En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Dalgınlık Emojisi

1 Aralık 2018

Dalgınlık Emojisi

Dalgınlık Emoji Dalgınlık Emojisi

Oldukça dalgın, mutsuz ve keyifsiz olduğunuza dair bir emoji oluşturulması sağlanmış ve üzgün emoji çeşitleri arasında bu surat ifadesine de yer verilmiştir. Görünümü itibariyle oldukça bıkkın ve yorgun, ayrıca dalgın yapısıyla dikkat çeken bir yüzü bulunuyor.

Dalgınlık Emoji Dalgınlık Emojisi Ne Anlama Gelir; Dalgınlığınıza gelen durumlarla karşılaştığınızda, özür dilerken kullanabileceğiniz güzel surat ifadeleri arasında yer alıyor. Hem durumun en net şekilde tasvir edilmesi hem de bulunduğunuz durumu anlatabilmeniz için başarılı bir emoji türüdür.

Dalgınlık Emoji Dalgınlık Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Dalgın olduğunuz, bir şeyi düşünemediğiniz veya karar alamadığınız gibi durumlar göz önünde bulundurulması için bu surat ifadesi oluşturuldu. Hem yorgun olduğunuz hem de mutsuz olduğunuz şeklinde yorumlanabiliyor fakat bir dalgınlık söz konusu olduğu için farklı anlamlar çıkarılabiliyor. Pişmanlık şeklinde de yorumlanması mümkün olduğu için, her zaman bu tarz dalgınlık emojisi benzeri surat ifadelerine farklı anlamlar vermeniz gerekiyor. Üzgün olunan ve aşırı stres içerisinde olduğunuz bir konu üzerine konuşuyorsanız, dalgınlığınızı belirtmek için bu emojiyi gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ