yandex
Emoji Nasıl Yapılır? | Emojilerin Gizli Anlamları
Günün Sözü

Emoji Nasıl Yapılır? | Emojilerin Gizli Anlamları

Emoji Nasıl Yapılır? | Emojilerin Gizli Anlamları

Bu Yazımızda Emoji Nasıl Yapılır?, Emojiyle Sevgilinin Gönlü Nasıl Fethedilir?, Emojilerin Gizli Anlamları, Sevginizi Göstermenin En Kolay Hali Emojiler Detaylar Yazımızda.

Emoji Nasıl Yapılır Ve Sevgilinin Gönlü Nasıl Fethedilir?

Emoji kullanmayan eş dosta çok suratsız ya da çok sık emoji kullanırken birden kullanmayı kesen sevgiliye de “çok tripli” diyebildiğimiz zamanlarda yaşıyoruz. Yani emojinin artık çok önemli bir iletişim aracı olduğunu kabul etmek ve buna göre hayata devam etmek gerek. Hatta o kadar benimsemiş durumdayız ki bazılarımız olan emojilerle yetinmeyerek emoji nasıl yapılır sorusunu bile yöneltebiliyor.


Emoji Nasıl Yapılır? | Emojilerin Gizli Anlamları

Hıçkırarak ağlama emojisi Ağlayan emojiAğlayanlar için onlarca yüz ifadesi, Burnundan soluyan emoji Ters bakan surat emojisikızma emojisi kızanlar için, uyku emojisi uyuklayanlar ya da Ters bakan surat emojisisıkılanlar için, Kalpli gülen surat emojisi sevgiden kalpleri gözlerine çıkanlar için, utanma emojisiutanan maymun emojisi utananlar için ve daha sayabileceğimiz bir çok duygu için bir emoji bulmak çok kolay. Facebook üzerinde, Twitter üzerinde, Whatsapp üzerinde, kısacası her yerde görebileceğimiz onlarca surat, onlarca farklı duyguya tercüman oluyor.

Emojilerin Gizli Anlamları Pek Çok Şeyi Anlatmaya Yetiyor

Bir gülücüğün sadece bir gülücükten ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Eğer emojiler arasındaki gülücüklerin gizli anlamlarını ve farklarını bilmiyorsanız, ifadelerin bu sırlarla dolu hikayesine göz atmamışsınız demektir. Bir bakıştan onlarca anlam çıkartarak trip atabilen kadınların bir gülücükten sadece bir anlam çıkarabileceğini mi düşünüyorsunuz? Elbette yanılıyorsunuz!

Emoji nasıl yapılır ve nerelerde nasıl kullanılır sorusuna cevap vermeniz için bu gizli anlamlara hakim olmalısınız. Böylece hoşlandığınız çocuğa gülümserken bir daha düşünecek ve ona en doğru gülücüğü göndereceksiniz. Çünkü kimi surat ifadeleri “samimiyetsiz” anlamına gelirken, kimi ifadeler de “güldüğüme bakma hiç komik değil” diyor. Kim bilir belki de emojileri hazırlayanlar bu surat ifadelerini takınmayı bilerek tercih etmiştir.

Artık Sevginizi Göstermenin En Kolay Hali Emojiler

Sevginizi ifade edemiyor, utanıyor, sıkılıyorsanız emojiler ne güne duruyor? Sevginizi göstermek için onlarca renk farklı kalpler, farklı yüzler sizleri bekliyor. Aşkınız çok büyük ve telefonunuzda olan emojiler size yetmediği, aşkınızı tam olarak ifade edemediği için emoji nasıl yapılır sorusunu mu soruyorsunuz?

O zaman farklı programlar kullanabilir ya da birden çok emojiyi yan yana getirerek bunlardan anlamlı bir bütün oluşturabilirsiniz. Sizin için hazırlanan onlarca farklı şekil içerisinde elbet aşkınızı anlatmanın bir yolunu bulacağınızdan ve en güzel kombinasyonu yapacağınızdan eminiz.


Bu yazı 2599 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x