En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Dil Dışarıda Göz Kırpma Emojisi

1 Aralık 2018

Dil Dışarıda Göz Kırpma Emojisi

Dil Dışarıda Göz Kırpma Emoji Dil Dışarıda Göz Kırpma Emojisi

Dilinizin dışarıda olduğu, gözlerinizden birini kırptığınız gülme emojisi, özellikle mutlu olduğunuz ve eğlendiğiniz durumlar için kullanıma uygundur. Her türlü eğlenceli durumda rahatlıkla kullanılabilir.

Dil Dışarıda Göz Kırpma Emoji Dil Dışarıda Göz Kırpma Emojisi Ne Anlama Gelir; Dilinizin dışarıda olduğu bir gülme şekli olarak görülürken, aynı zamanda gözlerinizden birinin de kapalı olması, şaka yaptığınız ve bir konuyla ilgili alay ettiğiniz yönünde yorumlanır. Genel kanının aksine, bir kişiyle ilgili olumlu yorum bildirdiğinizde değil, dalga geçtiğiniz durumlarda kullanmanızın uygun olacağı bir yapısı bulunuyor.

Dil Dışarıda Göz Kırpma Emoji Dil Dışarıda Göz Kırpma Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Dili dışarıda bir şekilde göz kırpan kişinin tasvir edildiği yüz ifadesinde son derece mutlu olduğunuzu, şaka yaptığınızı veya dalga geçtiğinizi gösteren bir tavır bulunur. Sinirlendirdiğiniz bir kişiye karşı göndermemeniz gereken emojilerden bir tanesi konumunda bulunur. Her zaman için eğlenmek isteyen ve mutlu olduğunu göstermek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Sevdiğiniz ve yakından tanıdığınız kişilerle muhabbet ederken dil dışarıda göz kırpma emojisi gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ