en iyi sözler

Emoji ifadeleri | Kutlama Emojileri, Emojilerin Anlamları
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Emoji ifadeleri | Kutlama Emojileri, Emojilerin Anlamları

Emoji ifadeleri | Kutlama Emojileri, Emojilerin Anlamları

Bu Yazımızda Emoji ifadeleri, Emoji Anlamları, Annelere Emojiler, Kutlama Emojileri, Hemşire Emojisi, Doktor Emojisi, Öğretmen Emojisi, Yemek Emojileri, Moda Emojiler Detaylar Yazımızda.

Emoji ifadeleri Birçok Derdimizin Göstergesi Oluyor

Emoji İfadeleri ile konuşmanın seyrinin nereye gideceği belirlenmektedir. Eğer karşımızdaki kişi biraz alıngan bir insansa söylediğimiz cümlenin yanına Gülen Surat Emoji gülücük kondurmak onun alınganlığının nüksetmemesi için mantıklı bir hareket olur. Ne yazık ki bazı insanlar şaka yaptığımızı anlamayacak ketumlukta olduğu için gülmekten Hıçkırarak ağlama emojisi ağlayan emojisi tam şaka cümlelerinin sonuna yakışır.


Emoji ifadeleri | Kutlama Emojileri, Emojilerin Anlamları

Çoğu kişinin resmen hayatını özetler nitelikte olan Göz Devirme Emojisi göz devirme emojisi de sıklıkla kullanılır. Hayatında çoğu şeye göz devirerek yaşayan kişiler için bu Emoji çölde su niteliğini taşır. Çünkü en komik cümlesinin sonunda bile göz devirmezse bu arkadaş ölebilir. Veya gerçekten göz devirmemiz gereken bir konuda cümleye cuk diye oturacak bir emojidir.

Cici Annelere Cici Emojiler

Emoji İfadeleri yenilik konusunda hız kesmiyor. Birbirinden farklı ve anlamlı emojilere katılan Gebe Kadın Emojisi gebe kadın emojisi neredeyse hamile kadınların kurtarıcısı oldu. Eh tabi ben de içimde insan taşısam her cümlemin sonuna her fotoğrafımın altına gebe kadın emojisini koyardım. Zaten Emoji dünyasında tek kişi görünüp iki kişi olan anlamlı emojilerden biri hâline gelmiştir.

Cici anneler bebekleri doğduğunda oldukça meşgul olabilmektedir. Özellikle bebeğini emzirirken atılan bir mesaja Emoji ile ne yaptığını emziren kadın emojisi emziren kadın emojisi ile kolaylıkla anlatabilir. Gözleri kapalı kendini emzirdiği bebeğine adayan anne emojisi cici annelerin vazgeçilemez ifadesi haline gelmiştir. Çoğu kişi tarafından büyük bir zevkle kullanılan emojiler arasındadır.

Yeni Üniversite Kazanana Emojili Kutlama

Emoji İfadeleri konusuna yenilik kazandıran gruplardan biri de yeni üniversite kazanan taze gençler olmaktadır. Bölümü kazandığı gibi okuduğu mesleğin emojisi hemen instagram biyografisinde yer alır. Öğretmense erkek öğretmen emojisi bayan öğretmen emojisi öğretmen, doktorsa erkek doktor emojisi bayan doktor emojisi doktor, mühendis ise bayan mühendis emojisi mühendis. Peki ya Su İşleri okuyanlar? Onlar için hangi emojiyi tavsiye edersiniz?

En eğlenceli emoji kullanımlarından biri de meslekle alakalı ifadeleri paylaşmak olmaktadır.

Aşçıysa yemek bölümünden çeşitli emojiler

Yemekler Bölümü Emojileri

Hemşireyse enjektör ve hastane ifadesi

hastane emojisi

Modacıysa da en güzel ayakkabılar ve elbiseler…

Moda Emojileri

Emoji dünyasına parmak uzatan kolunu kaptırır durumda. Çünkü dilimizin ucunda olup söyleyemediklerimize çok güzel tercüman olmakta ve bizi anlatmaktadır.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073146244/


Bu yazı 2064 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x