En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Sizin Değil Emojilerin Yüz İfadeleri Ve Anlamları Kalpleri…

19 Ocak 2018

Sizin Değil Emojilerin Yüz İfadeleri Ve Anlamları Kalpleri Fethediyor

Sizin Değil Emojilerin Yüz İfadeleri Ve Anlamları Kalpleri Fethediyor

Artık söylemek istediklerimizi bir emojiyle çok kolay bir şekilde anlatabildiğimiz için büyük küçük herkes mesajlaşırken cümlelerin sonuna bir emoji  mutlaka koyuyor. Ya da kimi zaman hiç emoji kullanmayarak sevgilimize trip atabiliyor, kimi zaman tek bir gülen suratla konuyu kapatmak istediğimizi ifade edebiliyor ya da emojilerle cümleler bile kurabiliyoruz.

Emojilerin yüz ifadeleri ve anlamları söylemek istediklerimizi kolaylıkla anlatmaya yettiği içinannemizden dayımıza, sevgilimizden arkadaşımıza kadar artık herkesle konuşurken suratımızda bile bu emojilerin ifadesini takınır oluyoruz.

Emojilerle Gülerken Sinsi Planlarını İhmal Etme

Emojileri incelediğiniz zaman en çok kullanılan ve en bol bulunan ifadenin gülen surat olduğunu hemen fark edebilirsiniz. Klasik gülen surat her ne kadar sıradan gelse de aslında derinlerinde çok sinsi anlamlar taşıyor. Yani kimi gülen suratlar samimiyetsiz gülme diye adlandırdığımız emojilerden. Özellikle de çok samimi olmadığınız arkadaşınızı bir yere çağırırken bu türgülen suratları kullanırsanız çok da istenmediğini anlayabilir. Ama yine de arkadaşınız geliyorsa daha farklı emojiler düşünmeniz de yarar var!

Emojilerin yüz ifadeleri ve anlamları için artık bazı ifadelerde ortak bir paydada buluşulduğunu söyleyebiliriz. Örneğin ellerini yüzüne kapatan maymun emojisinin utanma anlamına geldiğini herkes bilir. Flört döneminde kızların iltifat alırken basmaktan parmaklarının yorulduğu bir emoji olduğunu söyleyebiliriz.

Tabi bu emoji zamanla ilişkinin evrelerine göre kendisini “neden artık iltifat etmiyorsun” minvalindeki kızgın surata bırakabilir. Annelerimiz, teyzelerimiz ve hatta anneannelerimiz de bu emojiyi dua ederken amin yapan maymun yerine kullansa da bunun bir utanma göstergesi olduğunu unutmamalısınız.

Arkadaşınızdan Not İsterken Bol Bol Gülücük Emojisi Gönderin

Not istemek için kızarıp bozarıp sıkılmanıza hiç gerek yok. Bunun için kızarmış emoji ne güne duruyor? Sizin için utanıp sıkılacak emojiler varken kendinizi hiç yormanıza gerek yok. Yanakları kırmızı, şirin mi şirin bir ifadeyle gülen emojiler “canım sen de not var mı?” sorunuza tam olacak. Üstelik hangi zeka küpü, sınıf birincisi arkadaşınız bu emojiyle yumuşamayacak ki? Emojilerin yüz ifadeleri ve anlamları neler ve nerelerde doğru emoji kullanılır diye bilirseniz, not isteme şekliniz bile kolaylaşacak.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ