Kötü Niyetli Emojisi – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Kötü Niyetli Emojisi

Kötü Niyetli Emojisi

 Kötü Niyetli Emojisi Niyetinizin kötü olduğunu, intikam almak istediğinizi veya bir kişiye zarar vermek istediğinizi belirtmenizi sağlayan emojilerden biri durumundadır. Mutlu olduğunuzu göstermeniz veya güldüğünüzü belirtmeniz için uygun bir yapıya sahip değildir. Öfke emojisi ile benzer fakat farklı anlamlarda kullanıma uygundur.  Kötü Niyetli Emojisi Ne Anlama Gelir; Mutsuzluğunuzu, öfkenizi ve sinirlendiğiniz durumları ifade edebilmenin en […]

Kötü Niyetli Emoji Kötü Niyetli Emojisi

Niyetinizin kötü olduğunu, intikam almak istediğinizi veya bir kişiye zarar vermek istediğinizi belirtmenizi sağlayan emojilerden biri durumundadır. Mutlu olduğunuzu göstermeniz veya güldüğünüzü belirtmeniz için uygun bir yapıya sahip değildir. Öfke emojisi ile benzer fakat farklı anlamlarda kullanıma uygundur.

Kötü Niyetli Emoji Kötü Niyetli Emojisi Ne Anlama Gelir; Mutsuzluğunuzu, öfkenizi ve sinirlendiğiniz durumları ifade edebilmenin en başarılı yollarından bir tanesidir. Kötü niyetinizin ne olduğu ve nasıl gösterilebileceği şeklindeki incelemeler sonucunda, pek çok emojiden daha uygun olduğu görülmüştür. Dudaklar da kasılmış olduğu için, mutsuzluğunuzu belirtmeniz sağlanıyor.

Kötü Niyetli Emoji Kötü Niyetli Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Niyetinizin kötü olduğu, sinirlendiğiniz, kötü planlar kurarak zarar vermeye çalışacağınız bir durumu ifade etmenizi sağlar. Arkanızdan iş çevrildiğini öğrendiğinizde, bir kişiye sinirlenerek ondan intikam almak istediğinizde genellikle sinirli ve mutsuz olduğunuz ruh halini en net şekilde yansıtan bir emoji olarak üretilmiştir. Genel özellikleri itibariyle olumlu yorumlanmasa dahi, kötü niyetli emojisi kullanmanızı gerektirecek durumlar için tam olarak uygun duyguyu ifade etmenin en etkili yollarından bir tanesidir.


Bu yazı 172 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
Admin: :D
2019-05-26 21:20:30
2019-05-26 21:18:29
Sinem: 👏
2019-05-24 00:46:34