en iyi sözler

Emojilerle Şarkı Anlatma | Emojilerle Anlatılan Şarkılar
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Emojilerle Şarkı Anlatma | Emojilerle Anlatılan Şarkılar

Emojilerle Şarkı Anlatma | Emojilerle Anlatılan Şarkılar

Bu Yazımızda Emojilerle Şarkı Anlatma, Şarkıları Emojilerle Anlatma, Emojilerle İlan-ı Aşk, Emojilerle Anlatılan Şarkı Hangisidir, Emojilerle Şarkı Anlatma ve Cevapları Detaylar Yazımızda.

Emojilerle Şarkı Anlatmanın Eğlencesi Anlatılmaz Yaşanır

Emojilerle Şarkı anlatma kadar eğlenceli bir mesajlaşma çeşidi kişiler arasında olamaz. Oldukça zevkli ve zaman geçirmek adına kişilerin ilgi duyduğu bir eğlence yöntemidir. Kişiler mesajlaşırken canları sıkıldığında eğlenmek için bu yöntemi kolaylıkla kullanabilirler. Emojilerin çeşitliliği sayesinde her türlü şarkı anlatılabilir.


Emojilerle Şarkı Anlatma | Emojilerle Anlatılan Şarkılar

Emojilerin çeşitliliği ile Tarkan’ın şarkılarından Müslüm Gürses’e kadar birçok şarkıyı emojilerle birbirimize anlatmak mümkündür. Emojilerin en anlamlıları ile karşı tarafa yazdığımız şarkıyı atarak hangisi olduğunu bilmesini sağlarız. Kişi oldukça eğlenceli bir konuşma gerçekleştirmiş olur. Akdeniz akşamları, gülpembe, sevdam bir ateş, vazgeç gönül, seni bana yazmışlar, çalkala gibi birçok şarkıyı emojilerle karşımızdaki kişilere anlatabilir ve oldukça fazla eğlenme şansı yakalayabiliriz.

Şarkıları Emojilerle Anlatma Oyun Haline Getirilebilir

Emojilerle Şarkı anlatma durumu oldukça güzel bir oyun haline getirilebilir. Özellikle arkadaşlarımızla oluşturduğumuz grupla canımız sıkılıyorsa başvuracağımız bir oyun çeşidi olarak görülmektedir. Herkes sırayla Emoji kullanarak seçmiş olduğu bir şarkıyı anlatır ve karşı taraf da bunu bilmek için çabalar. Sonuçta ortaya oldukça komik görüntüler ve tahminler çıkar.

Arkadaşlarımızla sonucunda birbirimize bir şey ısmarlama amacıyla bile kullanabileceğimiz bir oyundur. Whatsapp grubunda yer alan kişiler birkaç gruba ayrılarak şarkı anlatır, karşı taraf bunu bilmeye çalışır. En çok doğru tahminde bulunan grup ise kazanan taraf olmuş olur. Sonuçta da gruplar birbirine yemek ısmarlayabilir, hediye alabilir. Çıkarlı bir oyun haline bile getirilebilir.

Emojilerle İlan-ı Aşk

Emojilerle Şarkı anlatma ile kişiler whatsapp da eğlenmesinin yanı sıra aşkını bile karşı tarafa ilan edebilir. Karşımızdaki kişiye kendisini özel hissettirmek istediğimiz zamanlarda seçeceğimiz oldukça güzel bir şarkıyı emojilerle anlatarak romantikliğin zirvesine yerleşebiliriz. Vazgeçilmez bir sevgi gösterme yöntemi olarak görülebilir.

Her daim sevdiğinize sevildiğini hissettirmek isteyebilirsiniz. Bunun için ona da emojilerle şarkı oyununu oynamayı teklif edebilirsiniz. Bu oyunu oynama süresi boyunca da birbirinden anlamlı romantik şarkıları emojilerle anlatarak ilişki pekişebilir ve iki taraf da mutlu olabilir. Evlenme teklifi etmek isteyenler de ilan-ı aşk ediyorum şarkısı mantıklıdır. Kocaman kalpler en çok mutlu eden emojilerdir.

Emojilerle Anlatılan Şarkılar


Emojilerle Anlatılan Şarkılar

Emojilerle Anlatılan Şarkılar

Emojilerle Anlatılan Şarkılar

Emojilerle Anlatılan Şarkılar

Emojilerle Anlatılan Şarkılar

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073146514/


Bu yazı 3509 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x