En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Sevgiliye Anlamlı Emoji Oluştururken Avlanmayın!

7 Ocak 2018

Sevgiliye anlamlı emoji

Sevgiliye Anlamlı Emoji Oluştururken Avlanmayın!

Herkes sevgilisi için anlamlı cümleler kurmak ve güzel sözcükler söylemek ister. Ancak ne yazık ki bu durum herkes için geçerli değildir. Çünkü hepimizin içinde bir Nazım Hikmet yaşamıyor. Güzel aşk şiirleri söylemek ya da aşk üzerine güzel cümleler kurmak herkesin harcı değil. Durum böyle olunca yeteri kadar romantik olamadığınızı düşünen insanlar çıkabilir ve ilişkinin zorlu zamanlarından da geçiyor olabilirsiniz.

Sevgiliye anlamlı emoji oluşturmak için yaratıcılığınızı biraz zorlayabilirsiniz. Zaten teknoloji sizin söyleyemediğiniz ve kelimelere dökemediğiniz hisleri dökmeniz için onlarca emoji ve yüz ifadesi hazırlamıştır. Geriye sadece sizin bunlarla iyi bir kombinasyon yapmanız kalır. Emojileri yan yana getirerek sevgilinize anlatmak istediklerinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Emojilerin Derin Anlamlarına Dikkat Edin

Emojiler gözüktüğü kadar masum olmayabilir. Ya da bir diğer anlamıyla emojiler aslında göründüğü gibi olmayabilir ve göründüğünün de ötesinde anlamlara sahip olabilir. Düşünün ki, en yakın arkadaşınızla sohbet ediyorsunuz ve kahkahaların havada uçuştuğu bu sohbette emoji olarak gülmekten ağlayan yüz emojisi koyuyorsunuz. Şimdi de flört ettiğiniz birini düşünün ve ona cevap vereceğiniz zamanlarda gülmeniz gerekiyorsa hangi gülücüğü kullandığınızı hatırlayın. Çok daha naif ve kibar olan gülücüğü kullanırsanız.

Sevgiliye anlamlı emoji göndermek için de ilişkinizin nasıl bir evrede olduğu ve nasıl ilişki dinamiklerine sahip olduğunuz çok önemli. Eğlenceli ve komik bir çiftseniz göndereceğiniz emojiyle daha romantik bir çiftseniz birbirinize göndereceğiniz emoji arasında büyük farklar olacaktır.

Emojilerle Anlatamadıklarınızı Dışa Vurabilirsiniz

Sözcüklerle duyguları anlatma konusunda iyi değilseniz emojilerle bunları dışa vurmayı deneyebilirsiniz. Bunun için emojilere göz atarsanız neredeyse hissettiğiniz her duygu için birer emoji oluşturulduğunu görebilirsiniz. Sevgiliye anlamlı emoji göndermek için de kalpler, uçan balonlar, çiçekler ve pek çok romantik içerikli emoji bulabilirsiniz.

Bu emojileri kullanırken derin anlamlarına ve emojilerin samimiyetine dikkat ederek kullanmalısınız. Anlatamadıklarınızı dışa vurmak için teknoloji sizin için şahane bir yöntem sunarken bu ilişkiyi yürütmek için geriye kalan da tamamen sizin marifetinizle alakalı diyebiliriz. Emojilerin kralı olmak istiyorsanız bol gülücüklü olanlardan başlayabilir ve sevgilinize her cümle için bir emoji seçebilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ