En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Sevgiliye Emojili Yazılarla Hislerinizi Klavyeye Dökün

6 Ocak 2018

Sevgiliye Emojili Yazılar

Sevgiliye Emojili Yazılarla Hislerinizi Klavyeye Dökün

Bir sevgiliniz var mesaj atarken düşündüklerinizi söylemek de zorluk mu çekiyorsunuz? Aslında tam da aradığınız iletişim şeklinin emojilerle sağlanan iletişim olduğunu söyleyebiliriz. Süslü kelimeler, şairane anlatımlar ve bunların hepsine bir son vermek istiyorsanız emojiler bunun için size onlarca romantik ifade sunuyor. Sevgiliye emojili yazılar yazmak istiyorsanız doğru emojileri kullanmayı öğrenmeniz yeterlidir. Eminiz ki bu pek çok şiirsel ifade öğrenmekten ya da süslü cümle kurmayı öğrenmekten sizin için çok daha kolay olacaktır.

Aşkınızı ifade etmek için bugüne kadar başvurduğunuz şiir kitapları bile tükendiyse ve artık yazarının gerçekten kim olduğunu bilmediğiniz yazıları sevgilinize göndermeye başladıysanız, durumun ciddiyetinin farkına vararak özgün olmaya başlayabilirsiniz.

Sevgilinize Trip Atmak İçin Onlarca Emoji Hazır Bekliyor

Sevgilinize trip atmanın bile emojilerle tadının bir başka olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok duyguyu bulabileceğiniz bu emojiler içerisinde gülücükler,Gülen Surat Emoji ağlayan suratlar,Hıçkırarak ağlama emojisi gülmekten ağlayanlar,Hunharca gülen surat emojisi sinirlenenler,kızma emojisi şaşıranlarşaşırma emojisi ve daha pek çoğunu görebilirsiniz. Ancak her biri için farklı derin anlamların da olabileceğini düşünmeden emojileri kullanmanız gerekir. Kimi zaman sinsi bir gülmeSinsi gülüş emojisi pek çok yere çekilebilirken kimi zaman da blöf ağlamablöf ağlayan emoji emojisiyle karşınızdakinin duygularını sömürebilirsiniz.

Sevgiliye emojili yazılar göndermek için en ideal yol Whatsapp olsa da artık her sosyal medya platformunda da bu emojilerin kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu nedenle sevgilinizle iletişim kurmak için emoji kullanabileceğiniz tek yer Whatsapp değildir. Instagram, Facebook, Twitter gibi alanların sohbet bölümlerinde ya da yorum kısımlarında emojileri görebilecek ve çılgınlıklarınıza buradan devam edebileceksiniz.

İlişki Seviyenizi Emojilerden de Görebilirsiniz

Her ilişki bir flört döneminden geçer ve kimi ilişkilerde bu süreç daha uzun olurken kimi ilişkilerde daha kısa süreli bir flört dönemi vardır. Ama yine de ilk zamanlar çok daha mahcup, utangaç, kibar olduğunuzu söylemek mümkündür. Ancak zaman içerisinde alışmaya başlayan çift çok daha fazla rahat davranırken eski mahcubiyetinden bir eser kalmak ve zaman zaman kibarlığını da kaybedebilir.

Sevgiliye emojili yazılar arasından dikkatli olarak bakarsanız emojilerin gidişatına göre  ilişkinizin bu evrim süresini bile gözlemleyebilir ve geçirdiğiniz zamanları gözler önüne getirebilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ