En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Umursamaz Emojisi

1 Aralık 2018

Umursamaz Emojisi

Umursamaz Emoji Umursamaz Emojisi

Umursamadığınız durumlar için özellikle de olayın veya kişinin umurunuzda olmadığını ifade etmenizin en net yollarından bir tanesi olarak belirlenmiştir. Mutlu olmadığınız ve beğenmediğiniz bir durum için bu sembolden yararlanabilir, mutsuz emojisi olarak da bu emojiyi atabilirsiniz.

Umursamaz Emoji Umursamaz Emojisi Ne Anlama Gelir; Huzursuz olduğunuz, bir şeyden keyif almadığınız, mutlu olmadığınız ve keyfinizin kaçtığı durumlar için kullanmanız mümkün oluyor. Mutlu olmanıza ve karşınızdaki kişiyi sevmenize rağmen sık sık kullanmanızın mantıklı bir yapısı bulunmayacaktır. Keyfinizin olmadığını, birlikte zaman geçirmekten hoşlanmadığınızı, yaptığınız eylemi sevmediğinizi belirtmenizi sağlar.  Tüm bu özellikleri nedeniyle de tamamen olumsuz bir anlamı bulunur.

Umursamaz Emoji Umursamaz Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Hangi durumlarda kullanıma uygun olacağı ise, genellikle yorgun olduğunuz ve bir şeyi yapmak istemediğiniz şeklinde yorumlanabiliyor. Umursamaz emojisi oluşturulurken, hangi durumlarda direkt olarak konuyla alakalı fikrinizi belirtmenizi sağlayacağı belirlenmemiştir. Size bir teklif sunulduğunda veya direkt olarak mutsuzluğunuzu en net haliyle göstermeniz gerektiğinde, bu sembol sayesinde durum veya olayı istemediğinizi belirtmeniz mümkün oluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ