En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Kelimelerle Anlatamıyorsan Emojilerle Aşk Sözleri Oluştur

5 Nisan 2017

Emojilerle Aşk Sözleri Oluştur

Kelimelerle Anlatamıyorsan Emojilerle Aşk Sözleri Oluştur

Biliyoruz ki çok aşıksın ve her aşık gibi biraz da utangaçsın. Artık kalbinde kelebeklerin uçuştuğunu sözlerle değil, hemen telefonundaki kelebek kelebek emojisi emojisiyle anlatabilecek teknolojiye sahip olduğun için işin çok da zor değil. Emojilerle aşk sözleri oluşturmak için Whatsapp gibi uygulamalara girmen yeterli. Üstelik bizce kurduğun bu cümleler sevgilinin gözünden kalpler Kalpli gülen surat emojisi çıkartmaya yetecek.

Abartarak Evlilik Teklifini Emojilerle Yapmaya Ne Dersin?

Belki biraz fazla gelecek ama aşk sözleri, gülücükler, kalpler, uçan balonlar ve çok daha fazlası her çiftin günlük hayatta en az 10 kere birbirine gönderdiği emojiler arasında olurken, sen biraz abartarak evlilik teklifini bu yolla yapmaya ne dersin? Üstelik evlilik teklifini en ucuza kapatmanın yolu da kesinlikle yüzük yüzük emojisi emojisi kullanmak!

Pek çok erkek büyüteçle bile zor görülebilecek bir tek taş için yüzlerce lira bayılırken, sen büyük ekran telefonlarda zoom yaptıkça daha da büyüyen yüzük emojisiyle sevgilinin gözlerini kamaştırabilirsin. Hem her kadın farklı bir evlilik teklifi istemez mi? İşte en büyük farkın bu olacak.  Emojilerle aşk sözleri yerine emojilerle evlilik teklifi eden bir adama hangi kadın evet demez ki?

Sevgiliyken Bol Emoji Kullanmanın Yararlarını Unutma

Sevgili olmak zor, hele sevgili kalmak daha da zor! Aslında işin sırrı tartışmalardan bol bol kaçınmak adına her cümlenin sonuna bir emoji basıp geçmek! Böylece tartışmaya mahal vermeden sırıtan bir emoji tüm kalpleri yumuşatacak. Çoğu kadın ya da erkek sanal aşkın gizemlerini emojilerde buluyor. İşin inceliği de bu emojileri doğru yerde ve doğru zamanlarda kullanabilmek.

Emojilerle aşk sözleri oluşturmak için yaratıcılığınızı kullanarak sevgilinizi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Üstelik sadece sevgi sözcükleri değil, kızmanın bile emojiyle tadı bir başka. Düşünsenize, erkek arkadaşınıza gönderdiğiniz bir öküz öküz emojisi emojisi ne kadar da çok şeyi o an ifade edecek. Ya da gönlünü almak istediğiniz sevgilinize bir gül gül emojisi göndererek çiçekçilerin  yoluna taş koysanız da, sevgilinizin gönlüne giden yolları açmış olacaksınız. Bu nedenle sanal dünyanın, özellikle de emojilerin nimetlerinden faydalanarak ilişkinizi çok daha anlamlı hale getirebilir ve iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ