Keyifsiz Emojisi – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Keyifsiz Emojisi

Keyifsiz Emojisi

 Keyifsiz Emojisi Mutlu olmadığınız, yaptığınız şeyle veya aldığınız haberle ilgili keyifsiz olduğunuzu belirtmenizi sağlayan emojilerden bir tanesi olarak yoğun ilgi görüyor. Her zaman için, keyifsizliğinizi ve isteksizliğinizi ifade etmenizin en kolay yollarından bir tanesi konumunda yer alıyor. Hem kendinizi en net şekilde ifade edebilmeniz hem de her türlü durumda özellikle mutsuzluğunuzu gösterebilmeniz için uygun oluyor. […]

Keyifsiz Emoji Keyifsiz Emojisi

Mutlu olmadığınız, yaptığınız şeyle veya aldığınız haberle ilgili keyifsiz olduğunuzu belirtmenizi sağlayan emojilerden bir tanesi olarak yoğun ilgi görüyor. Her zaman için, keyifsizliğinizi ve isteksizliğinizi ifade etmenizin en kolay yollarından bir tanesi konumunda yer alıyor. Hem kendinizi en net şekilde ifade edebilmeniz hem de her türlü durumda özellikle mutsuzluğunuzu gösterebilmeniz için uygun oluyor.

Keyifsiz Emoji Keyifsiz Emojisi Ne Anlama Gelir; Keyifsiz olduğunuza dair bir yapısı bulunan keyifsiz emojisi ile mutsuz olduğunuzu göstermeniz mümkün oluyor. Yaptığınız ödemelerden, aldıklarınızdan, kullandığınız eşyalardan, bir kişiyle ilgili düşüncelerinizden dolayı mutsuz olabilirsiniz. Herhangi bir işe başlarken mutsuz emojisi ile birlikte keyifsiz emojisini de atabilirsiniz.

Keyifsiz Emoji Keyifsiz Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Kendinizi mutuz olarak ifade etmenizi sağlayan yapısın bulunması da yoğun ilgi görüyor. Her zaman için hem uygunluk sorunuyla karşılaşılmaması hem de direkt olarak keyifsizliğinizi ifade edebilmeniz için uygun yapısı bulunuyor. Hangi duygular içerisinde olduğunuzu ise özellikle düşündüklerinizi dile getirirken bu emojiyle birlikte daha net olmasını sağlayabilirsiniz.


Bu yazı 214 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-12-15 19:23:56
2019-12-09 23:03:14
2019-12-09 23:01:19
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
2019-05-26 21:18:29