En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Korkmuş Emojisi

1 Aralık 2018

Korkmuş Emojisi

Korkmuş Emoji Korkmuş Emojisi

Endişelendiğiniz her türlü durum için, yakınlarınıza kendinizi anlatabilmeniz ve ne hissettiğinizi bilmelerini sağlayabilmeniz için kullanmanız mümkün oluyor. Korkma emojisi ile endişeleriniz, üzüntünüz ve pişmanlık duyduğunuz durumu anlatmanız da son derece kolay oluyor.

Korkmuş Emoji Korkmuş Emojisi Ne Anlama Gelir; Hangi durumla ilgili bir sorun yaşadığınız, ne konuda mutsuz olduğunuz, ne istediğiniz fakat hedefinize ulaşamadığınız göz önünde bulundurularak da yorum yapılabiliyor. Korkma sembolü, olumsuz bir manaya geldiği gibi kendinizi çaresiz hissettiğinizi belirtmenize de imkan tanıyacaktır.

Korkmuş Emoji Korkmuş Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Korktuğunuz, endişelendiğiniz ve kaygılandığınız her türlü durum için son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Hem rahatlıkla kullanabilir hem de sevdiklerinizin size yardımcı olmasını beklediğiniz durumlar için talep edebileceğiniz desteği net olarak göstermenizin en önemli yollarından bir tanesidir. Hiçbir sorun yaşamadığınız, mutlu olduğunuz ve son derece eğlenceli bir ortamda bulunduğunuz durumlarda kullanılması gerekmeyen bir yapıya sahiptir. Korkmuş emojisi aynı zamanda kaygı da bildireceği için, düşüncelerinizi en net haliyle ifade etmenizi sağlayan, sık kullanıma uygun yapıdadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ