Emojilerle Mesaj Yazmanın Avantajları Ve Dezavantajları – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Son Dakika

Emojilerle Mesaj Yazmanın Avantajları Ve Dezavantajları

Emojilerle Mesaj Yazmanın Avantajları Ve Dezavantajları

Emojilerle Mesaj Yazmanın Avantajları Ve Dezavantajları Emojilerle Mesaj Yazma genelde bizlere yardımcı olan bir durumdur. Çünkü mesaj atarken duygularımızı karşı tarafa geçirme de bir takım problemler yaşayabiliriz. Kurduğumuz bir cümle karşı tarafa ters gelebilir. Durum böyle olunca emojiler kurtarıcı mesaj yazma şeklimizdir. Hiçbir kelime yazmadan emojilerle derdimizi anlatmak kolay olabilir. Emojiler sadece mesaj yazarken değil instagrama fotoğraf atarken […]

Emojilerle Mesaj Yazmanın Avantajları Ve Dezavantajları

Emojilerle Mesaj Yazma genelde bizlere yardımcı olan bir durumdur. Çünkü mesaj atarken duygularımızı karşı tarafa geçirme de bir takım problemler yaşayabiliriz. Kurduğumuz bir cümle karşı tarafa ters gelebilir. Durum böyle olunca emojiler kurtarıcı mesaj yazma şeklimizdir. Hiçbir kelime yazmadan emojilerle derdimizi anlatmak kolay olabilir.

Emojiler sadece mesaj yazarken değil instagrama fotoğraf atarken de yardım alabileceğiniz ifadelerdir. Fotoğrafta hissettiklerimizi sadece bir Emoji ile karşı tarafa hissettirmek mümkün olmaktadır. Huzurlu yüz emojisi, gözlerinden kalpler çıkan Emoji, gülmekten ağlayan emoji bileee tercümandır. Mesaj atarken de bir dizi Emoji bizlere yardımcı olan durumlar arasında yer alabilir.

Benim Güzel Emojilerim Var

Emojilerle Mesaj yazma işinin en avantajlı durumlarından biri de şüphesiz ki mesaj uzatma yöntemi olmasıdır. Eğer kişi attığı mesajı uzatmak istiyorsa bitmesin istiyorsa atacağı bir Emoji ile bunu sağlayabilir. Yani bir bakıma konuşacak konu bittiğinde uzatmanın en güzel yönlerinden biri olarak renkli emojiler atılabilir. Eminiz ki karşı taraf sizin bu çabanızı görmezden gelmeyerek konu açacak, konuşmaya devam edecektir.

İki kişinin özel şarkısı olur da emojisi olmaz mı? Sevdiğiniz arkadaşınızla, aile bireylerinizden biriyle, sevgilinizle özel emojiniz bulunabilir. Bu hiç alakası olmayan saçmasapan bir emoji de olabilir. Ama sizin içinizde anlamı olduğu için o emojiyi görür görmez içiniz ısınabilir. Özel emojiler de özel şarkılar kadar anlamlıdır.

Yalnız Ben O Emojiyi Sevmiyorum

Emojilerle Mesaj yazma işinin en kötü durumlarından biri de bizim bayılarak kullandığımız emojinin karşı kişi tarafından beğenilmemesi durumudur. Yani bize güzel şeyler uyandıran emojiler karşı kişinin hoşuna gitmeyebilir, farklı bir his uyandırımı söz konusu olabilir. Özellikle argo emojiler konusunda dikkat edilmesi gerekilebilir.

Emojiler konusunda bile hassas davranmamız gereken bir dönem içerisindeyiz. Sonuçta kusan adam emojisini gönderdiğimiz arkadaşımızın midesi bulanabilir ve bu durum hiç hoş olmaz. Dil çıkaran emojileri de aile bireylerine göndermek biraz ayıp olabilir. Özellikle babaya mesaj atarken daha makul Emojili mesajlar atmak önemli bir konu hâline gelir.

 


Bu yazı 797 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?


YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM