En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Yüzü Kızaran Emojisi

1 Aralık 2018

Yüzü Kızaran Emojisi

Yüzü Kızaran Emoji Yüzü Kızaran Emojisi

Yüzünüzün neden kızardığına bağlı olarak bir veya daha fazla sayıda aynı surat ifadesini gönderebilirsiniz. Yüzü kızaran emojisi ile birlikte özellikle de üç maymunun herhangi biriyle çok daha anlamlı bir ruh halini ortaya çıkarabilirsiniz. Her türlü konuda kullanılabilecek bir emoji olarak tasarlandı.

Yüzü Kızaran Emoji Yüzü Kızaran Emojisi Ne Anlama Gelir; Yüzünüzün neden kızardığına bağlı olarak, farklı sembollerle birlikte kendinizi ifade etme olanağına sahip oluyorsunuz. Heyecanlı emojisi ile her türlü surat ifadesinin değerlendirilmesi, her zaman için son derece şaşırmış bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Yanakları kızarmış ve gözleri büyümüş bir şekilde yazılanları takip eden surat ifadesi her zaman için en çok kullanılanlar arasında yer alıyor.

Yüzü Kızaran Emoji Yüzü Kızaran Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Bir anda karşı karşıya kaldığınız durumlara aşırı şaşırmanız, beklemediğiniz olaylarla karşılaşmanız nedeniyle bu tarz bu emojiyi kullanabilirsiniz. Hem son derece güzel bir görünüme sahip olması hem de her zaman için geçerli bir yapıya sahip olması nedeniyle yüzü kızartacak durumların ortaya çıkması dikkat çekiyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ