Emojilerle Şarkı Anlatmanın Eğlencesi Anlatılmaz Yaşanır – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Emojilerle Şarkı Anlatmanın Eğlencesi Anlatılmaz Yaşanır

Emojilerle Şarkı Anlatmanın Eğlencesi Anlatılmaz Yaşanır

emojilerle şarkı anlatma ve cevapları, emojilerle anlatılan şarkı hangisidir, emojilerle şarkı cevapları, emojilerle şarkı kolay, emojilerle anlatılan şarkı nedir, emojilerle anlattığımız şarkı

Emojilerle Şarkı Anlatmanın Eğlencesi Anlatılmaz Yaşanır

Emojilerle Şarkı anlatma kadar eğlenceli bir mesajlaşma çeşidi kişiler arasında olamaz. Oldukça zevkli ve zaman geçirmek adına kişilerin ilgi duyduğu bir eğlence yöntemidir. Kişiler mesajlaşırken canları sıkıldığında eğlenmek için bu yöntemi kolaylıkla kullanabilirler. Emojilerin çeşitliliği sayesinde her türlü şarkı anlatılabilir.

Emojilerin çeşitliliği ile Tarkan’ın şarkılarından Müslüm Gürses’e kadar birçok şarkıyı emojilerle birbirimize anlatmak mümkündür. Emojilerin en anlamlıları ile karşı tarafa yazdığımız şarkıyı atarak hangisi olduğunu bilmesini sağlarız. Kişi oldukça eğlenceli bir konuşma gerçekleştirmiş olur. Akdeniz akşamları, gülpembe, sevdam bir ateş, vazgeç gönül, seni bana yazmışlar, çalkala gibi birçok şarkıyı emojilerle karşımızdaki kişilere anlatabilir ve oldukça fazla eğlenme şansı yakalayabiliriz.

Şarkıları Emojilerle Anlatma Oyun Haline Getirilebilir

Emojilerle Şarkı anlatma durumu oldukça güzel bir oyun haline getirilebilir. Özellikle arkadaşlarımızla oluşturduğumuz grupla canımız sıkılıyorsa başvuracağımız bir oyun çeşidi olarak görülmektedir. Herkes sırayla Emoji kullanarak seçmiş olduğu bir şarkıyı anlatır ve karşı taraf da bunu bilmek için çabalar. Sonuçta ortaya oldukça komik görüntüler ve tahminler çıkar.

Arkadaşlarımızla sonucunda birbirimize bir şey ısmarlama amacıyla bile kullanabileceğimiz bir oyundur. Whatsapp grubunda yer alan kişiler birkaç gruba ayrılarak şarkı anlatır, karşı taraf bunu bilmeye çalışır. En çok doğru tahminde bulunan grup ise kazanan taraf olmuş olur. Sonuçta da gruplar birbirine yemek ısmarlayabilir, hediye alabilir. Çıkarlı bir oyun haline bile getirilebilir.

Emojilerle İlan-ı Aşk

Emojilerle Şarkı anlatma ile kişiler whatsapp da eğlenmesinin yanı sıra aşkını bile karşı tarafa ilan edebilir. Karşımızdaki kişiye kendisini özel hissettirmek istediğimiz zamanlarda seçeceğimiz oldukça güzel bir şarkıyı emojilerle anlatarak romantikliğin zirvesine yerleşebiliriz. Vazgeçilmez bir sevgi gösterme yöntemi olarak görülebilir.

Her daim sevdiğinize sevildiğini hissettirmek isteyebilirsiniz. Bunun için ona da emojilerle şarkı oyununu oynamayı teklif edebilirsiniz. Bu oyunu oynama süresi boyunca da birbirinden anlamlı romantik şarkıları emojilerle anlatarak ilişki pekişebilir ve iki taraf da mutlu olabilir. Evlenme teklifi etmek isteyenler de ilan-ı aşk ediyorum şarkısı mantıklıdır. Kocaman kalpler en çok mutlu eden emojilerdir.

 


Bu yazı 624 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM