Üzgün Terleme Emojisi – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Üzgün Terleme Emojisi

Üzgün Terleme Emojisi

 Üzgün Terleme Emojisi Üzgün olduğunuz, son derece pişman olduğunuz bir durum için gönderebileceğiniz en güzel yapılmış emojilerden bir tanesidir. Mutsuz emojisi ile olduğu gibi bir yüz ifadesi belirlenmesine ek olarak, terleme katkısıyla birlikte, son derece yorgun olduğunuzu ve pişman olduğunuzu ifade edebiliyorsunuz.  Üzgün Terleme Emojisi Ne Anlama Gelir; Pişmanlığınız, mutsuzluğunuz ve keyifsizliğiniz her zaman için […]

Üzgün Terleme Emoji Üzgün Terleme Emojisi

Üzgün olduğunuz, son derece pişman olduğunuz bir durum için gönderebileceğiniz en güzel yapılmış emojilerden bir tanesidir. Mutsuz emojisi ile olduğu gibi bir yüz ifadesi belirlenmesine ek olarak, terleme katkısıyla birlikte, son derece yorgun olduğunuzu ve pişman olduğunuzu ifade edebiliyorsunuz.

Üzgün Terleme Emoji Üzgün Terleme Emojisi Ne Anlama Gelir; Pişmanlığınız, mutsuzluğunuz ve keyifsizliğiniz her zaman için olumsuz bir şekilde yorumlanacaktır. Olumlu bir yorumu bulunmayan terleme emojisi sayesinde istediğiniz herhangi bir durumda direkt olarak bu emoni sayesinde huzursuzluğunuzu belirtebilirsiniz. Karşı taraf sizin hangi hisler içerisinde olduğunuzu anında anlayacaktır.

Üzgün Terleme Emoji Üzgün Terleme Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Üzgün, mutsuz ve pişman bir terleme emojisi bulunması nedeniyle, özellikle de surat ifadenizi en net haliyle yansıtma olanağına sahip olacaksınız. Üzgün terleme emojisi sadece bir durum nedeniyle pişman olduğunuzu değil, aynı zamanda son derece mutsuz olduğunuzu da göstermeyi hedefler. Hangi duygular içerisinde olduğunuzu hem surat ifadesi hem de terleme farklılığıyla birlikte, diğer emojilerden daha net olarak yansıtabilen yapısı bulunuyor.


Bu yazı 184 kere okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-12-15 19:23:56
2019-12-09 23:03:14
2019-12-09 23:01:19
Ali: 👍
2019-06-07 13:07:20
2019-05-26 21:18:29