en iyi sözler

Çok Eğlenme Emojisi | Çok Eğlenme Emojisi Ne Anlama Gelir?
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Çok Eğlenme Emojisi | Çok Eğlenme Emojisi Ne Anlama Gelir?

Çok Eğlenme Emojisi | Çok Eğlenme Emojisi Ne Anlama Gelir?

Bu Yazımızda Çok Eğlenme Emojisi, Gözleri Kısılmış Dili Dışarda Gülen Emoji, Çok Eğlenme Emojisi Ne Anlama Gelir, Çok Eğlenme Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır Detaylar Yazımızda.

Çok Eğlenme Emoji Gözleri Kısılmış Dili Dışarda Gülen Emoji

Oldukça eğlenceli bir süreçle karşı karşıya kaldığınızı belirtmeniz için gülen emoji çeşitleri arasında, en ilgincini kullanabilirsiniz. Dilini dışarıya çıkartmış ve gözlerini kısmış bir şekilde gülmeye devam eden emoji, tüm gülüşler arasında en çok eğlenilen türe sahiptir. Hem görünümünün güzelliği hem de ilgi görme yoğunluğu nedeniyle son derece şık emojiler arasında gösteriliyor.


Çok Eğlenme Emojisi | Çok Eğlenme Emojisi Ne Anlama Gelir?

Çok Eğlenme Emoji Çok Eğlenme Emojisi Ne Anlama Gelir; Mutluluğunuzu belirtmenizi sağlayacak pek çok farklı emoji arasında, dilini dışarıya çıkarmış olan tipi seçebilirsiniz. Ayrıca gözlerin kısıklığı ve mutlu ifade de çok mutlu olduğunuzu göstermeniz için bire birdir.

Çok Eğlenme Emoji Çok Eğlenme Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; aşırı derecede eğlendiğiniz bir süreçle karşılaşıldığı taktirde, hem konuyla ilgili hem de kendi ruh halinizi yansıtacak şekilde emoji belirleyebilirsiniz. Çok eğlenme emojisi oluşturulurken, özellikle de içerisinde bulunduğunuz durumun sizi çok mutlu ettiğini ve keyif aldığınızı ifade etme imkanına sahip oluyorsunuz. İstediğiniz her zaman için ruh halinizi belirtebilir, herhangi bir duygusal sorun yaşamaksızın mutlu olduğunuzu ifade edebilirsiniz.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073392758/


Bu yazı 1302 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x