Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Dalgınlık Emojisi | Bıkkın ve Yorgun Emojisi

Dalgınlık Emojisi | Bıkkın ve Yorgun Emojisi

Bu Yazımızda Dalgınlık Emojisi, Dalgınlık Emojisi Ne Anlama Gelir, Dalgınlık Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır, Üzgün Emoji Detaylar Yazımızda.

Dalgınlık Emoji Bıkkın ve Yorgun Emojisi

Oldukça dalgın, mutsuz ve keyifsiz olduğunuza dair bir emoji oluşturulması sağlanmış ve üzgün emoji çeşitleri arasında bu surat ifadesine de yer verilmiştir. Görünümü itibariyle oldukça bıkkın ve yorgun, ayrıca dalgın yapısıyla dikkat çeken bir yüzü bulunuyor.


Dalgınlık Emojisi | Bıkkın ve Yorgun Emojisi

Dalgınlık Emoji Dalgınlık Emojisi Ne Anlama Gelir; Dalgınlığınıza gelen durumlarla karşılaştığınızda, özür dilerken kullanabileceğiniz güzel surat ifadeleri arasında yer alıyor. Hem durumun en net şekilde tasvir edilmesi hem de bulunduğunuz durumu anlatabilmeniz için başarılı bir emoji türüdür.

Dalgınlık Emoji Dalgınlık Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Dalgın olduğunuz, bir şeyi düşünemediğiniz veya karar alamadığınız gibi durumlar göz önünde bulundurulması için bu surat ifadesi oluşturuldu. Hem yorgun olduğunuz hem de mutsuz olduğunuz şeklinde yorumlanabiliyor fakat bir dalgınlık söz konusu olduğu için farklı anlamlar çıkarılabiliyor. Pişmanlık şeklinde de yorumlanması mümkün olduğu için, her zaman bu tarz dalgınlık emojisi benzeri surat ifadelerine farklı anlamlar vermeniz gerekiyor. Üzgün olunan ve aşırı stres içerisinde olduğunuz bir konu üzerine konuşuyorsanız, dalgınlığınızı belirtmek için bu emojiyi gönderebilirsiniz.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073452639/


Bu yazı 1402 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x