Facebook Yüz İfadeleri Anlamlarıyla Yorumların Şahı Olun – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Facebook Yüz İfadeleri Anlamlarıyla Yorumların Şahı Olun

Facebook Yüz İfadeleri Anlamlarıyla Yorumların Şahı Olun

Facebook Yüz İfadeleri Anlamlarıyla Yorumların Şahı Olun Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal mecraları sık sık kullanıyorsanız sizin de eliniz elbet emojilere gidiyor. Çünkü artık pek çok duyguyu bu emojilerle anlatırken kimi zaman da ifade edemediklerinizi yüz ifadeleri sayesinde hayata dökebiliyorsunuz. İyi bir Facebook kullanıcısıysanız yaptığınız yorumlarla kankanıza kahkahalar attırabilir, hoşlandığınız kişinin yanaklarını kızartabilir ya da […]

Facebook Yüz İfadeleri Anlamlarıyla Yorumların Şahı Olun

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal mecraları sık sık kullanıyorsanız sizin de eliniz elbet emojilere gidiyor. Çünkü artık pek çok duyguyu bu emojilerle anlatırken kimi zaman da ifade edemediklerinizi yüz ifadeleri sayesinde hayata dökebiliyorsunuz. İyi bir Facebook kullanıcısıysanız yaptığınız yorumlarla kankanıza kahkahalar attırabilir, hoşlandığınız kişinin yanaklarını kızartabilir ya da eşe dosta sınırlarınızı gösterebilirsiniz. Facebook yüz ifadeleri sayesinde siz de sosyal medyanın şahı olabilirsiniz.

Sosyal Medya Emojisiz Olmaz

Büyük küçük herkesin kullandığı Facebook artık çoğumuzun gün içinde sorgusuz sualsiz açıp gezindiği platformların başında geliyor. Arkadaş listemizde artık teyzelerimizi, amcalarımızı görmekten ve onların yorumlarına cevap vermekten kimi zaman sıkılsak da, bunu en kolay şekilde emojiler sayesinde yapabiliyoruz.

Whatsapp ve benzeri platformlardan sonra beğeni yerine emoji özelliği de koyan Facebook “bakın ben teknolojiden geri kalmadım” mesajı veriyor.  Facebook yüz ifadeleri sayesinde zaten aşina olduğumuz emojileri kullanarak kendimizi çok daha güzel bir biçimde yansıtabiliyoruz. Bu nedenle artık yorum yapmak, sevgimizi belli etmek ya da tepkimizi göstermek çok daha kolay oluyor.

Her bir emojinin kendi anlamı olduğu kadar alt anlamlar barındırdığını da unutmamak gerek. Çünkü kimi gülücükler “ben gülüyorum ama samimi değilim” derken kimi gülücükler de en yakın arkadaşımıza gönderdiğimiz kalpli gözlerden oluşuyor. O yüzden Facebook içerisinde de arkadaşlarınızın konumuna göre onlara en yakışır emojiyi kullanacağınızdan eminiz.

Her İlişkinin Başlangıcına Bir Emoji Yakışır

İster arkadaşlık ilişkisi ister aşk ilişkisi olsun iletişim artık emojilerle sağlanıyor. Hiç emoji göndermediğiniz için sevgiliniz size trip atabiliyor ya da samimiyetsiz gülücük gönderdiğiniz için arkadaşınız size kızabiliyor. Hatta birine yanlışlıkla kalpli öpücük göndererek belki de bir ilişkinin tohumlarını serpmiş oluyorsunuz.  Facebook yüz ifadeleri de neden bir ilişkinin başlangıcı olmasın?

Artık her ilişkinin başlangıcına bir emoji çok yakışıyor. Bu ister kuzeninizin yanlışlıkla gönderdiği bir surat ifadesi olsun, isterseniz de bir kurbağa emojisi. Önemli olan öptüğünüz kurbağa sizin için bir prense dönüşüyorsa o zaman buna emojiler arasından seçeceğiniz bir kalpli göz elbet yakışacaktır.

 


Bu yazı 325 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
Admin: :D
2019-05-26 21:20:30
2019-05-26 21:18:29
Sinem: 👏
2019-05-24 00:46:34