En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Öfkeli Emojisi

1 Aralık 2018

Öfkeli Emojisi

Öfkeli Emoji Öfkeli Emojisi

Sinirli olduğunuzu göstermenizi sağlayacak, kendinizi en net şekilde ifade edebileceğiniz emoji çeşitlerinden bir tanesi, öfke emojisi olarak yorumlanır. Bir konuya veya kişiye karşı aşırı sinirli olduğunuzu, alacağınız kararların son derece radikal olacağını gösteren kararlılık bildiren bir yapısı da bulunuyor.

Öfkeli Emoji Öfkeli Emojisi Ne Anlama Gelir; Her gün çok fazla sayıda kullanılan emoji çeşitlerinden bir tanesi olması nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Öfkeli emojisi ile kişinin düşüncelerini ve duygularını en net haliyle, sinirlendiğini ve aşırı huysuz olduğunu göstermesine yarar. Kararlarını sinirle aldığını göstermesini sağlayacak şekilde tasarımı özel olarak belirlenmiştir.

Öfkeli Emoji Öfkeli Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Mutsuz olduğunuzu, tamamen sinir dolu bir durumda olduğunuzu göstermek için özel olarak belirlenmiş emojilerden bir tanesidir. Herhangi bir kullanım sorunu bulunmaması için öncelikle size bildirilen durumu dinlemeniz, daha sonra ise kendinizi net olarak ifade edebilmek için bu emojiyi göndermeniz gerekecektir. Bu sayede direkt olarak hangi hisler içerisinde olduğunuzu karşı tarafa çok daha net olarak iletme imkanına sahip olacaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ