Emojilerle Dizi Bulmaca | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Bu Yazımızda Emojilerle Dizi Bulmaca, Emojilerle Dizi Tahmin Etme, Emoji Türk Dizi Bulmaca, Emojilerle Şarkı Bulmaca, Emojilerle Şarkıcı Detaylar Yazımızda.

Emojilerle Dizi Bulmaca Zevkli Bir Oyun Haline Gelmiştir

Emojilerle Dizi Bulmaca  günümüzün favori oyunlarından biridir. Eskiden sessiz sinema gibi oyunlar oynanırken şimdilerde arkadaşlarla gece mesajlaşırken bile bu oyunlara benzer eğlence yöntemlerini oluşturmak mümkün olmaktadır. Burada önemli olan durum tamamen eğlencenin sağlanacak olmasıdır. Ve elbette her iki tarafta yaratıcı olduğu müddetçe eğlenceli bir oyun söz konusu olmaktadır.

Emojiler oldukça çeşitlidir ve gün geçtikçe daha da göze hoş gelen anlamlı emojiler oluşturulmaktadır. Her bir yeni emojiyi de oyun oynarken kullanmak mümkün olmaktadır. Özellikle emojilerle şarkı anlatma, emojilerle dizi anlatma gibi birçok oyun oluşturulmakta kişiler kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmektedir

Emojileri Diziyi Yönetme Edasında Yönetmek Mümkün Olmaktadır

Emojilerle Dizi Bulmaca whatsapp gruplarının vazgeçilmez oyunlarından biridir. Elbette bireysel olarak da oynanabilir ancak grupla oynadığı takdirde daha da eğlenceli olarak adlandırılacak bir oyundur. En tatlı ve anlamlı emojiler ile dizileri anlatarak günü eğlenceli hale getirmek bizlerim elindedir. Amaç hem tahmin yeteneğimizi arttırmak hem de saçma Emoji kombinasyonları ile oldukça gülmektir.

Grup olarak oynandığı takdirde kişiler birbirlerine bir şeyler ısmarlama vaadiyle oyunları oynayabilir. Klasik ‘nesine?’ Sorusu ile grup içerisinde gruplar ayrılarak emojilerle dizi bulmaca oyunu vazgeçilmez bir eğlence ve kazanç yolu olabilir. Kim bilir bu sefer siz kazanırsınız ve arkadaşlarınız size yemek ısmarlar.

Arkadaşlarla buluşmak istendiğinde ancak meşguliyet sebebiyle buluşma gerçekleşmediğinde birlikteymişçesine eğlenmek bu yolla mümkün olabilir.

En Popüler Diziler Emojilerle Anlatılmayı Bekler

Emojilerle Dizi bulmaca oynarken kişiler için birtakım dizi önerileri internette de yer almaktadır. Ancak özellikle fenomen haline gelmiş olan dizileri kullanmak herkes için kolay tahmin durumunu sağlar. Tıpkı eskiden sessiz sinema oynarken Kurtlar Vadisi dizisinin her daim anlatılması gibi.

Emojilerle Dizi bulmaca oyununda arkadaşlarla yerli mi yabancı mı olduğuna karar vermek oyunu daha kolay oynamayı sağlamaktadır. Yabancı dizilerde fenomen olan Game of Thrones, Breaking Bad yerli dizilerde fenomen olan Suskunlar, Arka Sokaklar gibi dizileri emojiler ile oldukça kolay, eğlenceli şekilde anlatmak mümkün olmaktadır.

Emojilerle Diziler

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca


Bu yazı 1650 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x