En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Üzgün Terleme Emojisi

1 Aralık 2018

Üzgün Terleme Emojisi

Üzgün Terleme Emoji Üzgün Terleme Emojisi

Üzgün olduğunuz, son derece pişman olduğunuz bir durum için gönderebileceğiniz en güzel yapılmış emojilerden bir tanesidir. Mutsuz emojisi ile olduğu gibi bir yüz ifadesi belirlenmesine ek olarak, terleme katkısıyla birlikte, son derece yorgun olduğunuzu ve pişman olduğunuzu ifade edebiliyorsunuz.

Üzgün Terleme Emoji Üzgün Terleme Emojisi Ne Anlama Gelir; Pişmanlığınız, mutsuzluğunuz ve keyifsizliğiniz her zaman için olumsuz bir şekilde yorumlanacaktır. Olumlu bir yorumu bulunmayan terleme emojisi sayesinde istediğiniz herhangi bir durumda direkt olarak bu emoni sayesinde huzursuzluğunuzu belirtebilirsiniz. Karşı taraf sizin hangi hisler içerisinde olduğunuzu anında anlayacaktır.

Üzgün Terleme Emoji Üzgün Terleme Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Üzgün, mutsuz ve pişman bir terleme emojisi bulunması nedeniyle, özellikle de surat ifadenizi en net haliyle yansıtma olanağına sahip olacaksınız. Üzgün terleme emojisi sadece bir durum nedeniyle pişman olduğunuzu değil, aynı zamanda son derece mutsuz olduğunuzu da göstermeyi hedefler. Hangi duygular içerisinde olduğunuzu hem surat ifadesi hem de terleme farklılığıyla birlikte, diğer emojilerden daha net olarak yansıtabilen yapısı bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ