En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Keyifsiz Emojisi

2 Aralık 2018

Keyifsiz Emojisi

Keyifsiz Emoji Keyifsiz Emojisi

Mutlu olmadığınız, yaptığınız şeyle veya aldığınız haberle ilgili keyifsiz olduğunuzu belirtmenizi sağlayan emojilerden bir tanesi olarak yoğun ilgi görüyor. Her zaman için, keyifsizliğinizi ve isteksizliğinizi ifade etmenizin en kolay yollarından bir tanesi konumunda yer alıyor. Hem kendinizi en net şekilde ifade edebilmeniz hem de her türlü durumda özellikle mutsuzluğunuzu gösterebilmeniz için uygun oluyor.

Keyifsiz Emoji Keyifsiz Emojisi Ne Anlama Gelir; Keyifsiz olduğunuza dair bir yapısı bulunan keyifsiz emojisi ile mutsuz olduğunuzu göstermeniz mümkün oluyor. Yaptığınız ödemelerden, aldıklarınızdan, kullandığınız eşyalardan, bir kişiyle ilgili düşüncelerinizden dolayı mutsuz olabilirsiniz. Herhangi bir işe başlarken mutsuz emojisi ile birlikte keyifsiz emojisini de atabilirsiniz.

Keyifsiz Emoji Keyifsiz Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Kendinizi mutuz olarak ifade etmenizi sağlayan yapısın bulunması da yoğun ilgi görüyor. Her zaman için hem uygunluk sorunuyla karşılaşılmaması hem de direkt olarak keyifsizliğinizi ifade edebilmeniz için uygun yapısı bulunuyor. Hangi duygular içerisinde olduğunuzu ise özellikle düşündüklerinizi dile getirirken bu emojiyle birlikte daha net olmasını sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ