Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi

Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi

 Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi Üzgün olduğunuzu ifade etmenizi sağlayan, pişmanlık ve hayal kırıklığı duygularında oluşan yüzün tasarlanması için belirlenen pek çok emojiden bir tanesidir. Hangi nedenle pişman olduğunuza bağlı olarak, genellikle farklı kişilerin sizi üzmesinden kaynaklanan üzüntünüzü belirtmeniz mümkün oluyor. Mutsuz emoji türlerinde olduğu gibi, üzüntülerinizi ve huzursuzluklarınızı göstermeniz için oluşturulmuştur.  Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi […]

Hayal Kırıklığına Uğramış Emoji Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi

Üzgün olduğunuzu ifade etmenizi sağlayan, pişmanlık ve hayal kırıklığı duygularında oluşan yüzün tasarlanması için belirlenen pek çok emojiden bir tanesidir. Hangi nedenle pişman olduğunuza bağlı olarak, genellikle farklı kişilerin sizi üzmesinden kaynaklanan üzüntünüzü belirtmeniz mümkün oluyor. Mutsuz emoji türlerinde olduğu gibi, üzüntülerinizi ve huzursuzluklarınızı göstermeniz için oluşturulmuştur.

Hayal Kırıklığına Uğramış Emoji Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi Ne Anlama Gelir; Hayal kırıklığıyla karşılaşmış olan herkes tarafından, mutsuzluk durumunun ifade edilmesi için belirlenmiş bir emoji çeşididir. Huzursuz ve keyifsiz olduğunuz durumları özellikle sevdiklerinizle paylaşırken kullanabilirsiniz.

Hayal Kırıklığına Uğramış Emoji Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Hangi konuyla ilgili hayal kırıklığına uğradığınız fark etmeksizin her zaman için iletişimlerinizle görüşebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramış emoji ile kendinizi ifade ederken hiçbir zorluk yaşamayacak, mutsuzluğunuzun ve pişmanlığınızın temel nedeninin ne olduğunu belirtmeniz mümkün olacaktır. Hayal kırıklığınızı belirtmeden önce bu emoji ve mutsuz olduğunuzu belirtmenizi sağlayan emojiyi kullanabilirsiniz. Direkt olarak hangi durumlar nedeniyle üzgün olduğunuzu belirttiğinizde, mutsuzluğunuzun sebebi de çok net bir şekilde anlaşılabilir olacaktır.


Bu yazı 237 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
Admin: :D
2019-05-26 21:20:30
2019-05-26 21:18:29
Sinem: 👏
2019-05-24 00:46:34