En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Kötü Niyetli Emojisi

1 Aralık 2018

Kötü Niyetli Emojisi

Kötü Niyetli Emoji Kötü Niyetli Emojisi

Niyetinizin kötü olduğunu, intikam almak istediğinizi veya bir kişiye zarar vermek istediğinizi belirtmenizi sağlayan emojilerden biri durumundadır. Mutlu olduğunuzu göstermeniz veya güldüğünüzü belirtmeniz için uygun bir yapıya sahip değildir. Öfke emojisi ile benzer fakat farklı anlamlarda kullanıma uygundur.

Kötü Niyetli Emoji Kötü Niyetli Emojisi Ne Anlama Gelir; Mutsuzluğunuzu, öfkenizi ve sinirlendiğiniz durumları ifade edebilmenin en başarılı yollarından bir tanesidir. Kötü niyetinizin ne olduğu ve nasıl gösterilebileceği şeklindeki incelemeler sonucunda, pek çok emojiden daha uygun olduğu görülmüştür. Dudaklar da kasılmış olduğu için, mutsuzluğunuzu belirtmeniz sağlanıyor.

Kötü Niyetli Emoji Kötü Niyetli Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Niyetinizin kötü olduğu, sinirlendiğiniz, kötü planlar kurarak zarar vermeye çalışacağınız bir durumu ifade etmenizi sağlar. Arkanızdan iş çevrildiğini öğrendiğinizde, bir kişiye sinirlenerek ondan intikam almak istediğinizde genellikle sinirli ve mutsuz olduğunuz ruh halini en net şekilde yansıtan bir emoji olarak üretilmiştir. Genel özellikleri itibariyle olumlu yorumlanmasa dahi, kötü niyetli emojisi kullanmanızı gerektirecek durumlar için tam olarak uygun duyguyu ifade etmenin en etkili yollarından bir tanesidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ