En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

En Komik Smilelar Sizden Bile Komik!

16 Ocak 2018

En Komik Smilelar Sizden Bile Komik!

En Komik Smilelar Sizden Bile Komik!

Komik olmak kesinlikle herkesin becerebildiği şeylerden biri değil. Özellikle de komik olmadığı halde komik olduğunu düşünenler için durumun daha da vahim olduğunu söyleyebilir ve böyle durumlarda arkadaşlarına sabır dileyebiliriz. Ancak komik olduğunuzdan çok da emin değilseniz, anlattıklarınızı daha etkili bir hale getirecek olan smileları kullanabilir ve böylece ortamın komiklerinden olabilirsiniz.

En komik smilelar için telefonunuzun Whatsapp ya da Instagram gibi uygulamalarına girebilir ve buradan anlattığınıza en uygun smileları seçebilirsiniz. Böylece anlattıklarınıza gelen kahkahaların çok daha fazla olduğunu görecek ve emojinin etkisini anında hissedeceksiniz.

Kahkahaları Arttırmak İçin Smile Kullanın

Onlarca komik smile içerisinden hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz bunun için tekrar göz atabilirsiniz. Sahte gülücüklerden dans edenlere, bilgili smilelardan işçi suratlara kadar seçenekleri arttırabildiğimiz emojiler arasında hayvanlar da çok fazla kullanılan oldukça eğlenceli smilelar arasındadır.

En komik smilelar genelde az önce yukarıda bahsettiğimiz hayvanlar içerisinden çıkar. Bunlar dışında daha pek çok obje ve surat ifadesi bulabileceğiniz için anlattığınıza en uygun emojiyi bulma konusunda zorluk çekmezsiniz. Hatta olayı abartarak hiç konuşmadan sadece emojiler kullanarak bile pek çok şey anlatabileceğinizi söyleyebiliriz. “Ben konuşmayı sevmiyorum beni çözen böyle çözsün” diyorsanız, emojilerin bunun için son derece mantıklı olduğunu da söyleyebiliriz. Komik smile seçimi yaparken de bunu sosyal medyada yorum olarak yapabilir ve onlarca kişiye espritüel olduğunuzu ifade edebilirsiniz.

Emojilerle Her Duyguyu Anında Verin

Emoji kullanımının bu kadar fazla olmasının en büyük nedeni her duyguyu kesinlikle anında verebiliyor olmasından kaynaklı. Yani utandığınız zaman, kızdığınız zaman, çok neşelendiğinizde, biraz tebessüm etmek istediğinizde, uykunuz geldiğinde, sıkıldığınızda, trip atmak istediğinizde, üzüldüğünüzde ve daha sayabileceğimiz bir çok durumda anında kullanabileceğiniz bir emoji bulacaksınız. Üstelik anlatmaya çalıştığınızı tam olarak ifade eden emojiler olacağı için başka bir söze ya da diyaloğa ihtiyaç olmayacaktır.

En komik smilelar için kendi sık kullandığınız emojiler arasında gezinebilir ve insanları kahkahalara boğacak emojileri kolaylıkla bulabilirsiniz. Size özel emojiler yaratmak için oluşturulan çeşitli yazılım programlarını kullanarak farklı smilelar bulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ