En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Utangaç Gülümseme Emojisi

2 Aralık 2018

Utangaç Gülümseme Emojisi

Utangaç Gülümseme Emoji Utangaç Gülümseme Emojisi

Gülümseme emojileri arasında son derece eğlenceli, seviyeli bir kullanıma sahip olması nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Hem utandığınızı hem de mutlu olduğunuzu göstermek için son derece önemli olan mutlu emoji çeşitleri arasında varlığını sürdürüyor. Her uygulamanın konuşma alanındaki emojilerde mutlaka bu gülen yüze de yer verilecektir. Duygunun tam olarak anlatılmasını sağlayan, her zaman için utandığınızda atabileceğiniz bir emoji olması nedeniyle yoğun ilgi gösterebilirsiniz.

Utangaç Gülümseme Emoji Utangaç Gülümseme Emojisi Ne Anlama Gelir; Gülümserken bir yandan da utangaçlığını belli eden yüz ifadesine sahip olması nedeniyle, sevindiğiniz bir durumla karşılaştınız anlamına gelecektir. Sık sık kullanılmaya uygun bir emoji türü olarak görülür.

Utangaç Gülümseme Emoji Utangaç Gülümseme Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Utangaç ve sevimli bir ruh hali içerisinde olduğunuzu belirtmek istediğiniz taktirde rahatlıkla kullanabileceğiniz emoji çeşitleri arasında yer alıyor. Utangaç gülümseme emojisi Whatsapp başta olmak üzere, popüler tüm uygulamaların bünyesinde varlığını sürdürüyor. Özellikle mutlu olduğunuz fakat ne diyeceğinizi bilemediğiniz durumlar için kullanılması gereken bir emoji çeşididir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ