En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi

1 Aralık 2018

Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi

Hayal Kırıklığına Uğramış Emoji Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi

Üzgün olduğunuzu ifade etmenizi sağlayan, pişmanlık ve hayal kırıklığı duygularında oluşan yüzün tasarlanması için belirlenen pek çok emojiden bir tanesidir. Hangi nedenle pişman olduğunuza bağlı olarak, genellikle farklı kişilerin sizi üzmesinden kaynaklanan üzüntünüzü belirtmeniz mümkün oluyor. Mutsuz emoji türlerinde olduğu gibi, üzüntülerinizi ve huzursuzluklarınızı göstermeniz için oluşturulmuştur.

Hayal Kırıklığına Uğramış Emoji Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi Ne Anlama Gelir; Hayal kırıklığıyla karşılaşmış olan herkes tarafından, mutsuzluk durumunun ifade edilmesi için belirlenmiş bir emoji çeşididir. Huzursuz ve keyifsiz olduğunuz durumları özellikle sevdiklerinizle paylaşırken kullanabilirsiniz.

Hayal Kırıklığına Uğramış Emoji Hayal Kırıklığına Uğramış Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Hangi konuyla ilgili hayal kırıklığına uğradığınız fark etmeksizin her zaman için iletişimlerinizle görüşebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramış emoji ile kendinizi ifade ederken hiçbir zorluk yaşamayacak, mutsuzluğunuzun ve pişmanlığınızın temel nedeninin ne olduğunu belirtmeniz mümkün olacaktır. Hayal kırıklığınızı belirtmeden önce bu emoji ve mutsuz olduğunuzu belirtmenizi sağlayan emojiyi kullanabilirsiniz. Direkt olarak hangi durumlar nedeniyle üzgün olduğunuzu belirttiğinizde, mutsuzluğunuzun sebebi de çok net bir şekilde anlaşılabilir olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ