Whatsapp Emojili Mesajları Kopyalarken Dikkat Edin – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Koronavirüs

Whatsapp Emojili Mesajları Kopyalarken Dikkat Edin

Whatsapp Emojili Mesajları Kopyalarken Dikkat Edin

Whatsapp Emojili Mesajları Kopyalarken Dikkat Edin Elimizden telefonu düşürmediğimiz zamanlarda en çok kullandığımız Whatsapp sayesinde ortak grupların en eğlenceli kişisi olabilir ya da sevgilimiz ve arkadaşlarımızla keyifli bir sohbet içerisinde olabiliriz. Ancak zaman zaman kelimelerin bittiği dediğimiz noktaları hepimiz yaşarız. Buna bir karşılık olarak o an söylenecek en güzel söz aslında emoji kullanmaktır. Bir sözden […]

Whatsapp Emojili Mesajları Kopyalarken Dikkat Edin

Elimizden telefonu düşürmediğimiz zamanlarda en çok kullandığımız Whatsapp sayesinde ortak grupların en eğlenceli kişisi olabilir ya da sevgilimiz ve arkadaşlarımızla keyifli bir sohbet içerisinde olabiliriz. Ancak zaman zaman kelimelerin bittiği dediğimiz noktaları hepimiz yaşarız. Buna bir karşılık olarak o an söylenecek en güzel söz aslında emoji kullanmaktır. Bir sözden çok daha fazlasını his anlamında verebilecek olan emojiler sayesinde düşündüklerinizi daha rahat dile getirebilirsiniz.

Whatsapp emojili mesajlar için kullanabileceğiniz çok fazla emoji olduğu için sohbete en uygun olanı bulabilecek ve belki de grupların vazgeçilmez ismi olacaksınız.

Patronunuza Attığınız Mesajlarla Sevgilinize Attıklarınız Karışmasın

Whatsapp üzerinde Maalesef en fazla yapılan hataların başında da kopyala yapıştır hataları geliyor. Yani sevgilinize yazdığınız aşk dolu mesajı kopyalayarak arkadaşınıza hava atmak yerine yanlışlıkla patronunuza atabiliyorsunuz. Özellikle Whatsapp telefondan kullanıldığı için yanlışlıkla açılma ihtimali son derece kolay olan bir yazılım ve bu da mesajları karıştırabileceğiniz anlamına geliyor.

Whatsapp emojili mesajlar gönderirken bunların derin anlamlarını da bilmelisiniz. Aksi durumda sevgilinize attığınız bir yanlış emoji günün kavgası olarak yerini alırken sizin de huzurunuzun kaçacağını söyleyebiliriz. Emojileri kullanırken bunları sevgiliniz için kullanıyorsanız bonkör davranabilir ve gönül almak adına onlarca kalbi sıralayabilirsiniz.

Emojilerin Derin Anlamlarını Sakın Unutmayın

Emojiler bulundukları anlamların da ötesinde çok daha derin anlamlara sahip oldukları için bu anlamlara hakim olmanız sosyal medyanın zehiri olmanızı sağlayacaktır. Sevgilinize gönderdiğiniz bir gülümsemenin belki de samimiyetsiz olduğunu ya da ağlama emojisinin bazılarının blöf olduğunu biliyor muydunuz? İşte tüm bunlar ve daha fazlası içine emoji seçerken dikkatli olmak büyük önem taşıyor.

Whatsapp emojili mesajlar içerisinde bol bol kullandığınız bu emojileri kullanırken artık iki kere düşünebilirsiniz. Sevgilinizden kazara bir trip yemek istemez ya da samimi olduğunuz insanlara samimi değilmişsiniz izlenimi bırakmak istemezsiniz. Tüm bunlar için emojilerin anlamlarını iyi bilmek önemlidir. Ancak bunu doğru kaynaktan yapmalısınız. Yani annenizin dediği gibi ellerini gözüne kapatan maymunun dua okumadığını söyleyebilir ve bunun gibi bilgilerle emojileri sorgulamak yerine doğru kaynaklardan öğrenmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

 


Bu yazı 1728 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?


YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM