Korkmuş Emojisi – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Korkmuş Emojisi

Korkmuş Emojisi

 Korkmuş Emojisi Endişelendiğiniz her türlü durum için, yakınlarınıza kendinizi anlatabilmeniz ve ne hissettiğinizi bilmelerini sağlayabilmeniz için kullanmanız mümkün oluyor. Korkma emojisi ile endişeleriniz, üzüntünüz ve pişmanlık duyduğunuz durumu anlatmanız da son derece kolay oluyor.  Korkmuş Emojisi Ne Anlama Gelir; Hangi durumla ilgili bir sorun yaşadığınız, ne konuda mutsuz olduğunuz, ne istediğiniz fakat hedefinize ulaşamadığınız göz […]

Korkmuş Emoji Korkmuş Emojisi

Endişelendiğiniz her türlü durum için, yakınlarınıza kendinizi anlatabilmeniz ve ne hissettiğinizi bilmelerini sağlayabilmeniz için kullanmanız mümkün oluyor. Korkma emojisi ile endişeleriniz, üzüntünüz ve pişmanlık duyduğunuz durumu anlatmanız da son derece kolay oluyor.

Korkmuş Emoji Korkmuş Emojisi Ne Anlama Gelir; Hangi durumla ilgili bir sorun yaşadığınız, ne konuda mutsuz olduğunuz, ne istediğiniz fakat hedefinize ulaşamadığınız göz önünde bulundurularak da yorum yapılabiliyor. Korkma sembolü, olumsuz bir manaya geldiği gibi kendinizi çaresiz hissettiğinizi belirtmenize de imkan tanıyacaktır.

Korkmuş Emoji Korkmuş Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Korktuğunuz, endişelendiğiniz ve kaygılandığınız her türlü durum için son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Hem rahatlıkla kullanabilir hem de sevdiklerinizin size yardımcı olmasını beklediğiniz durumlar için talep edebileceğiniz desteği net olarak göstermenizin en önemli yollarından bir tanesidir. Hiçbir sorun yaşamadığınız, mutlu olduğunuz ve son derece eğlenceli bir ortamda bulunduğunuz durumlarda kullanılması gerekmeyen bir yapıya sahiptir. Korkmuş emojisi aynı zamanda kaygı da bildireceği için, düşüncelerinizi en net haliyle ifade etmenizi sağlayan, sık kullanıma uygun yapıdadır.


Bu yazı 182 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
Admin: :D
2019-05-26 21:20:30
2019-05-26 21:18:29
Sinem: 👏
2019-05-24 00:46:34