yandex
Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü

Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü, Emojilerle Deyimler, Emojilerle Atasözleri ve Cevapları, Emojilerle Atasözleri Bulma, Bana Emojini Söyle Sana Hangi Deyim Olduğunu Söyleyeyim, Hangi Emoji Hangi Deyimin? Detaylar Yazımızda.

Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü

Teknoloji hayatımızın her alanında o kadar etkili hale geldi ki geleneksel adetlerimizi, sözlerimizi, inanışlarımızı bile teknolojiye uyarlar hale geldik. Özellikle cep telefonlarını yaygın halde kullanırken pek çok değişik özelliğinden de fayda sağlamaktayız. Özellikle emojiler! Evet, whatsapp da ve instagram da sık sık kullandığımız emojiler bizlere birçok konuda yardımcı olmakta ve eğlenceli hale de gelmektedir.

Emojilerle deyimler anlatılarak emojiler hem daha zevkli olarak kullanılır hem de bazı anlatmak istediklerimizi bu sayede karşı tarafa iletmiş oluruz. Aslında oldukça keyifli ve eğlenceli bir yöntem olarak görülmektedir. Emojilerle konuşma sanatına deyimlerde dahil olmaktadır. Yani hangi Emoji grubu hangi deyimin sözlüğü ileride çıkarsa şaşırmamak gerekir.

Bana Emojini Söyle Sana Hangi Deyim Olduğunu Söyleyeyim

Emojilerle deyimler bir oyun olarak da sevdiklerinizle oynanabilir. Arkadaşlarla tıpkı buluşmuşçasına whatsappta oyun oynamak mümkündür. Bir sürü Emoji grubu ile ona bir deyim anlatmaya çalışarak günü eğlenceli hale getirmek mümkündür. Bizler emojileri kullanırız o ise tahminde bulunur. Veya tam tersi onlar Emoji kullanır biz tahminde bulunuruz. Ve işin en eğlenceli kısmı ise birbirinden komik tahminlerdir.

Hiç olmadı arkadaşımızla yemeğine emojilerle deyim bulma oyunu bile oynayabiliriz. Çünkü bu vaatler oyunu daha ateşli hale getirir ve heyecan katar. Kişiler hiç akıllarına gelmeyecek kadar yaratıcı olabilirler. Tıpkı atasözleri ve deyimler sözlüğü gibi ortaya farklılıklar çıkar.


Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü

İki kulak bir dilden üstündür.


Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü

İki karpuz bir koltuğa sığmaz.


Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü

El elin eşeğini türkü çağırarak ararmış.


Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü

Vakit nakittir.


Emojilerle Atasözleri Ve Deyimler Sözlüğü

Acele işe şeytan karışır.


Hangi Emoji Hangi Deyimin?

Emojilerle deyimler konusunda isler kızışıyor. En anlamlı emojilerle deyimleri anlatmak mümkündür. Ancak öncelikle bu oyunu oynadığımız arkadaşımızın deyimler dağarcığını bilmemiz oldukça önemli bir durumdur. Aksi takdir de oyun bu kadar da zevkli olmaz.

Emojilerle birbirinden farklı ve güzellikte deyimler anlatılabilir. Peki bu deyimler içerisinde hangileri daha çok bulunabilir? Örnek olarak adamın iyisi lafın üstüne gelirmiş, iki kulak bir dilden üstündür, eşek hoş laftan ne anlar, kara haber tez duyulur gibi birçok deyim kullanılabilir. Her deyim çeşitli emojilerle güzel şekilde simgelenir. Özellikle iki taraf da istekliyse oyun gerçekten zevkli bir hal alır.


Bu yazı 7867 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x