en iyi sözler

Emojilerle Dizi Bulmaca | Emojilerle Dizi Tahmin Etme
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Emojilerle Dizi Bulmaca | Emojilerle Dizi Tahmin Etme

Emojilerle Dizi Bulmaca | Emojilerle Dizi Tahmin Etme

Bu Yazımızda Emojilerle Dizi Bulmaca, Emojilerle Dizi Tahmin Etme, Emoji Türk Dizi Bulmaca, Emojilerle Şarkı Bulmaca, Emojilerle Şarkıcı Detaylar Yazımızda.

Emojilerle Dizi Bulmaca Zevkli Bir Oyun Haline Gelmiştir

Emojilerle Dizi Bulmaca  günümüzün favori oyunlarından biridir. Eskiden sessiz sinema gibi oyunlar oynanırken şimdilerde arkadaşlarla gece mesajlaşırken bile bu oyunlara benzer eğlence yöntemlerini oluşturmak mümkün olmaktadır. Burada önemli olan durum tamamen eğlencenin sağlanacak olmasıdır. Ve elbette her iki tarafta yaratıcı olduğu müddetçe eğlenceli bir oyun söz konusu olmaktadır.


Emojilerle Dizi Bulmaca | Emojilerle Dizi Tahmin Etme

Emojiler oldukça çeşitlidir ve gün geçtikçe daha da göze hoş gelen anlamlı emojiler oluşturulmaktadır. Her bir yeni emojiyi de oyun oynarken kullanmak mümkün olmaktadır. Özellikle emojilerle şarkı anlatma, emojilerle dizi anlatma gibi birçok oyun oluşturulmakta kişiler kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmektedir

Emojileri Diziyi Yönetme Edasında Yönetmek Mümkün Olmaktadır

Emojilerle Dizi Bulmaca whatsapp gruplarının vazgeçilmez oyunlarından biridir. Elbette bireysel olarak da oynanabilir ancak grupla oynadığı takdirde daha da eğlenceli olarak adlandırılacak bir oyundur. En tatlı ve anlamlı emojiler ile dizileri anlatarak günü eğlenceli hale getirmek bizlerim elindedir. Amaç hem tahmin yeteneğimizi arttırmak hem de saçma Emoji kombinasyonları ile oldukça gülmektir.

Grup olarak oynandığı takdirde kişiler birbirlerine bir şeyler ısmarlama vaadiyle oyunları oynayabilir. Klasik ‘nesine?’ Sorusu ile grup içerisinde gruplar ayrılarak emojilerle dizi bulmaca oyunu vazgeçilmez bir eğlence ve kazanç yolu olabilir. Kim bilir bu sefer siz kazanırsınız ve arkadaşlarınız size yemek ısmarlar.

Arkadaşlarla buluşmak istendiğinde ancak meşguliyet sebebiyle buluşma gerçekleşmediğinde birlikteymişçesine eğlenmek bu yolla mümkün olabilir.

En Popüler Diziler Emojilerle Anlatılmayı Bekler

Emojilerle Dizi bulmaca oynarken kişiler için birtakım dizi önerileri internette de yer almaktadır. Ancak özellikle fenomen haline gelmiş olan dizileri kullanmak herkes için kolay tahmin durumunu sağlar. Tıpkı eskiden sessiz sinema oynarken Kurtlar Vadisi dizisinin her daim anlatılması gibi.

Emojilerle Dizi bulmaca oyununda arkadaşlarla yerli mi yabancı mı olduğuna karar vermek oyunu daha kolay oynamayı sağlamaktadır. Yabancı dizilerde fenomen olan Game of Thrones, Breaking Bad yerli dizilerde fenomen olan Suskunlar, Arka Sokaklar gibi dizileri emojiler ile oldukça kolay, eğlenceli şekilde anlatmak mümkün olmaktadır.

Emojilerle Diziler


Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Emojilerle Dizi Bulmaca

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073186358/


Bu yazı 3108 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x