocuklar masum korunmaya ve sevgiye muhtaç varlıklardır. Peki, çocukların kötü ruhlar ile iletişime geçebileceğini düşündünüz mü? Biz düşünmemiştik. Ancak çocuk bakıcılarının anlattıkları ürkücü hikâyeler sonrasında düşündük ve korktuk. Şimdi ben bu hikâyeleri okuduktan sonra çocuklardan korkarım yanlarından geçmem diyenler okumasın çocuk dediğin candır ben onu da korurum kendimi de diyenler buraya toplansın çünkü kolay kolay unutamayacağınız hikayeleri bir araya derledik.

Seni Bir Kavanoza Koyacağım

 • Seni Bir Kavanoza Koyacağım

Korku hikayelerimize biraz yavaş başlamak istedik. Bu yüzden aralarında en az ürpertici olanını seçtik. “ bakıcılık yaptığım kız çocuğu beni çok seviyordu. Ailesine sürekli olarak benden bahsediyormuş ve başka bir bakıcı istemediğini söylüyormuş. Bir gün yanına gittiğimde bana seni o kadar çok seviyorum ki öldüğün zaman seni küçük bir kavanozun içine koyacağım bu şekilde yanımdan hiç ayrılmamış olacaksın.”

Senin İçin Geliyor

 • Senin İçin Geliyor

“ bir gece arkadaşımın acil bir işi çıktığı için onun çocuklarına bakmak durumunda kaldım. Çocuklardan en küçüğü 5 yaşındaydı ve sürekli olarak resim çiziyordu. Bana çizdiği resimleri gösterdi. Resimler arasında dikkatimi çeken kendisini merdiven boşluğuna asmış olan bir kadın oldu. neden böyle bir resim çizdiğini sorduğumda bana bu resmi çizmemi o söyledi. Daha sonra korku dolu bir ifadeyle bana baktı ve dedi ki saklan çünkü senin için geliyor.”

Bütün Gece Bana Baktı

 • Bütün Gece Bana Baktı

 Yakın bir arkadaşım eşi ile birlikte sinemaya gitme planı yapmıştı. Çocuklarına bakmamı rica ettiler ve bende kabul ettim. En küçük çocukları 4 yaşındaydı hepsini yatırdıktan sonra arkadaşlarım gelene kadar televizyon izledim. Daha sonra eve döndüm. Sabah arkadaşımın telefonu ile uyandım. 4 yaşındaki çocuklarının anlattığına göre tüm gece boyunca onun kapısının önünde dikilip ona sırıtmışım. Bunu duyduğumda ne diyeceğimi bilemedim son derece korkunç bir durumdu.  

Merak Etme Kolları Yok

 • Merak Etme Kolları Yok

Beş yaşında Jack isimli bir çocuğa bakıcılık yapıyordum. Önce bana sonra yanımdaki boşluğa baktı ve yanımdaki keresteci gibi giyinmiş bir adamın oturduğundan bahsetti. O an dehşet dolu bir ifadeyle Jack’e baktım. Bana merak etme adamın kolları yok sana bir şey yapamaz dedi.

Ablasını Çok Seviyor

 • Ablasını Çok Seviyor

4 yaşındaki yeğenim her gün ablası hakkında konuşuyor. Onunla oyunlar oynadığından ve onu çok sevdiğinden bahsediyor. O küçük bir çocuk ve annesinin onu doğurmadan önce düşük yaptığını bilmiyor. Bu durum beni ürkütüyor.

Aynı Nicolas’a Benziyor

 • Aynı Nicolas’a Benziyor

Bundan tam iki yıl önce küçük kuzenim ile birlikte benim eski okul fotoğraflarıma bakıyorduk. Okul yıllıklarıma sıra geldiğinde kuzenim büyük bir heyecanla fotoğraftaki çocuğu gösterdi ve aynı Nicolas’a benziyor dedi. Ben de ona Nicolas’ın kim olduğunu sordum. Bana dolabımda yaşayan çocuk cevabını verdi. Bu anı düşündükçe hala geriliyorum.

O’da Uyusun

 • O’da Uyusun

Birkaç sene öncesinde yakın arkadaşımın kızını uyuması için ikna etmeye çalışıyordum. Henüz üç yaşında falandı. Bana neden uyuması gerektiğini sordu. Bende ona cevap olarak küçük kız çocuklarının bu saatlerde uyuması gerektiğini ve gecenin geri kalanında yakta olmaması gerektiğini söyledim. Daha sonrasında küsmüş bir ifadeyle arkamda boş olan odayı göstererek peki o zaman o kız neden uyumuyor? Onu da uyut dedi.

Komik Yüzler Yapıyor

 • Komik Yüzler Yapıyor

Geçtiğimiz hafta halamın evinde kalıyordum. Banyoya gitmek için yukarı çıkıyordum ki küçük kuzenimi gördüm. Merdivenlerde dikilmiş komik yüz ifadeleri yapıyor. Ancak karşısında yan yoktu. Ona gülümseyerek ne yaptığını sordum. Örgülü kadını taklit etmeye çalışıyorum dedi. O an etrafıma bakınma gereği duydum. Bizden başka kimse yoktu. Tedirginlikle de olsa örgülü kadının nerede olduğunu sordum bana eliyle merdivenlerin paralelinde bulunan kirişi işaret etti. Kadının şuan ne yapıyor olduğumu sorduğunda ise bana komik yüz ifadeleri yapıyor dedi. Tedirginlikle gülümseyerek rotamı halamın yanına çevirmiştim ki kuzenim arkamdan seslenerek artık beni taklit etmiyor dedi. Örgüleri boğazını çevreliyor dedi. Korkuyla kuzenime döndüm e tekrar söylemesini istedim. Bana kadın saç örgüleriyle kendisini asıyor ve bana komik yüz ifadeleri yapıyor dedi.  İyice korkmaya başladığım sırada birisinin nefes nefese kaldığını hissettim kuzenime döndüğümde komik yüz ifadeleri yapmaya devam ediyordu.

 


Bu yazı 774 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x