Emojilerle Mesaj Yazma | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Emojilerle Mesaj Yazma

Emojilerle Mesaj Yazma

Bu Yazımızda Emojilerle Mesaj Yazma, Emojilerle Mesaj Yazmanın Avantajları Ve Dezavantajları, Sevgiliye Emojilerle Mesaj Yazmak Detaylar Yazımızda.

Emojilerle Mesaj Yazmanın Avantajları Ve Dezavantajları

Emojilerle Mesaj Yazma genelde bizlere yardımcı olan bir durumdur. Çünkü mesaj atarken duygularımızı karşı tarafa geçirme de bir takım problemler yaşayabiliriz. Kurduğumuz bir cümle karşı tarafa ters gelebilir. Durum böyle olunca emojiler kurtarıcı mesaj yazma şeklimizdir. Hiçbir kelime yazmadan emojilerle derdimizi anlatmak kolay olabilir.

Emojiler sadece mesaj yazarken değil instagrama fotoğraf atarken de yardım alabileceğiniz ifadelerdir. Fotoğrafta hissettiklerimizi sadece bir Emoji ile karşı tarafa hissettirmek mümkün olmaktadır. Huzurlu yüz emojisi, gözlerinden kalpler çıkan Emoji, gülmekten ağlayan emoji bileee tercümandır. Mesaj atarken de bir dizi Emoji bizlere yardımcı olan durumlar arasında yer alabilir.

Benim Güzel Emojilerim Var

Emojilerle Mesaj yazma işinin en avantajlı durumlarından biri de şüphesiz ki mesaj uzatma yöntemi olmasıdır. Eğer kişi attığı mesajı uzatmak istiyorsa bitmesin istiyorsa atacağı bir Emoji ile bunu sağlayabilir. Yani bir bakıma konuşacak konu bittiğinde uzatmanın en güzel yönlerinden biri olarak renkli emojiler atılabilir. Eminiz ki karşı taraf sizin bu çabanızı görmezden gelmeyerek konu açacak, konuşmaya devam edecektir.

İki kişinin özel şarkısı olur da emojisi olmaz mı? Sevdiğiniz arkadaşınızla, aile bireylerinizden biriyle, sevgilinizle özel emojiniz bulunabilir. Bu hiç alakası olmayan saçmasapan bir emoji de olabilir. Ama sizin içinizde anlamı olduğu için o emojiyi görür görmez içiniz ısınabilir. Özel emojiler de özel şarkılar kadar anlamlıdır.

Yalnız Ben O Emojiyi Sevmiyorum

Emojilerle Mesaj yazma işinin en kötü durumlarından biri de bizim bayılarak kullandığımız emojinin karşı kişi tarafından beğenilmemesi durumudur. Yani bize güzel şeyler uyandıran emojiler karşı kişinin hoşuna gitmeyebilir, farklı bir his uyandırımı söz konusu olabilir. Özellikle argo emojiler konusunda dikkat edilmesi gerekilebilir.

Emojiler konusunda bile hassas davranmamız gereken bir dönem içerisindeyiz. Sonuçta kusan adam emojisini gönderdiğimiz arkadaşımızın midesi bulanabilir ve bu durum hiç hoş olmaz. Dil çıkaran emojileri de aile bireylerine göndermek biraz ayıp olabilir. Özellikle babaya mesaj atarken daha makul Emojili mesajlar atmak önemli bir konu hâline gelir.


Bu yazı 1503 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x