Sevgiliye Emojili Uzun Mesaj Atma – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Son Dakika

Sevgiliye Emojili Uzun Mesaj Atma

Sevgiliye Emojili Uzun Mesaj Atma

Sevgiliye Emojili Uzun Mesaj Atmanın Tehlikelerinin Farkında mısınız? Kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız için söyleyemediklerinizi çok uzun süre içinizde tuttuysanız ve artık bunlarla yüzleşmek istiyor, bunları karşınızdakine söylemek istiyorsanız, dile dökmenin vakti gelmiş demektir. Ancak herkes konuşarak iyi bir performans sergileyemez. Yani çoğu zaman yalnızken düşündüklerimizi söyleme konusunda çuvallayabiliriz. Bu nedenle iyi bir konuşmacı […]

Sevgiliye Emojili Uzun Mesaj Atmanın Tehlikelerinin Farkında mısınız?

Kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız için söyleyemediklerinizi çok uzun süre içinizde tuttuysanız ve artık bunlarla yüzleşmek istiyor, bunları karşınızdakine söylemek istiyorsanız, dile dökmenin vakti gelmiş demektir. Ancak herkes konuşarak iyi bir performans sergileyemez.

Yani çoğu zaman yalnızken düşündüklerimizi söyleme konusunda çuvallayabiliriz. Bu nedenle iyi bir konuşmacı olmayanların en büyük özelliği de aslında iyi bir yazar olmaları ve her sıkıntılarını yazarak anlatabilmeleridir.

Sevgiliye emojili uzun mesaj atma da bu nedenle bir çok yazarak derdini paylaşmak isteyenlerin başvurduğu bir yöntemdir. Üstelik kullandığınız emojiler adeta siz sesli bir şekilde yazdıklarınızı konuşuyormuşsunuz gibi gerçekçi bir hava katacağından kullanılması tavsiye edilen iletişim araçlarından biridir.

Emojilerle Mesajlarınıza Anlam Katın

Emoji kullanmak için herhangi bir sebebe de ihtiyacınız yok. Sadece sevdiğiniz için birbirinden eğlenceli bu emojileri kullanabilir ya  da sözlerle ifade edemediklerinizi yazıya dökmek için emojilerin gücünden yararlanabilirsiniz. Mesajlarınızın daha da anlamlı olmasını istiyorsanız siz de emoji kullanabilirsiniz.

Özellikle sevgili karşısında pek çoğumuzun zaman zaman nutkunun tutulduğu anlar olmuştur. İşte böyle zamanları iyi bir şekilde toparlayabilmek adına emojiler adeta can simididir. Sevgiliye emojili uzun mesaj atma isteğiniz varsa bunu öncesinde telefonunuzda olan bir not defterinde de yapabilir ve sonrasında göndereceğiniz mecraya kopyalayabilirsiniz. Uzun mesajlarda kopyala yapıştır yaparken yanlışlıkla bir başkasına göndermemeye dikkat etmelisiniz. Çünkü sevgilinize atacağınız bir mesaj annenize ya da patronunuza giderse bu hoş olmayacaktır.

Emojilerin Derin Anlamlarını da Unutmayın

Yazdıklarınız her zaman derin anlamlara sahip olmayabilir ve sevgilinize bir şeyler söylerken bir alt metin içermeyebilir. Ancak kimi emojilerin yapılış şekillerinden olsa gerek, çok farklı anlamlara sahip olabileceğini söyleyebiliriz. Ancak bu bahsettiğimiz ellerini yüzüne götüren maymunun anneler tarafından dua okuyan maymun olarak adlandırılması değil.

Örneğin kimi gülücükler diğerlerine nazaran daha samimiyetsiz olurken kimileri de daha kurnaz oluyor. Bu ayrımları bilirseniz emoji seçerken de buna dikkat ederek seçersiniz. Sevgiliye emojili uzun mesaj atma konusunda da dikkatlerinizi bu ayrıma verebilir ve sevgiliniz için en doğru olan yüz ifadelerini bulabilirsiniz.

 


Bu yazı 3480 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?


YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM